Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista u Bulevaru Kn. A. Karadjordjevica i 2je kod Obrenovca

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Upravo mi je devojka javila da je motorciklista izgubio zivot, u Bulevaru K.A.K., tako sto je navodno udario u banderu, pri cemu mu je pukla kaciga a kako su reki na vestima upravo, a nazalost i glava.

 

Takodje su javili za udes kod Grabova, negde kod Obrenovca gde je 2je motociklista poginulo, pa dajte info ovde kako saznajete...

 

Inace je videla i par kola hitne pomoci kako jure bulevarom.

 

Jucerasnji dan inace mi nije nesto bio po ukusu, tacno se secam da sam rekao prijateljima uvece da ce cuda da se desavaju nocas i ujutru, uzasno su svi bili agresivni po gradu, vozilo se divljacki, meteoropate vidim da su nocas imale grdnih problema, cak i ja nisam spavao do 5 ujutru, svi su nesto kao omadjijani, hitna pomoc intervenisala milion puta.

 

Treba se cuvati, vremena, ludaka, ali ocigledno i samih sebe i sopstvenih nagona.

 

Molim vas da sve ispravke u vezi navedenih vesti ubacimo ovde, jer su ovo najnovije vesti, koje ce mozda biti dopunjene ili izmenjene.

 

EDIT: Sad gledam, prva vest je tacna, druga vest dopuna: vozili su se na Kawasakiju, ni jedan ni drugi nazalost nisu imali kacige...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Taman sam krenuo na drum i citam ovo...strasno ljudi zamislimo se malo.......nema dana a da se ne desi ovako nesto strasno.....cuvajte se ljudi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

sve je tachno,trojica mrtvih..dvojica na kawasakiju nocas u Grabovcu kod oObrenovca preshli nakon preticanja u suprotnu traku i direktno se sudarili sa automobilom.. a ovaj treci udario u banderu ili drvo ali nije u pitanju Bulevar kralja Aleksandra..meni lichi na onaj bulevar ka belom dvoru..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Sto se tice ovih dvoje,tacna je vest 100%.

Vozac Kawasakija Sindjelic Petar '88 godiste,bez opreme, neprilagodjena brzina,smrtni ishod...noga otkinuta i odletela daleko od mesta nesrece.

Vozac skutera takodje na licu mesta poginuo,stariji covek 60tak godina,bez opreme...

Sve se to desilo sinoc u selu Grabovac kod Obrenovca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

ispravka jedna,Makica je vec rekla..kod Obrenovca motociklista na kawasakiju prilikom preticanja automobila udario u skuter koji je dolazio iz suprotnog smera,obojica poginuli,obojica bez opreme..

a u bulevaru chovek 48 godina sa starijim kawasakijem danas oko 11h po onoj kishi udario u stub ulichne rasvete,izgleda da je imao neku bezveznu kacigu jer je na sred kacige rupetina..a pitanje i da li bi ga kvalitetnija kaciga spasila..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mozda nije mesto ni vreme da ubacim repliku na post, kaciga nije svemocna, ali je trenutak da se podsetimo da i ona ima svoj vek trajanja, da su materijali neprekidno u razvoju, i da stiropor koji ublazuje udarac lobanje u njega i mozga o lobanju itd stari sa vremenom, tj bukvalno truli!

 

Takodje proce o tome kako se peru spolja blagim sapunom imaju svoje opravdanje.

 

Tj, dobra marka, bolja zastita...

 

Jebesh 15 godina stari shoei da bi nosio shoei. To nema veze s mozgom. Takodje, full face nema zamenu.

 

Ipak pri takvoj brzini... :-\

 

Saucesce porodicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Samo mi nije jasno dokle ce clanovi foruma pisati razne gluposti  (koje procitaju u novinama...) u vezi udesa i nacina na koji je doslo do toga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Moram da se ispravim i kazem da je coveku na skuteru otkinuta noga a ne decku na Kawasakiju...sad to vec nije ni vazno...

Razlog udesa je ne prilagodjena brzina...

Rodjeni stric je isao na uvidjaj i samo mi je rekao STRASNO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Samo mi nije jasno dokle ce clanovi foruma pisati razne gluposti  (koje procitaju u novinama...) u vezi udesa i nacina na koji je doslo do toga...

 

Oni samo prenose ono sto pise u novinama, ako ti znas tacno sta se dogodilo napisi da i mi znamo jer se u novinam svasta pise.

Strasno je sta se desilo, odose tri zivota u jednom danu. Saucesce porodici i prijateljima.  :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

nijednu rech o ovome nisam prochitao u novinama,sve je bilo na TV-u..nema potrebe da nam popujesh,ako imash bolji izvor informacija,reci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

Malo sam preleteo po Crnoj hronici... Strasno!

A jos strasnije je sto mi samo kukamo,izjavljujemo saucesca,a nista ne radimo.Pametujemo o kacigama,opremi,sporijoj voznji... Pojedincima se izvinjavam.

Izgleda da smo zaboravili sta je sustina voznje motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Malo sam preleteo po Crnoj hronici... Strasno!

A jos strasnije je sto mi samo kukamo,izjavljujemo saucesca,a nista ne radimo.Pametujemo o kacigama,opremi,sporijoj voznji... Pojedincima se izvinjavam.

Izgleda da smo zaboravili sta je sustina voznje motora.

 

Podseti nas ! 

 

Moja verzija sustine voznje motora je da uzivam, a ne da budem u gipsu ili nedaj boze na onom svetu, pre vremena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nema potrebe da se u ovoj rubrici kenja, nego da se konstruktivno raspravlja.

Tako je nekoc dogovoreno i sa Pablom i ostalim administratorima, da ne pisu svi samo RIP i SAUCESCE kao papagaji, nego da se I povede i paralelna rasprava o situaciji, mogucim problemima i mogucim resenjima.

 

A ako neko ima prozivku, nek je obrazlozi tako da se iz nje vidi poenta!

 

Drugo BJB je preduzeo niz akcija u saradnji sa policijom i samostalno radi edukacije vozaca, da ne nabrajam i izigravam advokata BJB, a medju svim postovima, makar 20% se odnosi na bezbednost, tehniku voznje i opremu.

 

Motoristi ginu svuda, a po statistici smo 16x ranjiviji od vozaca automobila.

Udesi su uvek jezivi jer smo goli. To je dovoljan podatak sam za sebe.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

  U selu Grabovac,  10Km od Obrenovca, 10.08.09 u vecernjim satima, dogodila se tragedija!

 

  Koliko sam informisan, Pera je uzeo od svog drugara motocikl da se provoza jedan krug (Kawa ZX6R), seo na njega (bez opreme naravno) i zaboravio na sta je seo. U svojoj suludoj voznji i preticanju vozila sa Bog zna kojom brzinom naleteo je na skuter koji je dolazio u susret.

  Kao rezultat svega su dva poginula lica: Pera (oko 20 god) i vozac skutera (50-ak godina star)

 

  Inace poznajem decka koji je pozajmio Peri motocikl, a i Peru sam znao, bili su dobri drugari.

 

  Mozda "mitomaniac" ima vise informacija (skolski vlasnika motocikla).

 

  Mislim da je komentar suvisan i za opremu i za pozajmljivanje motocikla, neka im je pokoj dusi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Da, a taj prvi lik, sto je poginuo kod Belog dvora je iz Kragujevca.

Inace, momak je radio u obezbedjenju Vuka Draskovica, i vrlo kratko je vozio motor, nekih par meseci.

Vesko, pocivaj u miru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja