Jump to content

Moto Zajednica

Derbi GP1 Racing 2007

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Mladenovac, Medjuluzje

Ja sam prvi vlasnik, kupio sam ga u Derbiju NS. Imam racun svu dokumentaciju sa upustvom. Napravljen je tako, da je kompletna masinerija ukljucujuci radilicu varijator i sve, smestili su u prednjem delu skutera, odnosno izmedju nogu. Tako da daje osecaj voznje pravog pravcatog  motora. Ima aluminijumski ram, pozadi ogibljenje Monoshock, sto se moze sresti samo na R-ovima. Napred se za viljuske pobrinuo Marzzochi, i ujedno ima najvecu i najsavrseniju viljusku koju sam sreo na skuterima. Sve ostale su neke kvazi, a ova je prava pravcata marrzochi. Prednja kocnica i zadnja kocnica su dvoklipne radijalne sto nema nijedan skuter od 50cc. Pozadi je prenos odradjen preko lanca iz razloga sto je sve stavljeno ispred nogu da bi se dobio taj osecaj. I prednja i zadnja guma su 14"-ice za razliku od ostalih skutera koji imaju pozadi 13". Izgleda mnogo mnogo ozbiljnije i vece od ostalih skutera. Kada bih ga uporedjivao sa runnerom ili aeroxom ovaj izgleda kao da ima 125ccm. Svi su ocarani njegovim izgledom, uvek okupira paznju. Posto imam mnogo prijatelja koji voze runner-a aerox-a i ostale skutere, posto sa GP1 sednem na jedan od njih, cini me se kao da sam seo na kiflu, i da mi je zivot ugrozen. Jedino sta ovaj skuter cini skuterom je varijator. U perfektnom je stanju, kao nov!

 

iE5i6_fomrwww.jpg

 

w1JOk_image020nzd.jpg

 

Presao je 11000km

Cena: 2200eur

Moguca je zamena za neki noviji supermoto.

063/227-329 Mladenovac

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Nije valjda da si konacno resio da predjes na nesto jace? Smeško

 

P.S. Inace, motor je stvarno odlican a i sipao je kvalitetno ulje (kupovao kod mene Cheesy )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Mladenovac, Medjuluzje

Nije valjda da si konacno resio da predjes na nesto jace? Smeško

 

P.S. Inace, motor je stvarno odlican a i sipao je kvalitetno ulje (kupovao kod mene Cheesy )

 

Da znas da sam konacno resio. Ne mogu da se odvojim od Derbija i to ti je, ali sad sam stisnuo zube :) Kad uzmem drugi motor opet cemo po ulje kod tebe, jer najbolje ide sa tvojim uljem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja