Jump to content

Moto Zajednica

Gde proveriti polovan motor

Recommended Posts

Guest zvedri

Kupujem apriliu pegaso koju sam negde vec spominjao i sve je kao ok i verujem liku od kog ga uzimam ali ipak bih voleo jos jedno misljenje o motoru iako idemo kod jednog njegovog majstora za kog kaze da je ok (neki lik na karaburmi) ali eto ... kapirate me ...

Pa me zanima gde bih trebao da odem (vase preporuke) i koliko to otprilike kosta ? Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Uglavnom za tu uslugu uzimaju oko 1000 din. Treba da se pregleda opste stanje motora, stanje rama, da se vidi koji su potrosni delovi za zamenu. Merenje kompresije uglavnom naplacuju dodatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Probaj kod uvoznika Aprilije. Markos, u Francuskoj ulici. http://www.markos.co.yu/

Odeš u ovlašæeni servis, platiš šta košta.. Tako bih ja uradio.

Najbolje je ako imaš nekog prijatelja koji se razume. Ni ovlašæenom servisu ne možeš da veruješ.. Al je najbolje rešenje u sluèaju da moraš da ideš kod nekog nepoznatog

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
Probaj kod uvoznika Aprilije. Markos' date=' u Francuskoj ulici. http://www.markos.co.yu/

Odeš u ovlašæeni servis, platiš šta košta.. Tako bih ja uradio.

Najbolje je ako imaš nekog prijatelja koji se razume. Ni ovlašæenom servisu ne možeš da veruješ.. Al je najbolje rešenje u sluèaju da moraš da ideš kod nekog nepoznatog[/quote']

 

Ja bih markos izbegao u širokom luku, a mislim da to i ne rade jer uopšte nemaju ovlašæenog servisera u beogradu, a ako je majstor sa karaburme po imenu Joca ili Marko onda možeš slobodno da ideš kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Rekao bih da je onaj odusak za vazduh al nisam siguran.
Ko vozi Hondu ne mora da se razume u mehaniku :baeh: . Frajlauf ti je slobodan hod na alnaseru (starteru) koji kad motor ustartuje ''pusti'' motor da se brze vrti od alnasera, tj kad crkne alnaser ti samo zuji u prazno. i veoma je skup sport za opravku. Zna da rikne na starijim CB-ovima i CBR-ovima, poneki FZR i tako... Muka je sto se u tom slucaju otvara ceo motor na pola da bi se doslo do njega :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja