Jump to content

Moto Zajednica

Afrika Twin 750, 1998 PRODATO

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Prodajem Afriku RD07, 1998 godina.

Stanje je takvo da se retko moze naci bolje, pocev od ocuvanosti i odrzavanja pa do novih guma plocica, lanaca i lancanika.

Uvezen zimus iz Svice, kupljen kod Jovice Afrikanca sa Uba, registrovan na BG do sledeceg proleca.

Presao 35000 km.

Centralni stender; Tri kofera ( Givi zadnji kofer plus dva bocna Hepco & Becker skoro novi,)

Cena fiksna 4600 eura.

Zaboravih tel....063-230-710

DSC00496.jpg

Copy of Razno o nama i Vuku 383.jpg

Copy of Razno o nama i Vuku 384.jpg

Copy of Razno o nama i Vuku 393.jpg

Razno o nama i Vuku 385.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

U ime motora svima se zahvaljujem na komplimentima.

Sto se ono kaze : " Nepoznati su putevi gospodnji". Cas nas vode na jednu cas na drugu stranu, gadno neko vreme, situacija se menja iz dana u dan.

Nase zelje i ciljevi su vrlo skloni promenama, pogotovo kad ih finansijska strana pogura....i tako dadoh oglas cisto da ne bude da nisam dao.

Hvala jos jednom, slikacu ga ja jos, bacicu jos neku, malo lepsu slicicu...

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

U ime motora svima se zahvaljujem na komplimentima.

Sto se ono kaze : " Nepoznati su putevi gospodnji". Cas nas vode na jednu cas na drugu stranu, gadno neko vreme, situacija se menja iz dana u dan.

Nase zelje i ciljevi su vrlo skloni promenama, pogotovo kad ih finansijska strana pogura....i tako dadoh oglas cisto da ne bude da nisam dao.

Hvala jos jednom, slikacu ga ja jos, bacicu jos neku, malo lepsu slicicu...

Pozdrav !

 

Ahaaaaaaaaaa....pa ti si dao oglas, cisto da ne bude - "nisi ni probao da je prodas"...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ko god da oglas u rubrici prodajem, taj ima nameru da proda to sto je oglasio.

Zasto ?

Kod mene licno u pitanju je neki moj CRV koji se stalno vrti i tera da se non-stop nesto desava i ja onda" dam oglas  cisto da ne bude da nisam dao"jer ma kako mi se motor svideo, cim ga se docepam, odmah mi se neki drugi malo vise svidi ...i niko vise od mene ne bi voleo da tog crva nekako isteram iz sebe i da nadjem taj motor koji ce biti bas za mene napravljen. Jebiga !.

Trenutno mi se to podudarilo sa fazom na poslu kad su svi na odmoru pa posao malo zamre a placanja sustignu pa zafali para....onda se ocekuje od mene da promenim motor za neki jeftiniji a da razliku u novcu pametno upotrebim, i tako" dam oglas , cisto da ne bude da nisam dao" i da ja kao glava kuce nisam spreman da se odreknem necega za opste dobro.

Uglavnom krajem augusta pocinje intezivniji upis, pa tad skupimo para da pokrijemo dugovanja i izadjemo iz bule pa se tada polako izgubi jedan od  razloga prodaje (nadam se da ce tako biti i ove godine)...... Auto skola je sezonski posao, u prolece i jesen se nesto desava, zimi igramo domine i ostale okretne igre ( poput saha), leti grad opusti,nigde nikoga pa ni posla...tako da i mi imamo te periode kad kukamo i rasprodajemo i periode kad nam se malu digne moral pa zapucamo na nove kupovine

Ali onom ko kupuje motor razlog prodaje nije vazan ( osim ukoliko je u pitanju neka "falinka").

Kupcu je vazno da je dobra roba i da je cena dobra.

To da li sam ja blesav sto nesto prodajem, da li sam se kockao pa sam duzan i moram pare da vratim, da li hocu da predjem na nesto jace i novije ili mozda na nesto jeftinije ili.......itd. itd. nadam se da takve stvari ne mogu da pokvare lepotu i kvalitet ovog motora.

Mnogo puta sam kupovao motor i mnogo mi smeta kad mi prodavac prica ili razloge prodaje ili kvalitete i mane motora. Samo me dekoncentrise. Ja gledam motor, ja sam po njega dosao, njegovi problemi, razlozi, njegove istine ili lazi mene ne interesuju, ja ne kupujem njih, ja sam dosao da kupim dobar motor.

 

Sto se tice ponudjenih zamena i ovde i na pp da objasnim.

Ovo mi je cetvrta Afrika po redu, tako da znam dobro sta imam u rukama, prodajem je zbog boje i zbog 10 konjica snage sto joj  (mozda) po meni fale, menjao bih je najradije za TDM 900 ili Hornet900 i slicno, ali ne mnogo skuplje od Afrike , to jos nisam vozio pa bih da probam, u obzir dolazi i neki dobar Kruzer ili auto za auto skolu ( Punto, Korsa i slicno sa dizel motorom) , svidja mi se i onaj BMW 650 scarver i  ili za nesto jeftinije uz doplatu.

Kad sam stavio da moze zamena nisam mislio da negde po svaku cenu uvalim krsinu, nego da ili sebi skratim put do TDM, ili da zamenom za jeftiniji omogucim nekom ko zeli ovakav motor da do njega dodje lakse.

Sto se tice cene, pitajte Jovicu kolko je placen, dodajte registraciju i jos po svasta nesto i videcete da se motor prodaje jeftinije nego sto je placen.

Izvinite na smaranju, samo sam pokusao da vam objasnim nesto u vezi mene sto ni meni nije jasno.

I tako sto rece Gremlin, dadoh oglas i prodajem nesto sto mnogo volim, cisto da ne bude da nisam pokusao da je prodam, cisto da ne bude da nisam pokusao da umirim mog crva !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ajd i ja da otvorim karte  ;D, da se nekucamo preko pp-a.

Nudim ti Africu rd03 u perfektnom, top stanju,do zadnjeg detalja, takoreci fabrickom, sa svom mogucom opremom za put oko sveta. Cenim je 3.000 eur, a mene je kostala 6.000 eura, da 6.000 eur. Za razliku do 4.600 eur. ti opet nudim i XL 600 LM, jer mi je to mnogo lakse nego da ga  prodajm.Za celu doplatu i nema nesto kesa viska.Ti ces ga u svakom slucaju prodati brze nego ja. ;D ;D  Njega sam platio 1.100 eur i ulozio jos 600-700 i postavio ga u top stanje(gume, karike,disk,plocice,paknovi,lezaji,karbovi,gumice,iglice,viljuske,komplet servis. Afrika za ovo, a XL za ono, sve ovce nabroju. Kompletan enduro bajker!  ;D Cak sam spreman i jos da doplatim da bi posedovao tvoju Africu, a sto?  Pitaj CRVA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Jeste da cesto stvara probleme, ali da nije crva, jos bi mi isli peske i stanovali po kolbama....   sva sreca, crv zavrti i zapita a sta kazes kako bi bilo ovako, dali je bolje ono ili ovo itd. itd.,...CRV je ono sto nas tera napred !

Zato ja pustam svog crva neka radi svoj posao , a ja samo pokusavam da ga pratim .

 

Evo je pre sminkanja ali  je sa sva tri kofera ( ustvari dva, mrzelo me da stavljam treci samo zbog slikanja) :

CDSC00485.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

P R E L E P O O O O O O !!!

 

Video sam je uzivo i ... nema potrebe nista reci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

Ja koji inace slabo ili nikada ne komentarisem moram ovo da propratim recima: 

Dao bih ti Horneta drage volje iako ne volim endurace. Ovo nije enduraca,ovo je lepota. Gde samo iskopas motore u TOP stanju da mi je znati,talican si,nema druge?

A sto se tice moje ponude,nema ponude jer covek sa metar i zilet nema sta da trazi na takvoj kamili !

  Pozdrav druze i srecno sa prodajom !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: UB
  • Motocikl: africa twin

Motor je zaista u fantasticnom stanju, a cena je ta, nema vise ni preko africa, a i skupe su,tako da sto se tice cene to je to,jer sa tom opremom vredi sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: BMF F800 GS

Jeee... kakva prelepa Afrika ...kao da je iz fabrike izasla. Oblizao bih je od vetrobrana do auspuha.  ;D  :P

 

:D :D :D

... i ja, i ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Jeee......, prodade covek Afriku za 8500 eura  :o :o :o !

Zato moju niko nece. Svi misle ima neku falinku kad je dajem tako jeftino !

Nema ljudi. Ma motor bez greske.

Ne znam jel' sad kasno da podignem malo cenu nebih li je lakse prodao  :D :D :D !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

DA BUDEM PRECIZAN 8200    8000 DOBIO A 200 ZA KAFANU ZA VIKEND  ZELIM TI DA STO PRE PRODAS MADA OVDE RETKO KO IMA PARA

MOTOR TI JE PRELEP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja