Jump to content

Moto Zajednica

MOTO OTPAD GDE JE ???

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Oraspolozila me ova kratka tura po gedzinom otpadu:-):-):-) kako u onom lomu i uzasu moze bilo sta da se nadje, a da valja:-):-):-):-)

 

@ boki.64. :lol2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Vrcin
  • Motocikl: BMW R65

a ima li negde još neki moto otpad?

 

Cuo sam za policijski otpad u Kumodraskoj ulici. Msm, tamo ima delova i od motora (uglavnom bendzovana) i auta!

Nikako da odem a ako neko slucajno zna, neka potvrdi, zivota mu. pozzz :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Можда човек не воли да га зову Геџа...

- "Добар дан госн. Геџо."

- "Хебо ти Геџа м..ер...туу туууу"

 

:jee: :jee: :nanana: :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

ima otpad u Velikom mokrom lugu preko mosta auto puta pa levo skrenete i samo napred svako ce vam reci gde jeima otpad u Velikom mokrom lugu preko mosta auto puta pa levo skrenete i samo napred svako ce vam reci gde je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Jeste lik se zove micko, ima bas dosta delova(i to dobrih) pogotovo za skutere ima i servis za skutere.Uzimao sam kod njega stege i izgledaju da su u dobrom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svima, jel ima jos nekih "dobrih" moto otpada u srbiji da vredi otici do njih, u blizini Vojvodine malo dalje (za gedzu sam prvi put cuo na ovom forumu i defitivno ga necu posetiti) Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aleksandar Gal, 88 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha R6 2006,2012 Kawasaki Zx6r 2006 Honda Shadow V2 125 2003

Iskustvo sa "majstor" Gedzom procitajte u ovoj temi sve opsirinije!

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/103203-problem-sa-majstorom-kako-resiti-ovaj-problem/page__gopid__1647963#entry1647963

Inace i jos dva drugara imaju lose iskustvo sa tim istim covekom! Definitivno treba preduzeti nesto protiv tog "majstora"

 

Drugar je otisao da kupi agregat od njega honda cb500f navodno moze da stane u ram od honde xl600 bez ikakvog problema garantuje kune se u decu laze maze itd. Drugar pristane kupi agregat za 250e! i ako je imao agregat za 200e u sabcu koji moze da stane pase sto se kaze sraf na sraf (nemojte bukvalno ovo da shvatite uz malo prerade to je to) decko propusti taj agregat da bi sacekao da majstor gedza otvori u ponedeljak. Ode lepo drugar kod njega kupi taj agregat na oko se vidi da ne moze da udje al kaze covek manji je na ramu nije od xl600 mali agregat uopste zna on napamet taj motor ovo ono! I kao ako ne stane na ram vrati nema problem.

Drugar odnese tu lominu od agregata kuci naravno ne moze agregat da stane zove coveka da mu vrati kaze on pa ne moze sad te ovo te ono ne zna ni on sta prica drugar ga ubedi da mu vrati u petak. Ode drugar u petak covek nije kuci. Zove ga on kaze donesi u sredu ode ovaj u utorak prevari ga navata ga u servisu vrati mu agregat kad vracamu majstor 200e. Kaze drugar dao sam 250e. Pa da ali 50e sto sam ja skidao agregat i sad moram da ga vracam. Ako se pod skidanje racuna vadjenje masine is one njegove supe sa skart delovima koje ugradjuje kad se udje kod njega sa desne strane onda u redu. Samo mi nije jasno sto im je to naplatio kad su ga drugar i njegov otac iz supe izneli i odneli u gepek? 0zbunjen.gif

 

Ima i jedno iskustvo za kosacicu koje takodje on popravlja! Al to nekom drugom prilikom mrzi me da kucam vise!

 

DA ZAKLJUCIMO BEZ' TE OD TOG MAJSTORA KOLIKO VAS NOGE NOSE TJ KOLIKO VAS POKVAREN MOTOR VUCE! Sigurno bolje radi pokvaren nego kad ode kod njega! Posto vam bar pare stoje u dzepu i imate neispravan motor! Kod njega ostanete bez para donesete i vase delove i opet motor ne radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja