Jump to content

Moto Zajednica

Rev'it oprema - ima li gde u Srbiji?

Recommended Posts

  • Integrisan, 8166 postova

Trazio, nisam nasao.

 

 

http://www.revit.eu/

Tu ces naci dilere u Italiji.

 

Da, vec sam video spisak dilera u Italiji. Ali ni jedan nema krsteni sajt gde covek moze da proveri cene;))

 

Za oko mi je zapala kombinacija Rev'it Off Track jakne i Dakar pantalona. Fantasticno. To je prakticno BMW suit za vise nego upola manju cenu.

 

Inace, za one koji ne znaju Rev'it inace sije odela za BMW (naravno u ekskluzivnim bojama i krojevima). Pod svojim brandom nude veoma slican kvalitet (iste materijale!) i to za vise nego 50% ustedu. Prakticno, posle povracaja poreza cene su kao ovde malo bolja oprema...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8166 postova

Slazem se sa tobom, jedino za bas toliku ustedu nisam siguran. A sta fali Slovencima?

 

Komplikovan povracaj poreza + Ljubljana je selendra pa se odlazak prakticno svodi na kupovinu opreme + fali auto-put oko Bregane a to onda zna da uzme 2h bez veze;))

 

Inace, posle povracaja poreza ova kombinacija izadje oko 500eur (a moze da se nadje i po rasprodajama, doduse tesko sada). BMW suit, kada sam ja gledao bio je preko 1k ojra...

 

EDIT: preliminarna istrazivanja pokazuju da se u mestu Sistriani (kod Trsta) moze proci za ok o420 eur - porez, znaci oko 350eur ukupno. Ovo je za taj kvalitet APSOLUTNO revolucionarno i ako bude tacno predstavlja potpuni best buy.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Trazio, nisam nasao.

 

 

http://www.revit.eu/

Tu ces naci dilere u Italiji.

 

Da, vec sam video spisak dilera u Italiji. Ali ni jedan nema krsteni sajt gde covek moze da proveri cene;))

 

Za oko mi je zapala kombinacija Rev'it Off Track jakne i Dakar pantalona. Fantasticno. To je prakticno BMW suit za vise nego upola manju cenu.

 

Inace, za one koji ne znaju Rev'it inace sije odela za BMW (naravno u ekskluzivnim bojama i krojevima). Pod svojim brandom nude veoma slican kvalitet (iste materijale!) i to za vise nego 50% ustedu. Prakticno, posle povracaja poreza cene su kao ovde malo bolja oprema...

 

 

inače za one koji ne znaju....Rev'it NIKADA nije šivao niti če šivati odela za BMW...ali jih zato lepo kopira koliko to može...i kvalitet nije ni približan BMW kvalitetu ali je dosta dobar za te pare. Inače u Sloveniji tu marku prodaje TC Motoshop (www.tc-motoshop.si) i tu marku jako dobro poznajem.A još jedan sajt za proveru cena je www.fc-moto.de

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Prošle zime sam video Rev'it u Mass Company.

Nije bio neki preveliki izbor ali je bilo ponešto.

Imam Rev'it kožnu jaknu za sportski motor, našao sam tačno model koji mi odgovara tako da sve funkcioniše kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Meljak

 

inače za one koji ne znaju....Rev'it NIKADA nije šivao niti če šivati odela za BMW...ali jih zato lepo kopira koliko to može...i kvalitet nije ni približan BMW kvalitetu ali je dosta dobar za te pare. Inače u Sloveniji tu marku prodaje TC Motoshop (www.tc-motoshop.si) i tu marku jako dobro poznajem.A još jedan sajt za proveru cena je www.fc-moto.de

 

Ako ih lepo kopira kako kazes,a kvalitet nije ni priblizan bmw-u(cega kvalitet), koje su bitne razlike? Materijal, kvalitete izrade...? Ako mozes nesto konkretnije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8166 postova

inače za one koji ne znaju....Rev'it NIKADA nije šivao niti če šivati odela za BMW...ali jih zato lepo kopira koliko to može...i kvalitet nije ni približan BMW kvalitetu ali je dosta dobar za te pare. Inače u Sloveniji tu marku prodaje TC Motoshop (www.tc-motoshop.si) i tu marku jako dobro poznajem.A još jedan sajt za proveru cena je www.fc-moto.de

 

Ok, podatak da Rev'it radi za BMW nemam kao neku inside info, ali jeste sa mesta kome verujem (www.advrider.com).

 

U stvari, nije ni vazno da li rade ili ne rade za BMW. vazno je da je konkretno ta jakna (Off track) i te pantalone (Dakar) sjajan kvalitet za ipak prilicno ok cenu. Ja se obicno veoma udubim kada nesto trazim;)) i sada sam prilicno sklon da za turing all-season potrebe nema nista bolje po odnosu kvalitet-cena.

 

Inace, hvala na jos jednom sajtu za informacije!

 

PS: izvinjavam se na kvalifikacijama Ljubljane, u stvari volim taj grad i zato sam pustio sebi malo prisniju kvalifikaciju;)). Kao kad kazem da je BG ruzan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

 

inače za one koji ne znaju....Rev'it NIKADA nije šivao niti če šivati odela za BMW...ali jih zato lepo kopira koliko to može...i kvalitet nije ni približan BMW kvalitetu ali je dosta dobar za te pare. Inače u Sloveniji tu marku prodaje TC Motoshop (www.tc-motoshop.si) i tu marku jako dobro poznajem.A još jedan sajt za proveru cena je www.fc-moto.de

 

Ako ih lepo kopira kako kazes,a kvalitet nije ni priblizan bmw-u(cega kvalitet), koje su bitne razlike? Materijal, kvalitete izrade...? Ako mozes nesto konkretnije?

 

izgleda je ova godina godina kopiranja uspešnih modela....čak je i IXS kopirao bmw-jevu jaknu....

O kvalitetu češ se sam najbolje uveriti ako budeš imao obe jakne ispred sebe, pa ih upoređuj (različiti tipovi ugrađenih štitnika, različiti materiali,.....)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja