Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Pozdrav, drugaru su potrebni prednji štapovi 43mm(viljuške) za TDM-a 850 2000g, da li neko ima ideju gde da se potraže?

 

malo su se iskrivili  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Mogu da se isprave...Tamo negde 2006. kada sam imao udes u Rovinju sa TDM-om 850, jedan stap se malo iskrivio (sto sam primetio tek kada sam se vratio sa ture), i ispravljen je 100%.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Pozdrav, drugaru su potrebni prednji štapovi 43mm(viljuške) za TDM-a 850 2000g, da li neko ima ideju gde da se potraže?

 

malo su se iskrivili  ;)

Probaj kod Moto Nemet 063512519

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

ljudi, moze li neko da savjetuje odakle iz inostranstva da narucim neke djelove za svoju mazgu 3VD 1993. godiste?

 

 

Ja imam dva odlicna sajta - www.cmsnl.com i wemoto.com koji su izvanredni. Vec sam poslovao sa njima, ali s obzirom da treba da mijenjam lanac i lancanike, nisam siguran da mi ovaj sajt moze pomoci jer je cifra oko 150 eura, a negdje sam nasao znatno jeftinije. E sad - ne razumijem se kakvi lancanici treba da budu odnosno kakav lanac  treba da bude. Taj dio mi je slabo poznat.

 

 

moze mala pomoc oko ovoga?

 

 

Hvala unaprijed

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

 

Pozdrav, drugaru su potrebni prednji štapovi 43mm(viljuške) za TDM-a 850 2000g, da li neko ima ideju gde da se potraže?

 

malo su se iskrivili  ;)

Probaj kod Moto Nemet 063512519

 

zvao, kaže može da nabavi samo štapove za 300+ eura, a sa mostovima su dosta skuplji...to mi je preskupoooo

 

hvala u svakom slučaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Pogledaj kod cika googla, u pretragu unesi "delovi tdm850" i trazi link po link, generalno ti odgovaraju sva godista od '96 do '02... na jednom drugom forumu ih je covek prodavao za nekih, da li bese 90e po stapu, sad ne mogu da se setim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Pogledaj kod cika googla, u pretragu unesi "delovi tdm850" i trazi link po link, generalno ti odgovaraju sva godista od '96 do '02... na jednom drugom forumu ih je covek prodavao za nekih, da li bese 90e po stapu, sad ne mogu da se setim...

lik sa "foruma" nema, zvao sam već, nema koga nisam zvao, na kraju ću morati od preko izgleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Pozdrav, drugaru su potrebni prednji štapovi 43mm(viljuške) za TDM-a 850 2000g, da li neko ima ideju gde da se potraže?

 

malo su se iskrivili  ;)

Imam ja potpuno ispravne stapove ali TDM 900 iz 2004 godine.Motor je sa njima uvezen ali su unutra kraće i tvrđe opruge i zbog toga sam ih zamenio sa originalnim mekšim oprugama.Proveri kod nekoga da li odgovara nosač klešta prečnik je isti.Opruge i distantne caure možeš sigurno da premestiš iz tvojih štapova.Cena je 200 eura jer sam ja ove moje koji su spolja kod osovine u lošijem stanju platio 250 eur.

 

 

post-30891-0-70656200-1432633105.jpg

 

 

post-30891-0-55899100-1432633125.jpg

 

 

 

post-30891-0-88220600-1432633184.jpg

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

U zivotu nisam video vise TDM-ova nego u poslednjih cetri dana u istocnoj Grckoj. od deset motora sest je TDM

Eto odgovora na necije pitanje "zasto na Alpima nema TDM-ova?" odg. pa svi su u Grckoj,migrirali u toplije krajeve ! :lol:
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

 

Pozdrav, drugaru su potrebni prednji štapovi 43mm(viljuške) za TDM-a 850 2000g, da li neko ima ideju gde da se potraže?

 

malo su se iskrivili  ;)

Imam ja potpuno ispravne stapove ali TDM 900 iz 2004 godine.Motor je sa njima uvezen ali su unutra kraće i tvrđe opruge i zbog toga sam ih zamenio sa originalnim mekšim oprugama.Proveri kod nekoga da li odgovara nosač klešta prečnik je isti.Opruge i distantne caure možeš sigurno da premestiš iz tvojih štapova.Cena je 200 eura jer sam ja ove moje koji su spolja kod osovine u lošijem stanju platio 250 eur.

 

 

attachicon.gifStapovi TDM 900 oba.jpg

 

 

attachicon.gifStap tdm 900 detalj1.jpg

 

 

 

attachicon.gifStapovi tdm 900 detalj 2.jpg

 

hvala, mislim da sam te već kontaktirao ranije, kačenje blatobrana ne odgovara pa bih ukoliko mogu ipak kupio org. u svakom slučaju imam i ove tvoje u vidu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2073 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

 

U zivotu nisam video vise TDM-ova nego u poslednjih cetri dana u istocnoj Grckoj. od deset motora sest je TDM

Eto odgovora na necije pitanje "zasto na Alpima nema TDM-ova?" odg. pa svi su u Grckoj,migrirali u toplije krajeve ! :lol:

 

U ovoj regiji je to izgleda omiljen motor. U alpima sezona traje 2 meseca a ovde 12.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Ljudi,

 

Namjerno sam testirao onu malu slavinu za gorivo. I potrosih svih 18 litara na poziciji FUEL (donja pozicija). Kako? Nije mi jasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4809 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ljudi,

 

Namjerno sam testirao onu malu slavinu za gorivo. I potrosih svih 18 litara na poziciji FUEL (donja pozicija). Kako? Nije mi jasno...

Mozda si zamenio mesta crevima na rezervoaru (ili neko ko je vec skidao) pa ti automatski stoji kontra na slavinici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

 

Ljudi,

 

Namjerno sam testirao onu malu slavinu za gorivo. I potrosih svih 18 litara na poziciji FUEL (donja pozicija). Kako? Nije mi jasno...

Mozda si zamenio mesta crevima na rezervoaru (ili neko ko je vec skidao) pa ti automatski stoji kontra na slavinici.

 

 

Desilo se meni prvi put na Thassos-u i jednom u BGD baš iz tog razloga.

Baš sam juče crvenim lakom za nokte obeležio slavinu šta u stvari pokazuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 740 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja