Jump to content

Moto Zajednica

Ko radi sa hrom bojama

Recommended Posts

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Dali zna neko nekog farbara koji radi sa hrom bojama a da je sto blize Cupriji

 

ps: ako sam postavio temu na pogresnom mestu molim moderatore da je premeste tamo gde treba da bude  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

darko dav

 

Kontaktirao sam decka i rekao mi je da do daljnjeg ne radi sa hrom bojama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Да нећеш да фарбаш онај рам што си хтео да хромираш?

 

Necu ram, imam neke sitnice da ofarbam, ali izgleda da do kraja necu nista da farbam, nema majstora koji radi sa hrom bojama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

sve sto se kod nas prodaje kao hrom je najslicnije sivoj za sulundare. Dao sam 100e za Mipa hrom i pojeo g. Nanosi se preko crnog ispoliranog akrila, bez pripreme i smirglanja, ide preko sjaja. Lakira se normalno, a dobije se nesto kao metalik siva bez sljokica.

Ima u Beogradu preko puta hipodroma (Pastroviceva ili pocetak Pozeske) majstor koji je kupio aparaturu za onaj drugi, skuplji postupak. Verovatno je vec poceo da radi. Nemam vizitku, mozda neko sa foruma moze da nadje tel.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

sve sto se kod nas prodaje kao hrom je najslicnije sivoj za sulundare. Dao sam 100e za Mipa hrom i pojeo g. Nanosi se preko crnog ispoliranog akrila, bez pripreme i smirglanja, ide preko sjaja. Lakira se normalno, a dobije se nesto kao metalik siva bez sljokica.

Ima u Beogradu preko puta hipodroma (Pastroviceva ili pocetak Pozeske) majstor koji je kupio aparaturu za onaj drugi, skuplji postupak. Verovatno je vec poceo da radi. Nemam vizitku, mozda neko sa foruma moze da nadje tel.

 

 

Gledao sam na netu kako neki lik farba sa tim aparatom, najeftini koji sam mogao da nadjem na netu je bio preko 2000 evra, i bas mi je bilo nelogicno da neko baca tolike pare na te aparate a neko farba obicnim pistoljem a da bude isti kvalitet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Pozovi Vladu Jegdica, on je iz Jagodine, radi sa Chrom bojama tel: 064 9500617

 

 

Hvala druze, kontaktiracu ga  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja