Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc pocetniku za resenje PARADOXA !

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB600F

Evo da se pohvalim ljudima koji su mi pomogli sa savetima na ovom forumu, odnosno ovoj temi da sam bez gresaka polozio pismeni deo ispita za A kat.Auu tezak ispit :):D :D..Jos samo voznja. Bice zeznuto, pogotovo voznja u saobacaju. Da naravno i osmica. :) Najvise me brine sto murkani umeju da zezaju ako im se hoce cak i kad vozis OK. Kazu mi neki da su oboreni zato sto su stali na crveno posto je auto koji je vozio ispred za B kat. prosao na zeleno ali se svetlo promenilo. Znaci postupio je po pravilu ali kasnije nije mogao da stigne vozilo i ladno ga covek obori. I sad kako covek da vozi, sva da se hvatas za glavu. Opet drugi kazu da mozes slobodno da se pokupis i odes ako ti na polaganju bude murkan motorista. Veselje!!!. :):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

citam ovo sto pishe Wisdom ,isto kao i HoochieMan(bravo za post)

se takodje secam kako ,sta i gde...neverovatno je,ali smo toliko svi slicni:

1.jurimo motor koji mora da bude odlican a jeftin

2.dobar oglas smo samo mi videli

3.dvoumimo se oko jacine motora -uglavnom je tipa bolje da se ne precenim

-a kad vec bude u garazi par meseci mrmljamo u sebi "ko me nagovori da

kupim ovog lenjog magarca".

4.brinemo da li cemo videti sve mane prilikom kupovine-e necemo,jer su nam tad velike oci,

meni licno se toliko "slosa" , da ladno ne bi primetio da me gola Brankica Nevistic vuce za rukav.

5.obavezno precenimo svoje materijalne mogucnosti pa posle krece da skripi i da nema

mogao bih jos ...

imaj u vidu tacku 5:znaci pre motora obavezno kaciga+jakna a pojas,rukavice i stitnik za koleno

i potkolenicu bih ti iz licnog iskustva preporucio.

pozdrav ,idemo dalje i ocekujemo da kupis motor i pohvalis se ovdI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB600F

EVo da se pohvalim jos jednom u ovoj temi, da sam polozio za A kategoriju, svestan ttoga da tek sad ide ucenje. :) Ali ipak je olaksanje kada te neko ne smara sa prosecnim brzinama u SFRJ i voznjom za desnim tockom automobila koji pratis sto iskreno ne mislim da je uopste dobar i vidan ugao za vozaca ispred tebe da te primeti u saobracaju kasnije.

 

I naravno kupovina motora, sreca nadjoh jednog momka da mi pomogne kada budem gledao motor.

 

Zelim da kazem GhostMile-tu da sam i sam vremenom shvatio da su motori koje sam gledao na RICARDO.CH Svajcakrskom sajtu zaista mnogo jeftiniji od mnogih drugih, ali kada sesabere prevoz, carina , porez, registracija itd dodje ti na isto. Ova Honda CBR mozda deluje nerealno ali ovom svajcarskom sajtu ima slicnih neverovatnih cena. Kod njih je zaista stosturko  bolja situacija sa kupovinom polovnih vozila generalno.

 

Zahvaljujem se ZLI na savetima i zeljama kao i svima sa foruma.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja