Jump to content

Moto Zajednica

Slikopis od Beograda do Jastrepca i nazad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Za I maj sam otisao do Jastrepca ostao gore u miru i tisini 3 dana i vratio se nazad u Beogradsku guzvu... Posto pretpostavljam da nikome nije interesantno da slusa kako sam odmarao i o cemu sam sve razmisljao dok sam to radio.... Zato i necu puno pricati...Imam nekoliko interesantnih fotografija koje bih podelio sa vama...

 

Ljudi koliko je nasa zemlja lepa, pa to je nesto neverovatno!

 

01-8.jpg

 

02-9.jpg

 

03-6.jpg

 

04-5.jpg

 

05-5.jpg

 

06-4.jpg

 

07-4.jpg

 

08-4.jpg

 

:) moje utociste:

 

09-4.jpg

 

10-5.jpg

 

11-3.jpg

 

12-3.jpg

 

13-4.jpg

 

14-1.jpg

 

15-2.jpg

 

16-3.jpg

 

17-2.jpg

 

18-2.jpg

 

U ponedeljak rano ujutru sam posao nazad u Beograd. Svratio do Krusevca da doruckujem i saznao da ikona Trojerucica iz Hilandara dolazi u 13h u manastir Sv. Luka u selu Bosnjane. Nikako nisam zeleo da propustim taj cin pa sam naravno otisao i docekao Svetu Ikonu. Nazalost, fotoaparat mi je iznenada crkao dan pre i nisam napravio ni jednu fotografiju. Sve bi to bilo normalno da mi te veceri fotoaparat nije bez ikakvog razloga proradio.... Ovakva slicna stvar mi se desila i pre nekih  5 godina... kada sam posao na hodocasce do manastira Sv. Ostrog. Par dana pre, fotoaparat mi se pokvario, bio je u garanciji. Dao sam pokvaren aparat i u medjuvremenu je iskrslo putovanje u Sv. Ostrog tako da ni tu nisam imao fotoaparat... aparat me je cekao kada sam se vratio sa putovanja... :) Ma ima nesto gore...  E da... i da sam otisao u ponedeljak ne bih imao prilike da se upoznam u Krusevcu sa parom koji iz Litvanije pesace po svetu.... sada su na putu  do Jerulaslima. Prenocili su kod mog prijatelja u Krusevcu i sada, u trenutku pravljenja ove fotografije polaze prema Nisu... Joj, koliko su to dve divne osobe! Neka ih sreca prati na njivom putovanju!!!

 

Benedeti je iz Italije, a Ruta iz Litvanije

 

19-2.jpg

 

 

I sada oni putuju, pesace, upoznaju ljude...... ma ZIVE ZIVOT!!!!.. a ja trunem u Beogradu..... Eh, "Nekome je zivot majka a nekom maceha, a nekom... onako!!!"

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Lepo. napunio si baterije, ali si prebacio malo i na ovu stranu, jer me obuze neka milina gledajuci onoliko zelenilo i lepotu. To ne vazi ocigledno za duhovne i svete stvari. To mora licno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

sjajne fotke, kao i uvek. Bas ovako sam i ja video Srbiju obilazeci rutu kojom cemo ici na Reliju u Junu, i odlicno si rekao, neverovatno koliko je lepa nasa zemlja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

veve kinze.

 

Ako se kad odlucis da krenes ka Hercegovackim manastirima, javi se obavezno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Bas lepo svaka cast.

Reci mi samo posto idem za KS sad u subotu a planirao sam da skocim i do Jastrebca kakav je put do tamo i radi li ista gore bar da se kafa popije?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) hvala vam na pohvalama... drago mi je da vam se svidjaju fotografije...

 

@mixa

:) veoma dogovoreno!

 

@palacnka

E, pa put do Jastrepca je odlican. A videces kada dodjes do jezera, pa preko dugackog mosta .. nalazi se hotel "Trajal"  imas i kafu i sokove i klopu...

 

:) jos jednom da vam se svima duboko zahvalim na lepim recima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) hvala Gremline

 

Mikko... ima na Jastrepcu jedna lepa staza, "Kruzni put" se zove i ide oko celog grotla bivseg vulkana... :) do sada sam je vozio samo biciklom tako da ce mi biti stvarno zadovoljstvo da tuda prodjem Afrikom...

 

sledeci put kad budem isao na Jastrebac mislim da cu da je izvezem celu.... pa cu preneti utiske...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1897 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ja iz mog dvorista gledam na Jastrebac samo sa druge strane. Na leto cu sigurno ici gore. Slike su ti stvarno odlicne kao i uvek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Profajlere... izvini sto malo kasnim sa odgovorom... kupio jos pre 5-6 godina.... :D

 

 

ostalima hvala na pohvalama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Veve prijatelju.............

 

ajde za promenu - napravi neku losu fotografiju...... :D

 

Cestitam iskreno na beleski foto aparatom LEPOTA SRBIJE.......u pravu si lepa nam je nasa Srbija........samo smo mi slepi !

 

Pozdrav iz Afrike ! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Veve care svaka cast. Nisam ti ni rekao da pre jedno dva meseca ja i Mikelevw krenuli za Novi Sad i kada smo ulazili u Centu, posle mosta preko Tamisa u kafanici, neznam kako se zove, videli tri osobe kako sede u basti i klopaju(dva lika i riba) mi svirnuli a jedan od njih sa maramom na glavi nam se bas onako prijatelljski javio(mahanje i odusevljenje). Gotovo sam siguran da si to bio ti. Veliki pozdrav i sledeci put stajemo da se upoznamo kako dolikuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

:) hvala vam

 

@dallape

Ja verujem da cu Avgust provesti na Jastrepcu pa se javi slobodno ako dolazis...

 

@marokanac

Ja takodje ceznem da upoznam LEPOTE AFRIKE... a bogami i sire.. :) ali polako....

 

@kobra

:) eeeeee da secam se da ste prosli... Zema, njegova lepsa polovina i ja smo svratili posle Barande da pojedemo riblju corbu u tom restoranu jer su je seljani bas nahvalili... i nisu pogresili ni malo, steta je sto niste stali, ako nista drugo bar zbog riblje corbe... :)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja