Jump to content

Moto Zajednica

UKRADEN MZ ETZ 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

MZ ETZ 250  SD 10-238    na levoj strani kod filtera stojali su inicijali AK kao nalepnica.

Motor je ukraden u subotu uvece u kampu u Smederevskoj Palanci 13.06.2009. oko 21 cas.

Potpuno je isti kao na slikama i na zadnjem delu je imao plasticni kofer srednje velicine ne znam tacno od koliko litara.

Decko je prijavio policiji i sve zivo smo pretrazili sa organizatorima skupa u Palanci ali nista.

Molim ovom prilikom sve koji cuju nesto u vezi ovog motora ili ga vide na putu da jave prvoj stanici milicije ili na mob  064/ 63 99 789 Krle ili putem PP

DkFB3_p5300008h.jpg

404.jpgyOprq_p5300013d.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Kakva drskost, ne verujem! Sa skupa! A i jaja su mu ogromna, da ga je neko tamo navatao d auzima tudji motor, teeeeeesko bi se izvukao!  >:( >:(>:( Nadam se d ace biti nadjen motor, a i pocinilac!  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Crko da Bod da taj ko ga je ukrao!!!

Jaoj polomila bih mu sve kosti a onda ga terala da se krece!

Koja drskost! Nije to uradila jedna budala vec vise njih,bila je tu neka ekipa sigurno!

Drzim sestoro ociju otvorene a veruj mi da MZ-a poznajem na 5km,samo sto ce ga oni sad prefarbati sigurno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ovo je uradio neki ljudski smrad i jajara i nije ni svestan da je isto delo i ista zakonska kazna i za ETZ i za suzukija K9 ili slično,dabogda ga uhvatili kad je kokošar...

Krivo mi zbog Krleta ,dečko se obradovao kad je kupio motor i ovo mu je bio prvi skup da je išao kao simpatizer kluba EXTREM sa jos 24 motora iz Smedereva ali ,jbg šta cemo. Dace Bog da nadjemo klošara i baš bih voleo da mu vidim facu i .....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Jesu li detalji identicni kao na slikama (gume, napelnica na faru, nalepnica na prednjem blatobranu, nalepnica ajkule i sl)?

 

Osmatracemo Svilajnacki kraj...!!

 

P.S.Goveda kokosarska-lopovksa...mamu im j**em njihovu...da covek na skupovima mora da nosi lanac i katanac!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Pa ja bih to javno veshao,kako ih nije sramota,stvarno za takve ne bih imao milost.Nadam se druze da ces povratiti motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Strasno!! Jb!  Ja nikada ama nikada nisam zakljucavao motor, ali od sada Katanac!!

Ako ga je neko video moguce da se nadje, u protivnom ro je vec rastureno!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

nije ni svestan da je isto delo i ista zakonska kazna i za ETZ i za suzukija K9 ili slično,

Samo sto je kradja ETZ-a mnogo veci zlocin, i mnogo veci greh pred bogom.

Opisi sitnbice na motoru: naprlsa dekla, doboka ogrebotina naprslo rebro na cilindu.... nesto sto ne moze da se prefarba ili zamaskira. Batali nalepnice i boju, to je samo sminka. A ako se negde pojavi sigurno ce biti uhvacen i propisno kaznjen, a onda tek predat nadleznim organima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

 

Samo sto je kradja ETZ-a mnogo veci zlocin, i mnogo veci greh pred bogom.

Opisi sitnbice na motoru: naprlsa dekla, doboka ogrebotina naprslo rebro na cilindu.... nesto sto ne moze da se prefarba ili zamaskira. Batali nalepnice i boju, to je samo sminka. A ako se negde pojavi sigurno ce biti uhvacen i propisno kaznjen, a onda tek predat nadleznim organima.

Potpuno si u pravu da je greh.... Trebao si da vidiš njegovu seću i radost kad je kupio motor,pa zatim kad smo krenuli grupno na skup....

Ko god da je prokleće ga Krletove suze.

Motor nije imao vidnih ogrebotina,naprslina i oštećenja,sve kako je na slici takav je i bio jer je slikan par dana pre subote.

Samo je kofer bio na nosaču...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Motor nije imao vidnih ogrebotina,naprslina i oštećenja,sve kako je na slici takav je i bio jer je slikan par dana pre subote.

 

Motor je stvarno dobar i to je problem.

Nažalost, sada su slike sve što imamo pa iz njih moraju da se čupaju detalji. Ako ih ima još samo ih kači, možda će se otkriti nešto.

 

Ovo je sve što sam uspeo da primetim samo nije neka 'vajda, oštećenja na tom delu auspuha su uobičajena jedino što je oblik kod svih drugačiji.

 

Ako još neko vidi nešto zanimljivo iz fotografija neka secka, sklopićemo valjda nešto.

 

Što se lopova tiče mislim da je veeeelika budaletina u pitanju jer je ovakvim postupkom samo dobio problem: da se vozi nema gde, da ga proda nekome ko već prodaje polovne delove nema šanse jer ti ljudi ne rade takve stvari, da ga sam prodaje u delove nemože ništa da uzme kada su i novi džabe...

 

Pašće sigurno, treba biti strpljiv, voziće se Krle sa nama.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Motor bi trebao da se trazi po mom misljenju na jugu Srbije. Lik koji je kupio od mene MZ mi kaze da na svakom primerku zaradi par stotina evra kada ga preproda. Od mene nije uzeo nista od podataka , a motor se vise ne vodi na moje ime, eto toliko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Ja sam pretprošle godine parkirao MZ-a u Guči za vreme trajanja sabora, u sred bela dana ispred stadiona blizu kapije.

Posle par sati prođem tuda i vidim nema mog motora.

Sledio sam se na trenutak, i onda sam ga ugledao jedno šest metara napred poprečenog.

Tragovi guma na asfaltu, izgrebana brava za paljenje i plastika oko brave.

Otvorena slavina, i motor u brzini, ali sajla koju sam tek kupio još je stajala oko zadnjeg točka.

Par dana pre toga sam zaboravio da ga otključam, i kad sam ga spustio sa nogara

prethodni zaklop se otvorio od trzaja,

pa sam kupio,ovakvu "sajlu":ngxpB_859jointlock.th.jpg

i hvala joj, sačuvala mi motor.

(Još mi Drumska lija kaže posle toga da je ovo lošiji zaklop, i da se ne uzdam mnogo u njega :(  )

Pošteno da vam kažem blam me bio na skupovima da za ključavam MZ-a pored toliko skuljih motora, ali svi znamo da MZ može da se upali sa rascepkom, a meni nije radila bravica na volanu.

Kod zaključavanja je slično kao sa nošenjem kacige ili pojasom u kolima, to mora da pređe u rutinsku ili

automatsku radnju, a ako se počne sa razmišljanjem: ma brzo ću, gledaću ga, biće mi na oku ili  slično,

ukrašće ga neko kao što se desilo sa ovim motorom.

Ne bih voleo da pametujem već da pomognem, nadam se da će se ovaj motor pojaviti,

a za neke buduće i ovde ima nekih saveta:

http://www.motori.hr/Sigurnost_motocikla_859.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ma kakvi klinci,pa zar mislite da bi se oni usudili!?!

To je ekipa koja je vec razradila "biznis"!

Ja od sad nosim sajlu i na skup pa dok krene da testerise nece ni stici da vidi dal je presekao jer ce bez ociju ostati sigurno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7106 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Eeeee kako bi voleo da ste ga uhvatili na delu, nemogu ni zamislit kako bi ga odrali od batina  :D

Nema vece radosti od te kad mlatis lopovcinu i spasis svoj motor :)

Sve najbolje u potrazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Sve mi se cini da je vec rasturen  i prepakovan!! Treba traziti oko Palanke i u Palanci!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Sve mi se cini da je vec rasturen  i prepakovan!! Treba traziti oko Palanke i u Palanci!!

 

 

Još samo jedan tračak nade je ostao. U selu Ratare žive dva momka koji su specijalizovani za kradju MZa.Ne rasturaju ih nego voze dok ih skroz ne upropaste i onda ih bacaju ili prodaju budzašto. Jedan od njih ide na teološki fakultet i zovu ga Pop,a drugom sam zaboravio nadimak. Mi smo se juče vozili kroz Ratare i malo raspitivali, medjutim ništa posebno nismo našli i videli. Ako ima koga iz Ratara i pročita ovaj post i možda zna o čemu i kome pričam nek mi pošalje putem pp broj telefona kako bih mogao da nadjem te momke i porazgovaram sa njima. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Sve mi se cini da je vec rasturen  i prepakovan!! Treba traziti oko Palanke i u Palanci!!

 

 

Još samo jedan tračak nade je ostao. U selu Ratare žive dva momka koji su specijalizovani za kradju MZa.Ne rasturaju ih nego voze dok ih skroz ne upropaste i onda ih bacaju ili prodaju budzašto. Jedan od njih ide na teološki fakultet i zovu ga Pop,a drugom sam zaboravio nadimak. Mi smo se juče vozili kroz Ratare i malo raspitivali, medjutim ništa posebno nismo našli i videli. Ako ima koga iz Ratara i pročita ovaj post i možda zna o čemu i kome pričam nek mi pošalje putem pp broj telefona kako bih mogao da nadjem te momke i porazgovaram sa njima. Hvala unapred

 

Sacuvaj me boze, svasta ima! Studira teologiju i specijalizovao je kradju MZ-a??? Jbg...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja