Jump to content

Moto Zajednica

Novi član

Recommended Posts

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Dobar dan istomišljenicima,tj. poštovaocima vožnje na dva ili jednom točku.Moje ime je Marko,imam 37 godina,motore vozim od svoje trinaeste.Krenuo sam,dakako od automatika,zatim APN 4,CTX 80,MZ ETZ 250,Honda VF 750 s,Honda CBR 1000F,Kawasaki GPZ 900R,i trenutno Kawasaki KLR 600.Malo će zvučati čudno,ali spremam se da predjem na kineski proizvod,neka mi braća Japanci ne zamere.Razlog je jasan i prost-NEMA KINTE!Moje zanimanje je profesionalni vozač putničkog vozila.tj. vozim direktore 8).Oženjen sam,nemam decu,živim u Šapcu a radim u Bečeju.Nisam član moto-kluba Čivija,a nisam ni stranački angažovan.Radujem se druženju sa svim ljudima dobre volje i razmeni iskustava u moto svetu.Vozite oprezno i uživajte 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Skupljen(Vladimirci)
  • Motocikl: Sachs Mad Ass 125

Pozdrav komsija . Vidim imas KLR 600. Ja imam 2 jos uvek u delovima i nikako da nadjem vremena da sastavim jedan. Sta ces obaveze [ mnogo posla za malo para ] :( Trebaju mi neki delovi a nesto imam i viska pa ako imas neku kombinaciju ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja