Jump to content

Moto Zajednica

"SKRIVENA KAMERA"

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Danas na putu sa Moto skupa u Trebinju ka Biljeljini u Gacku sam mislio da sam akter Skrivene kamere. ;D ;D ;D Na ulazu u Gacko zaustavlja me policijska patrola i saopstava mi jedan od policajaca, vjerovatno vodja patrole "stari i iskusni",jer je drugi policajac gotovo dijete (vjerovatno stazira) da mi na motociklu ne radi svjetlo ( po ZOBS-u u BiH obavezno).Ja vozim novi Z 750 i sve radi besprijekorno na motociklu.Ja zacudjeno gledam u njega i ne mogu da vjerujem,ali  sve je moguce, mislim crkla sijalica u putu.Silazim sa motocikla i gledam u far, sijalica (oboreno svjetlo) radi.Pokazem policajcu da svjetlo radi, a on meni veli da  dok sam isao prema njemu nije radilo.Nemogu da vjerujem, gasim motor, pa opet palim i svjetlo radi, a on mene i dalje ubjedjuje da svjetlo ne radi.Ja ga gledam pa se osvrcem da negdje nije postavljena "skrivena kamera". ??? Ja mu onda pokusavam objasniti da na mome motociklu nema  sanse da, ako je motocikl upaljen i u pokretu ne gori oboreno svjetlo i to mu demonstriram tako sto gasim motocikl i palim da se uvjeri da se svjetlo automatski pali i da je moja tvrdnja tacna, ali ne lezi vraze sada on prelazi na drugu taktiku i kaze, radi ti samo jedna sijalica(u faru dvije sijalice),a druga ti nije ispravna. :o ??? Ja mu opet objasnjavam da je druga sijalica za dugo svjetlo i palim isto, a on veli da dugo radi, ali oboreno svjetlo nije ispravno jer ne rade obe sijalice. ;D ;D ;D E sad Tu meni puca film i ja postajem, arogantan i drzak, jer ocito ili je Drot toliko glup ili bezobrazan, te mu velim da me vise ne zajebaje, jer cu u protivnom otici u Policijsku stanicu i prijaviti ga za Maltretiranje i Zloupotrebu polozaja. >:(

Za svo to vrijrme onaj mladi policajac cuti i vjerovatno se iscudjava gluposti svoga starijeg kolege. ??? Na moju prijetnju prijavom "Strucnjak za svjetla" mi drsko kaze da mu "Bjezim sa ociju" i vodim racuna kako vozim. ??? :D I sada mi nije jasno da Policiju niko od nadleznih organa MUP-a ne edukuje o novim vozilima i tehnologijama na vozilima, vec tako neobrazovane i tupave pusta  na puteve da "dijele pravdu" ??? ??? ???.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Au ima takvish sluchajeva josh. Nekome su pisali prijavu ovde shto je vozio neregistrovan motor na javnom putu a motor bio na PRIKOLICI (registrovanog auta) Ista fora sa R1 bila oko farova... :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Jos jedan u nizu gluposti gospode u plavom! Sta mislis kako ce tek taj stazisat da se ponasa kad krene da radi sam? Bolje da ni ne pomisljam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Trazio je razlog da mu uguras u "dzepic" koji km....i verovatno je ukapirao koliko je ispao glup pa se jos vise uvalio u g....,  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ipak mislim da je u pitanje fabrička greška Kawinih inženjera, što su tako nakaradno projektovali svetlostnu grupu, da ne možeš ni slučajno da kreneš s'ugašeno svetlo. Treba oboriti homologaciju za sve takve modele na ovim prostorima (bar dok je gradjevinska sezona). Stvarno nema smisla ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Meni je ovo i smesno i tuzno...

Otprilike na istom mestu, pre dve godine pri odlasku na skup u Trebinje, na pravcu sa isprekidanom linijom, panduri zaustavljaju motoriste i tvrde da se pretice na punoj. Lagano se povecava broj ljudi i svi kako vide grupu motora staju. Tu krece zezanje, pa jel vi ovde stedite farbu pa vam je puna isprekidana i slicne fore. Pandur uporan...A kao da su birali da zaustave sto ludje likove. Na kraju, jedan tip odvodi pandura za rukav na sred puta i pokazuje mu isprekidanu liniju dokle pogled seze, da bi pandur mrtav ladan rekao-nije to isprekidana linija, to je puna, nego je to dvadeset malih skretanja!!! ??? ::)

Tu su onda nastale ovacije i panduri nisu mogli nista drugo nego da sve puste! Nekakvu kaznu je platio samo lik koga su prvo zaustavili, a zaustavljenih je bilo oko 20.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

E ovo je prejako...

A mene su zezali sto nemam slovo P (pocetnik)... Pa sam posle kraceg objasnjavanja pusten, jal da ga zaljepim na svjetlo, jal na tablicu...

A najjace kad su me pitali sto turiram na semaforu... "Slab mi ler gas pa da se ne ugasi"  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Danas na putu sa Moto skupa u Trebinju ka Biljeljini u Gacku sam mislio da sam akter Skrivene kamere. ;D ;D ;D ....

 

Pa to i jeste bila skrivena kamera. Voditelj je po tvom odlasku rekao: "Pazite dragi gledaoci sad kad otvori temu na forumu, hi hi hi..."  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81
Po toj njihovoj 'logici' mogu cak i mene da gnjave sto imam 2 auspuha a jedan agregat  Jezik

 

sta da radim ja koji imam 4 auspuha?! :D

 

mislim da je jos neko sa foruma imao isti slucaj i zaustavljanje od strane saobracajne policije jer mu "ne radi" svetlo, a ima podeljen far kratko/dugo ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

@Branko

Ja ne mogu vjerovati da si se ti naljutio i prijetio "unutrasnjim aferama"  ;D

Mogao si mu reci nesto tipa "Neces valjda da ti se cijela stanica smije ako dodje do eskalacije ovog slucaja"?  :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

@Branko

Ja ne mogu vjerovati da si se ti naljutio i prijetio "unutrasnjim aferama"  ;D

Mogao si mu reci nesto tipa "Neces valjda da ti se cijela stanica smije ako dodje do eskalacije ovog slucaja"?  :D

 

;D ;D ;D Jutros me zove sestric iz Trebinja i pita kako sam prosao u putu.Ja mu kazem ukratko sta mi se desilo u Gacku u "bliskom susretu trece vrste sa vanzemaljcem u plavoj uniformi" i kako isti izgleda,a on (moj sestric) se zasmija i veli da zna licno toga policajca i da vazi za najglupljega u SJB Gacko. ;D ;D ;D Cak ga i kolega tako tretiraju. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Po toj njihovoj 'logici' mogu cak i mene da gnjave sto imam 2 auspuha a jedan agregat  Jezik

 

sta da radim ja koji imam 4 auspuha?! :D

 

mislim da je jos neko sa foruma imao isti slucaj i zaustavljanje od strane saobracajne policije jer mu "ne radi" svetlo, a ima podeljen far kratko/dugo ..

 

Ti ces...da n***bes duplo vise  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

@Branko

Ja ne mogu vjerovati da si se ti naljutio i prijetio "unutrasnjim aferama"  ;D

Mogao si mu reci nesto tipa "Neces valjda da ti se cijela stanica smije ako dodje do eskalacije ovog slucaja"?  :D

 

;D ;D ;D Jutros me zove sestric iz Trebinja i pita kako sam prosao u putu.Ja mu kazem ukratko sta mi se desilo u Gacku u "bliskom susretu trece vrste sa vanzemaljcem u plavoj uniformi" i kako isti izgleda,a on (moj sestric) se zasmija i veli da zna licno toga policajca i da vazi za najglupljega u SJB Gacko. ;D ;D ;D Cak ga i kolega tako tretiraju. ;D ;D ;D

 

Nije bitno sta radis, bitno je da si najbolji u svom poslu!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Indjija

Evo drugari i jedan komentar od mene na adresu plavaca... Pre nekih 15tak godina ja klinac sveze polozena B kategorija i normalno sta drugo da kupim da vozim nego ficu, kad me zaustavili saobracajci... jedan od njih inteligentan kao Fliper prilazi i daj papire, daj ovo, daj ono, a kod mene sve po P.S.-u cak i tad pojas vezao, kad je video da nema sta da mi prikaci lik ladno kaze da dignem rucnu, nasta sam mu rekao da sam je malopre povlacio i da je radila, kad on meni bezobrazno opet da je povucem, i ja sta cu i poslusam ga, kad vidi SHOK!!!! Poceo da mi pise prijavu jer mi ne radi stop svetlo kad dignem rucnu... A ja puko, nebi da ih generalizujem ali ima ih takvih sto su sa mozgom na vi koliko oces po nasim putevima... Naravno kod sudije za prekrsaje sam trazio suocenje da se malo smejem ali on nije dosao i nikakvu kaznu nisam dobio... Imenovao bi tog gospodina ali u penziji je sad pa neka ga tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Saobracajnu policiju iz Gacka i okoline bi zaista trebalo prijaviti drzavnoj inspekciji protiv mita i korupcije. Vec godinama besprizorno harache tim drumom i jos su tu. Tvoje iskustvo govori da se ovih dana osecaju toliko sigurno i zasticeno da si mogu priustiti takve i ispade. Bruka i sramota!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

A pre nekoliko godina su jednom momku napisali MILIcajci kaznu zbog UPRAVLJANJA motociklom koji nije registrovan, a nisam siguran ali mislim, i zbog nemanja A kategorije , jer je GURAO motocikl koji NIJE IMAO MASINU stazom za bicikle !!!! Ima li normalnih ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja