Jump to content

Moto Zajednica

Izem ti oranje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

ma izlecu tu i kamioni  :o

branik koji sam nasao nije od auta  :P

evo kako izgleda novo postavljena tabla  ;D

 

 

ovo putokaz za avione koji lete prema Nisu? :)  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

evo danas , tacnije jutros ista prica, samo sto lik nije glumio traktor vec se malo zesce ispreturao i zavrsio na livadi, skoro u metar isto mesto.

jedino sto su kola toliko upljeskana da je to gadno za gledati. definitivno crna tacka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1437 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Nadam se da novi ZOBS automatski ispravlja greške i krivine projektanata i putara

Biće toga još, ja bih taj put zatvorio mnogo to košta ovu državu koliko je tu kostiju polomljeno i lečeno a niko ne odgovara??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

uuu znaci to sam video jutros na sleperu...

 

strahota kako je upljeskan. definitivno reno, ali nisam mogao da prepoznam da li je clio ili megan. nema ni jednog jedinog dela na kolima koji je ostao normalan. kao da je prosao kroz drobilicu  :o.

 

Valjda ce _stoka_ sad nesto da uradi po pitanju kretenske petlje ili makar osvetljenja.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

I ja sam ga video jutros, strahota  :-\

A najbolje što stoka zna da uradi je da postavi pandure na kraj pravca sa radarom nekoliko dana za redom. >:(

Kompletno retardirana ekipa ljudi, počevši od projektanta pa sve do izvođača. Nedelju dana posle završetka se asfalt raspao, neravan je potpuno, pogotovo u toj krivini, samo iz pravca petlovog brda, češljevi na spojevima su kao stepenice, one skalamerije što razdvajaju trake neću ni da pominjem, a ta famozna krivina je vrhunac gluposti. Ne znam samo koliko ljudi treba da pogine da bi se opametili i da naprave normalno to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Autor: Beta | 29.06.2009. - 10:14

 

Jedan muškarac poginuo je jutros u saobraćajnoj nesreći na Ibarskoj magistrali u blizini groblja Orlovača, rečeno je agenciji Beta u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije.

 

Vozač automobila "reno laguna" poginuo je na licu mesta, pošto su kola, kojim je upravljao, sletela sa puta i prevrnula se.

Nesreća se dogodila u 5.50 sati, a istraga je u toku, rečeno je u MUP-u.

 

Ovo je stvarno katastrofa! Pod hitno je potrebno ispraviti onu S (ranje) krivinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

za sve one koji ne veruju da je lose reseno iskljucenje i da je rizicno evo i u novinama:

 

Slabo obeležena raskrsnica na Ibarskoj magistrali

„Crna tačka“ na prilazu Beogradu

Autor: G. Svilar | Foto:s. đalić | 07.07.2009. - 12:03

Skretanje sa Ibarske magistrale ka Bubanj potoku verovatno je jedno od najopasnijih na prilazima Beogradu. Raskrsnica na kojoj se može desno ka Nišu i pravo ka Beogradu opasna je za vozače iz više razloga. Noću je smanjena vidljivost, na ovom delu puta brzo se vozi, a stručnjaci dodaju i da je raskrsnica slabo i nejasno označena pa bezbednost nije na zavidnom nivou.

 

detaljnije na linku:

 

http://www.blic.rs/beograd.php?id=100650

 

post-1479-1287904106629_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

Pa kad neces mene da slusas gde treba da se ide da se ore sa kramponima  ;D ;D ;D ;D

 

Bez sale ali ja sam ove godine dva puta prosao tuda kad sam isao na zlatibor i oba puta je u tom jarku bio jedan auto okrenut na krov,naravno dva razlicita auta !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Kad sam prvi put isao obilaznicom nisam imao pojma kakvu su pizdariju napravili, bio je mrak, isao sam iz Ostruznice za Bolec i kao nema veze, bar vise nema morbidnog semafora ka groblju, gde su se takodje decenijama lupali. Posle par nedelja vracamo se iz Valjeva po danu, ispred mene na suzenju deda sa lajkom ode u kontra smer, gledam petlju i razmisljam o magnitudi ljudske gluposti. Kako je moguce da ljudi koji su zavrsili skole, bas da ne bi pravili takva sranja, naprave onu anomaliju na putu, gde je dovoljno da je 6 ujutru, da si recimo iz Crne Gore i da nisi bio 2 godine u Bg, naidjes na onu zamku od tri trake, taman kazes, ovi srbi konacno nesto uradili normalno, ubrzas na 120kmh,i eno ga kod Uff a u njivi na krovu!!! :( :( :(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja