Jump to content

Moto Zajednica

UKRADEN MZ ETZ 250

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  A da vi u te " Ratare " dovedete oca Branu Peranovica da on malo ispita tog studenta teologije ?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja sam video u Kovinu na skupu dva komada, ali jedan je 150ccm a drugi vozi jedan čiča iz BG, oba crvena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Nemam pojma za Vladu ,sve zivo pretrazismo i koliko goriva potrosismo po lokalnim selima trazeci bolje da smo odvojili coveku i pomogli mu da kupi drugi motor,sto ce mo na kraju i odraditi. :-\

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd - Vozdovac

Sve mi se cini da je vec rasturen  i prepakovan!! Treba traziti oko Palanke i u Palanci!!

 

 

Još samo jedan tračak nade je ostao. U selu Ratare žive dva momka koji su specijalizovani za kradju MZa.Ne rasturaju ih nego voze dok ih skroz ne upropaste i onda ih bacaju ili prodaju budzašto. Jedan od njih ide na teološki fakultet i zovu ga Pop,a drugom sam zaboravio nadimak. Mi smo se juče vozili kroz Ratare i malo raspitivali, medjutim ništa posebno nismo našli i videli. Ako ima koga iz Ratara i pročita ovaj post i možda zna o čemu i kome pričam nek mi pošalje putem pp broj telefona kako bih mogao da nadjem te momke i porazgovaram sa njima. Hvala unapred

 

E sad treba da se okupi ekipica od desetak malo ludjih bikera i da poseti ovu dvojicu olosa u cilju vaspitno-edukativnog razgovora. Onda da se podigne jedan site sa njihovim slikama (posle "obrade") cisto kao primer ostalom sljamu. Bas skoro, dok sam pijuckao pivce i slusao muziku na skupu u Pancevu, cujem klinca retardiranog kako prica da ce da digne kacigu sa nekog od motora, kao treba mu kad se vozi sa nekim da ima. Nisam komentarisao, samo sam ga drzao na oku celo vece. Da je uradio nesto slicno udesio bih ga, ni keva ga ne bi prepoznala. Treba im odsecati ruku kao pre par vekova sto se radilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

 

 

 

 

 

E sad treba da se okupi ekipica od desetak malo ludjih bikera i da poseti ovu dvojicu olosa u cilju vaspitno-edukativnog razgovora. Onda da se podigne jedan site sa njihovim slikama (posle "obrade") cisto kao primer ostalom sljamu. Bas skoro, dok sam pijuckao pivce i slusao muziku na skupu u Pancevu, cujem klinca retardiranog kako prica da ce da digne kacigu sa nekog od motora, kao treba mu kad se vozi sa nekim da ima. Nisam komentarisao, samo sam ga drzao na oku celo vece. Da je uradio nesto slicno udesio bih ga, ni keva ga ne bi prepoznala. Treba im odsecati ruku kao pre par vekova sto se radilo...

Ja sam mislio da su skupovi bezbedna mesta sto se tice ostavljanja opreme u satoru i sl.Ali sada..... ??? :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Dva meseca prodje,kao u "ladnu Moravu da je upao".....

Ako iko ima bilo koju informaciju da se prodaje neki sličan motor bez papira ili sa "zagubljenim" papirima,neka javi da proverimo motor.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Obrisao sam jedan post odavde i to je prvi slučaj od kako postoji MZ Svet da sam nešto brisao bez predhodnog dogovora sa članovima MZ Svet-a.

 

U tom postu nije bilo ničega što svi mi ne osećamo, ničega nenormalnog što je nesvojstveno čoveku koga nepravda boli.

 

Moja je namera da se tema ne preokrene u iskazivanje mržnje ili nezadovoljstva prema policiji već da naša pažnja ne popusti: tražimo motor.

 

Osećam se grozno. Bespomoćno. Mislio sam da ćemo ovo odavno rešiti, bio sam ubeđen. Što je još gore nemam poima šta bi još mogli da uradimo, nisam pametan.

 

Ivto postavi fotografije ponovo, makar i one sa prve strane pa neka stoje na svakoj ako treba.

 

Ostale molim da ako nemaju neku informaciju ne zatrpavaju temu postovima jer odvlače pažnju. Ivta će nas obaveštavati da li nešto ima novo ili ne i time će tema biti aktivna DOK NE NAĐEMO MOTOR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

jedino sto sam saznao je da se neki Vlada cupavi bakce sa mz-jcima ali licno ne verujem da je on taj koga trazimo.

Vlada Cupavi je clan FRI RAJDERSA iz Palanke pa ne bih voleo da on cuje ovo! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Vlada Cupavi je clan FRI RAJDERSA iz Palanke pa ne bih voleo da on cuje ovo! ;)

 

 

može da mu se svidja ili ne koliko god hoće, čovek rekao svoje mišljenje i saznanje ko radi sa MZ delovima, a u okolini je....

Razgovarao sam sa celom ekipom iz Palanke i niko nema pojma, a Vlada je obećao ako se bilo koji deo pojavi da mu nezna poreklo javiće mi.

Nema ništa od svega toga, ko zna gde je završio motor.

Članovi M.k. EXTREM će sakupiti  deo novca (odlučeno na poslednjem sastanku kluba)  i pomoći našem članu sa delom novca, koliko toliko da i sledeće sezone ne ostane bez motora.

I dalje je aktuelna potraga, tako da ako iko prepozna motor ili deo motora nek javi , hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

uj ljudi sad citam ovo i bas ste me podurmali. dosad sam na susretima sve stvari skidao sa emze i ostavljao u satoru i zatvarao sator da se ne vidi unutra.emzo obicno stoji odma do satora. al odsada sumnjam da ce vise stajat bez lanca zakacenog za sasiju. stavljao sam razne zastite za bicikle i slicno i uvijek ih pokidam zaboravim na njih i pri skidanju s nogara ih pokidam tako da sam vidio da od tog nema vajde. odsada cu vise paznje posvetit na susretima. uvijek idem sa nekom ekipom na susret i dosad nisam bio opljackan. al inace sam ja tip da gledam iza sebe dok hodam. strah me take gamadi. sator je uvijek na oku a i emzo i obavezno kontrola svakih 15 min do pol sata. prosecem do satora zavirim unutra i bacim oko na emzu da vidim jel neko nes cacko. sad ste me uznemirili pa cu jos opreznije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

uj ljudi sad citam ovo i bas ste me podurmali. dosad sam na susretima sve stvari skidao sa emze i ostavljao u satoru i zatvarao sator da se ne vidi unutra.emzo obicno stoji odma do satora. al odsada sumnjam da ce vise stajat bez lanca zakacenog za sasiju. stavljao sam razne zastite za bicikle i slicno i uvijek ih pokidam zaboravim na njih i pri skidanju s nogara ih pokidam tako da sam vidio da od tog nema vajde. odsada cu vise paznje posvetit na susretima. uvijek idem sa nekom ekipom na susret i dosad nisam bio opljackan. al inace sam ja tip da gledam iza sebe dok hodam. strah me take gamadi. sator je uvijek na oku a i emzo i obavezno kontrola svakih 15 min do pol sata. prosecem do satora zavirim unutra i bacim oko na emzu da vidim jel neko nes cacko. sad ste me uznemirili pa cu jos opreznije.

 

Preko 10 godina radim sa raznim budalama,te ih po potrebi posla i detaljno ,,obradjujem,,.Licno bih voleo da neko pokusa da mi proda ukraden motor,moji motori su posebno obelezeni,cuo sam da i drugi to rade,bez obzira vozio ja MZ ili KAWU nema veze,treba se cuvati,nista na ,,izvolte,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Stiže lepo vreme, počinju vožnje, pa malo da osvežim temu ako neko slučajno vidi sličan motor ili mu se ponudi koji deo a liči na ove sa slike....

Zahvaljujem se svima koji su putem PP ili telefona javljali o sumnjivim motorima a imali su sličnosti sa ovim ukradenim  :). Sve smo proverili i nijedan nije taj koji tražimo >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pocela je sezona voznje, pa da malo podignem ovu temu na prvu stranu da se potsetite na ovaj motor. Mozda se pojavi negde .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja