Jump to content

Moto Zajednica

Motorista napao policajca na Pancevackom mostu! 15/04/2009 oko 17:00h

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

mnogo veci broj onih koji su drugaciji

Nisam bas siguran.. :-\

Ja sam siguran sto posto. Koliko motora i motorista bude na raznim akcijama, druzenjima, ucestvuje u humanitarnim akcijama....A koliko ima slucajeva da se motorista vizicki obracunava sa murijom. Razlika je u tome sto nije interesantno, ne prodaje novine i ne podize tiraz novinama informacija da su motoristi dali krv ili se mrzli da bi urucili paketice deci ili zasadili drvo ili da ne nabrajam. Ali ovakve vesti idu na naslovne strane i to je to. Rezultat, tako se formira javno mnjenje.

 

Ma pusti to sa paketicima..,i to ima svoje zasto!..Generalno nisam mislio na direktne obracune sa policijom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

znam da su pooštrili kontrole. i treba. posebno zbog onih pametnih što paradiraju gradom bez kacige, a od opreme imaju naočare za sunce i golu cicu na leđima. ne razumem zašto je problem ako te zaustavi i traži dokumenta. to što je on bahat i neobrazovan nije moj problem, ma kakav bio on ipak, samo radi svoj posao.

ovaj pametnjaković što je napao policajca treba da bude oštro kažnjen. idiotizam. ma koliko bio ljut i ogorčen, na bahatost i bezobrazluk ne treba odgovoriti na taj način. zašto se spuštati na nivo neke neobrazovane i nekulturne spodobe.. nema potrebe. nasilje nije i nikada neće biti rešenje. najlakše je reći da cela država ne valja i onda otići i prebiti prvog policajca. uvek vidimo đubre u tuđem dvorištu a ne obratimo pažnju na svoje. kada bi svako počistio ispred svoje kuće, grad bi bio čist.

uostalom, sve i da jeste sve ovo objavljivanje napada na policajce kampanja da se zataška ono ubistvo, opet u svakom trenutku prezirem napad na policajca!

 

 

....glas razuma....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Jedini odgovor na sva ova desavanja je intenziviranje BJB akcija, da se pokaze da je mnogo veci broj onih koji su drugaciji. Da razbijemo predrasude o motoristima.  Ovakve stvari izmedju ostalih, samo  ucvrscuju te predrasude.

 

 

I ja sam za!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

nije mi jasno to uopstavanje koje vazi kad su u pitanju motoristi,

kad je onaj juce sa golfom udario pandura, niko nije rekao svi vozaci golfa su takvi i treba ih drndati

 

a kad motorciklista napravi incident odmah se koristi izraz uopstavanja "motoristi su takvi i takvi"

 

a niko ne kaze vozaci golfa su takvi i takvi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

nije mi jasno to uopstavanje koje vazi kad su u pitanju motoristi,

kad je onaj juce sa golfom udario pandura, niko nije rekao svi vozaci golfa su takvi i treba ih drndati

 

a kad motorciklista napravi incident odmah se koristi izraz uopstavanja "motoristi su takvi i takvi"

 

a niko ne kaze vozaci golfa su takvi i takvi

 

evo ti i odgovor

 

***U SRBIJI SAM RODJEN OD TOGA CU I DA UMREM*****

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ne odobravam ,to sto je uradio motociklista,

ali cudi me da do sada pojedini policajci nisu naucili kako se zaustavlja vozilo

bilo motor ili auto,pa kada vam istrci ispred motora sta drugo i da ocekuje,

pa nije ovo divlji zapad i nije policijska drzava,pa da se svi plasimo,

neka se i oni nauce reda,bice im lakse da obavljaju svoj posao.

 

nismo mi stoka,kad se budu ponasali prema ljudima onako, kako ne bi zeleli da se ponasaju prema njima bice bolje za sve

i drugo vi u beogradu ste jos i srecni kod vas je policija kud i kamo civilizovana.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

http://www.blic.rs/hronika.php?id=88452

 

Pripadnici beogradske policije uhapsili su Dalibora R. (25) zbog toga što je danas odbio da zaustavi svoj motor na znak saobraćajnog policajca već ga je udario nogom i pobegao sa lica mesta, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

 

U saopštenju se navodi da je uhapšeni vozio motor bez registarskih oznaka, a da se incident desio na Pančevačkom mostu oko 17 sati.

„Saobraćajac Ž.V. je prilikom tog udarca pao, nakon čega je prevezen u Urgentni centar gde se utvrđuje stepen povreda”, navodi se u saopštenju MUP-a Srbije. Policajac nema teške telesne povrede, ali će ipak biti neko vreme zadržan zbog neophodnih pregleda, rekao je portparol Kliničkog centra Srbije Drago Jovanović.

 

Sličan incident desio se juče kada je policajac koji je regulisao saobraćaj na uglu ulica Vojislava Ilića i Glasinačke lakše povređen kada je putnički automobil naleteo na njega a vozač pobegao. Vozač automobila "golf" koji je naleteo na saobraćajnog policajca se kasnije prijavio policiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

jel ti sad jasnije ili da pišem elaborat?  ;D

 

Meni nemas potrebe da pises elaborat posto sam dosta doktorirao od zivota u ovih 46-god.... ako se neslazemo u misljenju to nije razlog da pokusas nekoga da omalovazavas izmedju redova....zamolio bih te da to vise neradis....

Ocito je da ne zivimo u istoj drzavi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

najlakše je reći da cela država ne valja

 

Jok nego je "do jaja"....nisam skoro cuo coveka koji nekuka na kvalitet zivota.....veoma mali procenat je onih koji su zadovoljni a ti su verovatno u "vrhu"...

Ne podrzavam napad na policajce ali nisam ni stoka da me neko "lovi" po ulici i izdrkava se na mene bez razloga....

Postoje neka pravila ponasanja a pogotovo bi to trebalo da bude u drzavnim sluzbama....

kukanje ljudi na kvalitet života je svugde, ne samo kod vas.....neko kuka zbog plate, neko što mu ženska nije "user friendly", neko kuka pošto je to moderno.......

ne vidim razloga, da te neko lovi na ulici, ako si stao ......ako se neko "izdrkava" po tebi bez razloga ( a taj razlog nije tvoje ponašanje) , lepo i pristojno ga pitaš za ime i prezime i pišeš žalbu na ponašanje.....i nemojmo sada o tome, da to kod vas ne pali.....pali, veruj....več isprobano

 

Neznam gde si to oprobao ali ako mislis da ovde cvetaju ruze daj da se menjamo odmah ti zivi ovde ja cu u Sloveniji pa ce mi bas biti drago da cujem tvoj komentar kako je ovde sve o.k. i kako je policija ljubazna.....

Ja ni ne razmisljam o svadjama sa zenom ni dali me vara...vec kako da platim racune i napunim frizider...sve ostalo je tezak luksuz i nazalost tako je sa vecinom naroda......

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • DR.Mr, 214 postova
  • Lokacija: Pancevo

http://www.blic.rs/hronika.php?id=88452

 

Pripadnici beogradske policije uhapsili su Dalibora R. (25) zbog toga što je danas odbio da zaustavi svoj motor na znak saobraćajnog policajca već ga je udario nogom i pobegao sa lica mesta, saopšteno je iz MUP-a Srbije.

 

U saopštenju se navodi da je uhapšeni vozio motor bez registarskih oznaka, a da se incident desio na Pančevačkom mostu oko 17 sati.

„Saobraćajac Ž.V. je prilikom tog udarca pao, nakon čega je prevezen u Urgentni centar gde se utvrđuje stepen povreda”, navodi se u saopštenju MUP-a Srbije. Policajac nema teške telesne povrede, ali će ipak biti neko vreme zadržan zbog neophodnih pregleda, rekao je portparol Kliničkog centra Srbije Drago Jovanović.

 

Sličan incident desio se juče kada je policajac koji je regulisao saobraćaj na uglu ulica Vojislava Ilića i Glasinačke lakše povređen kada je putnički automobil naleteo na njega a vozač pobegao. Vozač automobila "golf" koji je naleteo na saobraćajnog policajca se kasnije prijavio policiji.

 

Jedna stvar mi nije jasna kako to da tog policajca on udari nogom kad je ovaj poklusao da ga zaustavi i pandur zaglavi na urgentnom ....sta ima tesku nogu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

To sam i ja hteo da pitam, pise udario nogom a ne pretukao, udarao nogama u glavu ili nesto slicno. I odvezose ga na urgentni kao da provjere jeli sve u redu, da ne ostanu posljedice. Mislim da samo prave dramu, glume zrtve, narod je prilicno kivan na policajce zbog skorijih dogadjanja, pa se malo prenemazu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Dalibor spava veceras o drzavnom trosku - upravo provereno. Sve su sanse da malo duze bude pod kljucem.

 

 

 

 

Potvrđujem Gremlinovu informaciju. Drugar mi radi u BIA-i i saznao je večeras da je ovaj ostao u pritvoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Dalibor spava veceras o drzavnom trosku - upravo provereno. Sve su sanse da malo duze bude pod kljucem.

 

 

 

 

znala sam da se neces smiriti dok ne saznas detalje :D

 

nadam se da bajker! nema tezih povreda, a drustveni talog nek ostane sto duze tamo gde mu je i mesto-pod kljucem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja