Jump to content

Moto Zajednica

17.-18.04.2009. Omoljica

Recommended Posts

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Noćas na ulazu u selo Omoljica kod Pančeva poginuo je motorciklista. Naime on je vraćajući se sa moto-žurke povodom osnivanja moto kluba u susednom selu Starčevu u jednoj krivini proklizao i uleteo u kanal pored puta. Nakon pada verovatno je bio svestan jer je skinuo kacigu i rukavice, prekrstio ruke i tako preminuo. Njegovo telo nadjeno je tek danas u travi pored puta. Nažalost hitna pomoć je samo konstatovala smrt. Ja sam naišao kada su neki momci utovarali motor na prikolicu i oni su mi ispričali ovo što sam napisao. Još su mi rekli da je dečko iz Kovina ali nisam pitao za ime, a vozio je Hondu CBR, na kojoj su polupane plastike a koliko sam video i prednja guma je bila na izdisaju pa je verovatno pored kiše koja je noćas padala i krivine tj. klizavog kolovoza prouzrokovalo pad.

 

Ja sam napisao ono što su mi tamo rekli, nažalost izgubljen je još jedan život i zato čuvajte se

 

 

Moje najskrenije saučešće porodici i prijateljima    :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

8hPn2_dsc03779.jpg

 

 

Poginuo je moj BRAT Nemanja Djordjevic,zvani Shora iz Kovina!

Uglavnom je sve napisao Bane sta je bilo!

Nesreca  se desila  negde oko 23:30h! Cela ekipa od nas 6-7 je krenulo za Kovin dok je on jos hteo da ostane! Ostao je i jedan drugar sa kolima(kao da se ne bi sam vracao)! Ovaj drugar sa kolima rekao je da su krenuli 5-10min posle nas i da ga je odma obisao sa motorem!

Mi smo ih zvali oko 1h ali je Nemanja bio nedostupan ,a kada smo zvali ovog drugara sa kolima on je rekao da je on verovatno vec stigao u Kovin,posto ga je obisao i posle toga ga nije vidjao! Svi smo mislili da je otisao kuci da spava!

Jutros oko 11h zove me drugar i kaze mi kako ga je zvala Nemanjina mama i rekla da se nije vratio kuci od sinoc! Prvo smo pomislili da je kod neke devojke ili tako nesto,a kada ga nismo nasli onda smo krenuli prema Starcevu da vidimo gde je i sta se desilo! Stigli smo do Plocice kad su nam javili da je izleteo sa puta izmedju Omoljice i Starceva! Kad smo stigli saopstili su nam da je vec preminuo!

Verovatno da je neko isao sa njim ili da ga je na vreme primetio pokraj puta da bi preziveo ali sad je to sve nebitno! Njega vise nema i to nemozemo da promenimo!

 

LAKA MU CRNA ZEMLJA

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Gledam u tastaturu i neznam sta da napisem.

Ceo dan sam preplakao,jos uvek neverujem da nema naseg SORE :'(

Brate moj bices zauvek u mom srcu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Noćas na ulazu u selo Omoljica kod Pančeva poginuo je motorciklista. Naime on je vraćajući se sa moto-žurke povodom osnivanja moto kluba u susednom selu Starčevu u jednoj krivini proklizao i uleteo u kanal pored puta. Nakon pada verovatno je bio svestan jer je skinuo kacigu i rukavice, prekrstio ruke i tako preminuo. Njegovo telo nadjeno je tek danas u travi pored puta. Nažalost hitna pomoć je samo konstatovala smrt. Ja sam naišao kada su neki momci utovarali motor na prikolicu i oni su mi ispričali ovo što sam napisao. Još su mi rekli da je dečko iz Kovina ali nisam pitao za ime, a vozio je Hondu CBR, na kojoj su polupane plastike a koliko sam video i prednja guma je bila na izdisaju pa je verovatno pored kiše koja je noćas padala i krivine tj. klizavog kolovoza prouzrokovalo pad.

 

Ja sam napisao ono što su mi tamo rekli, nažalost izgubljen je još jedan život i zato čuvajte se

 

 

Moje najskrenije saučešće porodici i prijateljima    :'( :'( :'(

 

Saucesce porodici i prijateljima. Strasno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja