Jump to content

Moto Zajednica

becej

Recommended Posts

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Prosle godine sam se extra proveo na moto skupu (CITAJ pravom skupu) u Beceju (CITAJ Starom  ;D ) tako da Black Dog vidimo se!  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Deo ekipe "Put oko sveta" krece za Becej kod MK "Black Dog-a" u subotu, u 09.00 ispred stare Kineske ambasade (YUBC).

Idemo sa jednim dzipom i sa jednim bajkom, pa ko hoce da delimo put - dobro nam dosao (ostatak ekipe pokriva Avalu i MK "Familiju").

 

(Zeznuto je kada se skupovi poklapaju, bilo bi lepo kada bi postojala neka koordinacija...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd (Banjica II)
  • Motocikl: V-Star 1100 Silverado

Ima jedan u Beceju (organizator MK Black Dog), a drugi je u isto vreme u Novom Beceju (Gospojinski dani + moto susret). To je blizu pa moze da se potrefi oba, naizmenicno.

 

Mi idemo kod Black Dogs-a, znaci Old Bechey.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

SPREMAMO SE SPREMAMO SE ZNATE KAKO JE  CEO DAN SMO DOLE NA KAMPU VEC SMO INVENTAR POPILI  :D

ALI OSTAVILI SMO MALO I ZA VAS ;) ;) ;):D ;D ;) CEKAMO VAS ZAMISLI TERMALNI BAZEN I HLADNO PIVOOOO :D

post-8103-12879047711501_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Sinoc zuraja do jaja. ;)

Eto propustih dva lepa susreta, ali ovaj vikend imam utehu, tj.idem u Pulu 10-ak km od mene, na Twin horn bikers fest. Juče je bilo oko 9000 bikera iz cele evrope,danas se očekuje 15000 hiljada. U životu nisam video tolko motora na jednom mestu. Ceo jeb... dan zuje oko mene, a ja ležim na plaži i znojim se iz više razloga+žena me ceo dan pitka, šta ti je , šta se vrpoljiš ceo dan? Šta mi je,šta mije........????    NE PITAJ ŽENO >:( >:(>:( ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Kovin

  Hvala domacinima na divnom gostoprimstvu, ekipa iz Kovina MC Margum.

Mala ali odabrana, a sledece godine bar dva - tri puta veci sastav.

  Vreme nam pokvari subotu vece pa smo uhvatili bezaniju jer su prognoze bile uzasne a 150 km nije malo.Nadamo se da cemo se cuti sa nekim od organizatora u vezi zahvalnice da je dobavimo postom. Imamo puno reci hvale za vas (i za sugradjane-ke koji su vrlo ljubazni) te vas savetujemo da vi posetite nase desavanje iduce godine da se revansiramo. A nama ostaje da zalimo za subotom.

post-1445-12879047864363_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo i ja da pohvalim moto skup. Jedino je pasulj bio malo mrsav ali ccene pica i  hrane su bile skroz prihvatljive. Ovo je treca godina za redom da dolazim u Becej i nadam se da cemo se videti i sledece godine!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Temerin, Vojvodina, Serbia
  • Motocikl: Yamaha Virago 535

Nedavno stigla kuci, pokisla sam ko neko pace ali sta je, tu je, vredelo je, svaka cast domacinima!Odlican skup, dosta ljudi, motora, lokacija sa dosta hladovine, cene dobre, a jos ni ulaznicu nisam morala platiti   8), mislim sta reci, svaka cast  :)! Veeeliki pozdrav klubu Black Dog ;)! I ... dogodine... obavezno dolazim  ;D!

Nisam nesto puno slikala, sto je retkost, ali evo par slicica..

 

IMG_3843.jpg

 

 

IMG_3863.jpg

 

 

IMG_3862.jpg

 

 

IMG_3856.jpg

 

;D

IMG_3852.jpg

 

 

Arpi pije i ... VODU  :o  ;D

 

IMG_3850.jpg

 

 

IMG_3886.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

suboticani su stigli kuci upravo...bilo je extra.pedikulis pubis je bio pun pogodak,niko drugi nebi tako oraspolozio masu posle onog sranja kao oni...

vidimo se naravno i sledece godine :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Evo da i ja prenesem neke moje utiske.Skup je bio dobro organizovan,nemam zamerki,domacinima svaka cast!Cene su bile ok kao i program.Moram spomenuti i streetfight za koji mogu reci da je najbolji i najludji s.f. koji sam gledao u zivotu.Sto se bazena tice bas mi se bio svideo toliko da zamalo zakasnim na defile.Sve u svemu skup je bio extra ja sam se super proveo i pored onakvog vremena.Black dog svaka cast vidimo se i sledece godine  :)

Evo i par slika:

 

DSC00406.jpg

 

DSC00407.jpg

 

DSC00408.jpg

 

 

DSC00413.jpg

 

DSC00420.jpg

 

DSC00415.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Bečej...MK Black Dog, pa sta reci sem SVAKA CAST  eto mene i dogodine da ne dobijem recku za izostanak. ;) ;D ;D ;D

Puno poznatih ljudi, novih poznanstava, a među njima jedan izuzetan LIK i to NAŠ Arpad.Druže vidimo se opet prvom prilikom. ;):D

Petak...pa radio i nije mi se pakpvalo i putovalo u kasno popodne, zajebao se definitivno. >:(

Subota od podne pa do uvece nema slika. ??? Pa ne može se kupati u bazenu (SPORTSKI CENTAR)i fotografisati. ;) ;D ;D ;D

Subota vece... ;D

post-770-12879047967083_thumb.jpg

post-770-12879047967631_thumb.jpg

post-770-12879047968099_thumb.jpg

post-770-12879047968522_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja