Jump to content

Moto Zajednica

Bul Kralja Aleksandra 13.6.2009.

Recommended Posts

  • Drug član, 1828 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja to gledam ovako, one su ucesnici u saobracaju kao i svi drugi i onda ona za mene nije dama nego VOZAC, a sto se tice batinanja mora covek da se suzdrzi najbolje je kad se zavrsi samo na recima,malo razmisljas o tome dok si pod utiskom ali posle se zaboravi i mirna Backa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ja to gledam ovako, one su ucesnici u saobracaju kao i svi drugi i onda ona za mene nije dama nego VOZAC, a sto se tice batinanja mora covek da se suzdrzi najbolje je kad se zavrsi samo na recima,malo razmisljas o tome dok si pod utiskom ali posle se zaboravi i mirna Backa

 

Da se suzdrzis je normalna stvar. Svakom se desi da pogrijesi / previdi, ali kad te namjerno gadja to onda vise nije "saobracajni sukob".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Kakav bezobziran manevar!!!

 

Još jedna vrlo bitna stvar, opasno je svesno propuštati druga vozila da prave prekršaje! Ovaj beli auto ili već neki predhodni je stao da pusti kombi koji je hteo da skrene u ulicu ali preko pune linije. Dovoljna je površina cigarete u vidokrugu vozača automobila da zakloni čitavog motoristu koji je na 100m udaljenosti.

 

I da dodam, imao sam sličnu situaciju kada je vozač do mene stao da propusti automobil koji se isparkiravao i imao nameru da preseče punu liniju i ukluči se u saobraćaj. Sva sreća pa je rolbar odradio svoje i ulubio krilo pikapa umesto obrnuto, a tačno je to bila visina potkolenice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2874 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Bili smo juce kod Nebojse, oseca se odlicno /sa prebijenom nogom ;)/

 

Savet mladjim kolegama, upozorenje koliko znaci oprema. Nebojsu je u potkolenicu udario kombi onom kukom napred za slep. Lekar tvrdi da Nebojsa nije imao cizmu nego patike /cipele, papuce/ sad ne bi imao nogu. Ovako je zadobio "samo" trostruki otvoreni prelom potkolenice, sa jednim smrskanim delom. To izgleda sad ovako.

 

 

post-2498-12879037971593_thumb.jpg

post-2498-12879037972106_thumb.jpg

post-2498-1287903797282_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2874 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

@ghost

 

Toliko je matori brzo uleteo da nije stigao ni glavu da okrene, posto je pored Nebojse bio auto koji je u momentu zakocio da propusti papana da napravi prekrsaj i predje preko pune linije. Kaze mi da ga je video samo krajickom oka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun

SVE KOJI SU SE RASPITIVALI I DAVALI PODRSKU NEBOJSI , NEBOJSA SE ZAHVALJUJE I POZDRVALJA.

ON SE DOBRO OPORAVLJA I SKITA PO KRAJU UZ POMOC STAKE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Odlicno, ja se vratio sa odmora, pa reko da vidim da obidjem coveka i ako mu treba baro komora...

sada samo da bude strpljiv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

s obzirom da se nesreca desila isti dan kad i meni na autoputu kod Hitne ;D prema NBgd-u evo i mene da se glasnem. Naime oko 20:30h kretao se levom stranom autoputa brzinom od oko 80km, svuda guzva oko mene i odjednom lik iz srednje krece na mene, s obzirom sam bio malo blize desnoj strani leve trake nisam imao vremena da ga izbegnem, niti da ubrzam a kamoli da kocim ..dolazi do kontakta i gubim kontrolu nad motorom..delic sekunde i shvatam da mi nema kud nego da padam , naginjem se u ulevo padam i pustam motor koji mi pri tom pada na levu nogu tacnije lomi levu potkolenicu...motor klizi udesno i za divno cudo nijedan auto ne kaci i zaustavlja se u zaustavnoj traci nekih 40metara od mene a je se kotrljao ni sam ne znam koliko..sva sreca imao kacigu jaknu sa protektorima i farmerke a i da se nadovezem da je zena vozac iza mene uspela da zakoci sto ipak u mom slucaju ide u prilog zenama kao vozacima..inace da je bio neki sleper ili pak neko ko se vracao sa svadbe pod gasom tesko da bih ovo sada pisao..dakle slika moje takodje leve noge u prilogu takodje sa fiksatorom i 6 srafova ..naravno vozac pobegao dabogda se .......... e da, da dodam ja tako lezim  na autoputu u vec mrklom  mraku a ovi u srednjoj koloni prolaze li prolaze niko da stane ??? ali na svu srecu naisla dvojica motorista(za jednog znam da drzi Aurelio na Trgu) i zaustavise saobracaj i u toj srednjoj koloni dok nisu dosli panduri i hitna koja je zaista brzo dosla (s obzirom da su bili vrlo blizu ;))...eto sta reci nego narode 150000000 ociju otvorite i ne brze od zivota!!!

post-2923-12879040341521_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Ajoojj matore...

 

Nek je sa srećom i brz oporavak ti želim...

 

Ebote, a ja početnik, i još išao autoputem, do zemuna, i vamo i tamo, i svaki put kad vidim ovako nešto, ja se naježim i uplašim... Brate mili....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja