Jump to content

Moto Zajednica

www.marjanbeetle.co.sr Mozete

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Dobrossao :):):)

 

PS ja ne znam da li je samo do mene ili do mog kompa, ali kad sam otvorio tvoj sajt, pojavio mi se jedan POP up, 2 language pack installera, jes necega 2, nisam imao zivaca da gledam, i jos neki instaler za neki program...sve mi je bilo nepoznato, pa mislim da bi mogao malo da rasteretis to.... mislim ko ce gleda bilo kakav sajt ako stalno nesto iskace.

 

Ako je samo do mene i moje masine, sorry:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Ja se svima izvinjavam ali toliko kosta kada je nesto besplatno. Ne morate nista da instalirate od toga.

 

I ja se nadam da cu realizovati, nadam se da ce te i vi hteti da mi pomognete u realizaciji, posto ja oko motora nemam mnogo iskustva tako da ce mozda moja pitanja malo i delovati smesno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

...ja sam taj i taj možda nešto radim i možda nešto vozim i možda neko zna s kim komunicira.... Možda nam ti dobrodošao! 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd

Na pravom mestu si da dobijes dosta dobrih komentara, meni je sve to spansko selo ali ovde ima puno momaka koji se dosta razumu u problematiku koja tebe muci....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Hajde ja se opet izvinjavam svima. Sajt nije reklama jer se tamo ne reklamira nista. A i ja iskreno nemam sta da reklamiram. I nisam bajker jer se ne osecam tako, svaka cast svakome, izjasnjavam se kao ljubitelj old time automobila i fan vw bube.

 

Pa i da se predstavim kada ste me vec tako lepo zamolili. Zovem se Marjan paor iz sela omoljice na domak panceva :lol: salim se nisam paor ali sam iz omoljice. I to je to.

 

Prvi post je izgledao onako kako je izgledao iz razloga sto sam ja mislio dok sam se registrovao da kucam samo podpis nisam znao da se taj deo automatski postuje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Welcome! :D

 

Dobrossao :):):)

 

PS ja ne znam da li je samo do mene ili do mog kompa' date=' ali kad sam otvorio tvoj sajt, pojavio mi se jedan POP up, 2 language pack installera, jes necega 2, nisam imao zivaca da gledam, i jos neki instaler za neki program...sve mi je bilo nepoznato, pa mislim da bi mogao malo da rasteretis to.... mislim ko ce gleda bilo kakav sajt ako stalno nesto iskace.

 

Ako je samo do mene i moje masine, sorry:)[/quote']

 

Instaliraj Firefox :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT
Welcome! :D

 

Dobrossao :):):)

 

PS ja ne znam da li je samo do mene ili do mog kompa' date=' ali kad sam otvorio tvoj sajt, pojavio mi se jedan POP up, 2 language pack installera, jes necega 2, nisam imao zivaca da gledam, i jos neki instaler za neki program...sve mi je bilo nepoznato, pa mislim da bi mogao malo da rasteretis to.... mislim ko ce gleda bilo kakav sajt ako stalno nesto iskace.

 

Ako je samo do mene i moje masine, sorry:)[/quote']

 

Instaliraj Firefox :D:D

 

....ma ok, ali nije cilj da sprecavam pop upove da mi iskaccu , nego je cilj da ih nema. Inace imam i operu , i netscape, i mozilu i expl. Nije bitno....:)

 

Sorry za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja