Jump to content

Moto Zajednica

Honda Varadero

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

AreOut, nisam ovo skontao:

 

ako imas (blizu) 18 godina nemoj ni da razmisljas o manjoj.

 

Valjda bas obrnuto, ako covek ima oko 18 ili tu negde ne treba ni da razsmislja o vecoj? Ja svakako ne bih preporucio nekom mladom i (predpostavljam) nervoznijem na gasu sa viskom energije i manjkom moto iskustva da razmislja o putnom Varaderu, hiljadarci?

 

Doduse, pravimo racun bez krcmara :wink: , bgmoto koliko imas godina / moto iskustva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Mislim da je mnogo vise ljudi procentualno stradalo na NSR 125 nego na Varaderu hiljadarci. Isuvise je mala razlika u cijeni izmedju V125 i V1000 (OK jeste to duplo ali...8 puta veca zapremina hehe).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: KIKINDA

Probao sam 125-icu!!! Veoma je udoban i komforan,po meni bez premca u toj klasi, lepo ide sa obzirom da je 125,maksimalna brzina oko 130km/h,ne trosi mnogo... Mada je malo skuplji u odnosu na ostale 125-ice!!! Toplo preporucujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Posedovao sam hondu varadero 125. Sa njom sam presao oko 7000-8000km (ako se dobro secam), Jako udoban i elastican motor, jeste da je 125ccm ali se jako lepo vozi za tu kubikazu. Po meni taj motor je neunistiv... Jako kvalitetan i jako izdrzljiv, kao i svaka honda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala svima na zapazanjima, razlog zasto pitam za Varadero je taj sto 125-ica ima strasno mnogo na prodaju u inostranstvu, pa sam se pitao da li je razlog mozda neka hondina greska, losa serija (ili model uopste!), ili nesto slicno. ocigledno da postoji razlog jer je to relativno mlad model motora! Voleo bih da cujem o cemu se tu radi. Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

1000 je admiralski brod stvoren za krstarenje u dvoje ako treba. izvanredno izbalansiran dopvoljno jak bez mnogo vibracija mnogo udoban i noviji modeli sa ABSom nemam rijeci stvarno je dobar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

125-ica sasvim korektan model,malo trosi,lepo vuce za 4T 125ccm,udoban je,deluje kao da ima 500-600 kubika,V2 (to mu navodim kao pozitivnu stranu)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
Sledeci put stunt-uj sa opremom' date=' ili makar se slikaj u opremi a posle je skini :wink:[/quote']

Te slike sa varaderom su par godina, onda i do skoro nisam razmisljao o posledicama i smeo sam svasta da radim bez opreme. A sad nesmem ni u normalnu voznju da krenem bez kacige, jekne i rukavica... Vidis i sliku sa cometom (imam opremu). Sad imam neki strah da se vozim i da stunt-ujem bez opreme... od pre par meseci REDOVNO nosim opremu!

izvinjavam se za off!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

dokle god je off u pravcu pravilnog razmishljanja i podupiranja sigurnosti u voznji, treba da se tolerishe ;))))) samo naprijed ...a sad moj savjet za varadera 1000darku bez dosta iskustva ne uzimati , al ne ici nisko ni za 125icu bolje neki 400 500ccm i pamet u glavu jedno godinu pa ici na jache

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja