Jump to content

Moto Zajednica

kad se ovako razbiješ...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

Evo, 15-tak godina vozim motor preko 500cc, i sve mislim kao pa jbg... naučio sam, valjda.Imam imanje na selu nekih 20-tak km od grada i to mi je uvek prilika da se opravdam ženi da  motorom zbrišem,malo se izduvam posle svakodnevnih stresova, pošto vodim firmicu sa 10-tak ljudI. Ako ne svaki, ono svaki drugi dan palim tamo, motor mi već sam zna put do tamo... i bilo je svačega na tom putu svih ovih godina, i dedica sa traktorom sa njive,kamiona u makazicama i kiša, blata,rizle... U Utorak se motorom vratio iz Kladova, a već u Sredu mi se voza, pa kažem ženi, idem da vidim šta su majstori poradili... Toplo, mislim hoću-neću jaknu, i kao da mi je neko šapnuo obučem je. Vožnja k`o vožnja uvek lepo, znam put šofer već 20 godina, sve kao i obično... do dela puta kod ribnjaka gde su traktori koji na put izlaze u samoj krivini, dok sam bio na odmoru naneli brat bratu 10-tak cm rizle duž cele krivine... a baš tu volim da ga zavrnem.... Kad sam rizlu video, naravno bilo je kasno. Epilog: ˝Ćuti dobro si prošao˝,...Razbijena dekla,pukla klackalica,pukla kaciga,oba kofera, ogledala, farba...itd. Dugo sam se nećkao da ovo stavim na forum, i onda mislim, jbg. možda će neko i iz ovoga nešto izvući. Ogrebotine koje se vide na fotkama su preko jakne sa protektorima, ne smem da pomislim kakve bi bile da je nisam imao... teško da bi mi bilo do foruma na bjb.... i ne znaš koliko ti je i glava i koža meka, dok je malo ne zadereš po asfaltu, zato braćo i sestre, i kacige i jakne, pa na motor, pozdrav

post-7341-12879044287692_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 828 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Uh... jbiga... brz oporavak ti zelim.

 

Kazes preko jakne, pretpostaljvam da od jakne otprilike nista nije ostalo? Koliko si isao u trenutku pada ako se secas? Deluje mi kao da se se "malo" isprevrtao, posto vidim da si skroz gore kod kljucne kosti izgrebao rame?

 

Eto sta znaci oprema i kaciga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

A ja ovih dana imam dilemu da li da nosim jaknu po ovoj paklenoj vrucini, bez kacige naravno ne sedam na motor. Tvoj post mi je razresio dilemu a tebi zelim sto brzi oporavak, Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Pančevo

Zelim ti brz oporavak. Prosle godine kad mi se deda slogirao sam u hitnoj video momka koji je sa R6 iskliznuo u majici i kratkim pantalonama i vuko se i kotrljao kako kaze njegov drug 50 metara.Video sam ga kad su ga nosili (u narucju ko dete) i ne zelite da znate kako je izgledao. Ko ima dilemu u vezi jakne i pristojnih pantalona nemoj uopste da je ima - cena za manji komfor je mnogo, mnogo teška.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Brz oporavak kolega!

 

Ja sam pre 4 dana pao sa motora na moru na ulazu u Budvanski tunel... Vece, neostvetljen put, soder+ulje... sva sreca, ja sam se manje izgrebao (lakat,koleno, skocni zglob) ali nista strasno, a motor malo izgreban i iskrivljena papucica menjaca. Cak sam uspeo da se vratim za BGD posle 3 dana...

Neka ovo budu najgore stvari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: cacak prislonica g.milanovac
  • Motocikl: Super Tenera 750 91.

Velika i pametna je stvar sto si ovo postavio na forum,da je srece da nije doslo do toga, ali sta je tuje za nauk drugima.Zelim ti ekstra brzo ozdravljenje. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Svi smo mi ranjivi i skloni padovima, zato i sluzi oprema jer nesreca nikad ne bira i uvek dolazi bez najave. Drago mi je da si u kompletu i voleo bi da se oporavis sto pre pa opet na magare, sila si junak i ljudina jer malo ko kad padne ima hrabrosti da bez stida napise kako se to i desilo, a ovako tvoj post sluzi svima onima koji zele da vide i cuju kako moze da se nadrlja i izguli i bez divljanja i glupiranja, banalnom ljudskom greskom i nepaznjom.

 

Sve najbolje dragi prijatelju  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Uh smirgla.Znam kako pece i nervira a posle svrbi.Sreca da nisi nista slomio i sto je leto pa ti lagana majica nece puno smetati.

Dobro si deknuo kad si se i pored jakne ovako izderao.Neka si ti nama ziv i zdrav i da se brzo oporavis.

Pozdravljam sto si postavio ovo,ako se bar jedan klinac bar malo zamislio i zgrozio na povrede nisi dzabe kucao.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Dobro si se ogulio prijatelju, vazno je da nisi nista slomio...

Zelim ti brz oporavak i obavezno slikaj opremu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Nekad me zaista uhvati da zbog vrucine ne obucem jaknu ali posle ovoga... najezim se od same pomisli. Znam da ti i nije neka uteha ali sad si mi utuvio u glavu sta treba da radim sa gomilom opreme koju imam. Zelim ti brz oporavak od srca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Druze, dobro je sto si ovo na krju izneo na forumu. Svaka cast. Desavalo mi se poslednjih dana da zbog ovih nenormalnih vrucina ne obucem jaknu, ali kad vidim ovo...  ::)

Dobro si se ogulio, ali nista sto Saljicev Jomelop ne moze da sredi. ;)  Bio sam slican pre nekoliko godina nakon pada sa bicikle i sve je nestalo. Zelim ti brz oporavak.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 447 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS, Honda CB 500...

U krivinu sam ušao ne brže od 90-100 km/h. Hvala na željama za oporavak drugari, zaista mi je drago ako je moj post nekome rešio dileme oko opreme. Inače oporavak teče po planu, sve zarasta,a čekam još delove za motor,tako da na moju žalost propuštam Mužlju ovog vikenda. Srdačan pozdrav svima!  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja