Jump to content

Moto Zajednica

5. Moto GP Italija, Mugello

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Nepovoljni deo sezone za Stonera se sa ovom trkom zavrsio. Sad dolazimo u deo gde on obicno blista, pa ce i rezultati biti nesto bolji od dosadasnjih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd

Meni je zao Melandrija. Tako je fino vozio cak je bio i prvi i onda promena motora i do kraja pad na jedanaesto mesto. Ne znam kako se rasporedjuju bodovi, ali mislim da danas nije ni jedan osvojio a zasluzio je barem neki. Steta sto Kawasaki tupi ovoliko jer bi na konkurentnijem motoru verovatno stalno bio u bodovima. Ali sta je tu je. Ja do kraja sezone navijam za Crnog jahaca.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5431 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Preduhitri me kolega Lalajko sa rezultatima. Dok sam ga opstavio kao prvoplasiranog u BJB kladionici, eto njega sa rezultatima. :D

 

A pa i ovo je bio povoljniji period za Rossija, pa nije se bas proslavio, ova godina je bas nekakva zajebaTa, bice ovdje jos borbe, nadam se do samoga kraja.

 

Bodovi se rasporedjuju sve do 15. pozicije.

 

1. 25

2. 20

3. 16

4. 13

5. 11

6. 10

7. 9

8. 8

9. 7

10. 6

11. 5

12. 4

13. 3

14. 2

15. 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd

Bodovi se rasporedjuju sve do 15. pozicije.

 

Fino. A i dalje mislim da bi da Kawasaki pruza punu podrsku Melandri bio bolji i da bi mogao sezonu da zavrsi mozda i medju prvih pet. U prvih deset sigurno. Videcemo sta ce dalje biti ja navijam za njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5431 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Pa ne znam, ako se do sada nisu javili poslije ovakvih rezultata, onda ne znam. Sta treba da uradi pa da se udostoje makar da ga poguraju sa dijelovima. U prvih deset sam uvjeren da ce biti, e sad prva petorka, to vec ne znam. Rossi, Stoner, Lorenzo, prva trojka malte ne zagarantovana, a onda imas Dovija, Hobita, Edwardsa, Capirossija koji mogu tu da se uguraju. A kao sto vidis Melandri moze svoju priliku da trazi na ovim trkama gdje pada kisa, pa promjena motora, pa da se tu nekako ugura, jer po suvom, tesko da moze nesto protiv fabrickih masina, to je ono sto smo gledali danas. Odlican je vozac, ali tako mu je kako mu je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6486 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Kisa je svima vec dozlogrdila,ali priznajte da je ovako interesantnije.Sve moze da se kaze ali nikako da je uspela da ubije spektakl

Sto se tice trke 250,Simoncelli je (opet) dobio zuti karton.Sledeci put diskvalifikacija,jedna trka manje + 5000 doloresa kazne.Izuzetno mi je zao sto je sudbina ove klase da nestane sa svetskih pista.Spektakl zagarantovan do samog kraja a njeni sampioni vazni ucesnici u svetu vrhunskog motociklizma.

Bile su tu neke cestitke ,upucene na moju adresu.Nije mi bas jasno zbog cega,ipak hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Kisa je svima vec dozlogrdila,ali priznajte da je ovako interesantnije.Sve moze da se kaze ali nikako da je uspela da ubije spektakl

Sto se tice trke 250,Simoncelli je (opet) dobio zuti karton.Sledeci put diskvalifikacija,jedna trka manje + 5000 doloresa kazne.Izuzetno mi je zao sto je sudbina ove klase da nestane sa svetskih pista.Spektakl zagarantovan do samog kraja a njeni sampioni vazni ucesnici u svetu vrhunskog motociklizma.

Bile su tu neke cestitke ,upucene na moju adresu.Nije mi bas jasno zbog cega,ipak hvala.

Stekao sam utisak da ocekujes pobedu Stonera pa sam zato napisao to,odnosno bar ljudima za koje znam da su ocekivali.Ako nisi u toj ekipi i nisi to ocekivao,sta da ti kazem?Pogresio sam.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6486 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ja sam na prvom mestu ljubitelj motociklizma.Bilo bi mi izuzetno drago,nadam se na samo meni,da se sada vec ustaljenoj ekipi u vrhu prikljuce neka nova (stara) imena.Iako su slava i publicitet rezervisani za one u vrhu,rezultati kao 5. 8. ili 10. mesto ipak zasluzuju pomena.Na kraju svi ti momci da nisu u stanju da "obuzdaju" svoje celicne zdrepce ne bi ni bili tu gde jesu.Svako prema svojim mogucnostima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1150 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Lepa trka moralni pobednik "kava", Stoneru svaka cast, svi su imalai sansu, a i sreca je igrala ulogu.

;-)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ja sam na prvom mestu ljubitelj motociklizma.Bilo bi mi izuzetno drago,nadam se na samo meni,da se sada vec ustaljenoj ekipi u vrhu prikljuce neka nova (stara) imena.Iako su slava i publicitet rezervisani za one u vrhu,rezultati kao 5. 8. ili 10. mesto ipak zasluzuju pomena.Na kraju svi ti momci da nisu u stanju da "obuzdaju" svoje celicne zdrepce ne bi ni bili tu gde jesu.Svako prema svojim mogucnostima.

Sve ovo gore(citirano),a ja sam ti samo cestitao na pobedi Stonera. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ajd' sad u sitna crevca...

 

Drugi ili treci krug... onaj veliki pravac, kako je Stoner preskocio sa treceg na prvo mesto, imam utisak da su ova dvojica kocila!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki

Sta znace gume, po meni gume imaju najvecu ulogu u trci a sto se tice masina one su uglavnom podjednake, ovi sto su u vrhu njihove su masine skoro iste, nijanse su u pitanju, eto videli ste Lorenza i Stonera u zadnjim krugovima, na pravcu ubrzanje i krajnja brzina su im skoro iste, nego tu gume resavaju stvari, da je potrajalo....., neznam!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Stonder, Lorenzo i Rossi su podjednako kandidati za titulu, bez obzira na ''kočenja'' po pravcu. Toliko su blizu, da ni jedan neće iznenaditi titulom. S druge strane, bilo bi lepo da svako kiksne bar po jednom, nebi li otvorili preostaloj trojici-četvorici kapiju za peterac. Bilo bi lepo da Dovi, Dani i još po neko pridju, da iskomplikuju prvenstvo, nadam se da će tako i biti, vremena ima... Neka je i tačno da je Rosijevo vreme prošlo (u šta sumnjam),  njegovim ostankom MotoGP  samo dobija na kvalitetu, dok se ostali laktaju sve gušće i gušće. Dominacija no-good, čija god da je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

.... A kao sto vidis Melandri moze svoju priliku da trazi na ovim trkama gdje pada kisa, pa promjena motora, pa da se tu nekako ugura, jer po suvom, tesko da moze nesto protiv fabrickih masina, to je ono sto smo gledali danas. Odlican je vozac, ali tako mu je kako mu je.

 

Ma bolje mu je nego u Ducatiju sigurno  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5431 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

.... A kao sto vidis Melandri moze svoju priliku da trazi na ovim trkama gdje pada kisa, pa promjena motora, pa da se tu nekako ugura, jer po suvom, tesko da moze nesto protiv fabrickih masina, to je ono sto smo gledali danas. Odlican je vozac, ali tako mu je kako mu je.

 

Ma bolje mu je nego u Ducatiju sigurno  ;)

 

Rekao sam protiv, a ne na fabrickim masinama ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5431 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ko je propustio trku ili neki njen dio, repriza na Sporklubu :

 

17:45  Moto GP Italia – Trka 125 cc 

18:45 Moto GP Italia – Trka 250 cc

19:45 Moto GP Italia – Trka GP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki

Danas cu treci put da gledam, samo da bi video kako je Stoner posle zamene motocikla dosao na vodecu poziciju!, pa se onda polako okrecemo prema spaniji i opet jovo nanovo pa da vidimo ko ce sad biti srecnik!, Spanija, jel tako..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Ako Pedrosa bude mogao da vozi,morace da da sve od sebe  Catalunji da ponovi rezu od(bio je prvi,ubedljivo) prosle godine.Covek je maler nevidjen.Ako bude tako,sampionat moze samo da dobije na kvalitetu.Pored njega naravno racunam i na Dovija(cetvrti prosle godine).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja