Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT250-16

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

e pa ljudi da se pohvalim,,, ;D ;D  danas je stigla jedna opaka makina u vidu Kinroad-a XT250-16  ;D ;D ;D ;D  presao sam 2,6 km i mogu reci da radi ko singerica  ;D  menjac me na prvu bas prijatno iznenadio tj. nema problema sa nabadanjem lera kao sto sam ocekivao ;D .... vozao bi se ja jos al pao mrak ::) a i nemam tablicu,,  tako da je sve odlozeno do sutra . Evo par slika  , a od sutra cu izvestavati svakodnevno  ;D

mojoj sreci nema kraja  ;D ;D

 

100218_195902_640x480.jpg

100218_195914_640x480.jpg

100218_195959_640x480.jpg

100218_200109_640x480.jpg

100218_200016_640x480.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Čestitam,neka te dobro služi  ;)  i ako nije tajna koliko te je izašao evropskih

da li si uzeo sklopoljen ili si sam sklapao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ko je zainteresovan za 250ccm,trenutno košta u topshopmotorsu u kutiji 999e,da ga oni sklope saa 3 meseca gar.1030e,6 meseci gar 1050e,ko hoće da kupi ovaj motorin sad je pravi trenutak zimsko sniženje ;)

Ovu varijantu bez garancije, ne bih potpuno preporucio. Od svih kineza Kinroad je najkineskiji, da se tako izrazim. Mozda se i nesto promenilo u medjuvremenu, ali koliko je meni poznato na gotovo svakom motoru crkne po nesto u garanciji. Sa druge strane cena  to sasvim korektno nadoknadjuje, ali bih ipak pre isao na varijantu od makar par meseci, da za to vreme crkne to sto treba da crkne u startu, a nakon toga uglavnom i nema znacajnih problema.

 

 

@ivan1979

Cestitam na masini, nek te lepo sluzi. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: silbas

Kod mene je tacno na tom mestu e sad kako je kod drugih neznam.

Ali znam da sam se bio zahebo pa sam otvorio prvo lonac, posto nije bio tamo posumnjao sam da je izmedju ta 2 vara.

A to sam i lako proverio,tako mozes i ti da proveris sa tankom zicom koju uguras u cev.Ako dodje samo do vara to znaci samo 1 da je udarila u sace(valjda se tako zove) od katalizatora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

danas pali prvi kilometri  ;D    ,,, tacno 52 km  ;D  odvilo se par srafova al nista strasno  :-\  jedan sto drzi prednju viljusku ( ima malo lufta ), oba sto drze levu  bisagu,  prednja kocnica jos nije pocela da vata kako treba pa slabije koci, zadnja verovatno sluzi samo da te nasmeje  kad nagazis papucicu,menjac za cudo radi kako treba,  ;)  bila lepa voznja po hladnom i jako vetrovitom danu :) :)

jos samo da nastelujem karburatore ili sta vec treba ??? ??? posto mi se cini da sam potrosio 5 l za 52 km  ??? ??? ???

 

100221_150313_640x480.jpg

100221_135154-3_640x480.jpg

100221_135130_640x480.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Proveri sve srafove, po mogucstvu ih zalepi. Ja planiram ove nedelje da proverim ceo motor i da ga spremim za sezonu. Potrosnja ce ti biti verovatno malo veca dok se ne razradi ali tu koju si naveo je skroz nerealna i prevelika za taj motor. Sto pre sredjuj karbove. Provozi jos malo pa pogledaj svecice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Prijatelju, provozaj se do Dzaxa u Nove Banovce i covek ce ti leop pokazati sve sto treba da znas za tu masinu. Istu vozi vec trecu sezonu i nije ti daleko... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

odlepljena  ;) 

 

i ja sam video da je ostala kada sam uslikao sliku ;D  , a tad videh i da tablicu nisam stavio  :o

 

obe stvari resene  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

treba mi mala pomoc. posto je sredjivaje motora u punom jeku za sezonu hteo sam d pitam dali zna neko sta je ovo na auspuhu tj na sledecim slikama.

 

U pravu je SSALE

od motora do prvog vara je dupla cev tj unutra je jos jedna obicna koja odvodi toplotu i nedozvoljava da auspuh izgori, a izmedju ta dva vara je sace tj kao neki katalizator, otvarano i provereno, bez njega se motor znatno glasno cuje :)

Lonac nije otvaran, ima vremena..

 

Prijatelju, provozaj se do Dzaxa u Nove Banovce i covek ce ti leop pokazati sve sto treba da znas za tu masinu. Istu vozi vec trecu sezonu i nije ti daleko... ;)

 

Cujemo se mi vec neko vreme preko ppa ali cim ja registrujem masinu ima da se provozamo bar do gromova :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

treba mi mala pomoc. posto je sredjivaje motora u punom jeku za sezonu hteo sam d pitam dali zna neko sta je ovo na auspuhu tj na sledecim slikama.

 

U pravu je SSALE

od motora do prvog vara je dupla cev tj unutra je jos jedna obicna koja odvodi toplotu i nedozvoljava da auspuh izgori, a izmedju ta dva vara je sace tj kao neki katalizator, otvarano i provereno, bez njega se motor znatno glasno cuje :)

Lonac nije otvaran, ima vremena..

Hvala na informaciji

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

upravo dodjih sa voznje  ;D  , ubio jedan krug od 70 km i bio do servisa da mi majstor  resi luft u prednjoj viljusci i da mi  sredi potrosnju koja je bila 9l /100km... ??? ??? ???

 

luft je resio zatezanjem  one kontra "matice",  ;D ;D ,,, a sto se potrosnje tice moram da se pohvalim da sam vozio 200 km ( prvih ) sa punim sauhom  :o ::)

nesto cudno u onom uputstvu pise "voda"  :o xeexexe

danak neiskustvu  :-X

 

sada makina mnogo bolje radi, mirnije , a tek sto ideee  ,,,, ko nov  ;D

 

;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Kada se doda saug na zagrejan motor, on bi trebalo da se ugasi, tako da nisam siguran da je to ceo problem.

 

OBAVEZNO prekontrolisi ulje, proveri da li je povecan nivo, da li je redje nego sto bi trebalo, smrdi na benzin... Kada postoji visak goriva, agregat nije u stanju da sve sagori, pa se desava da benzin ispira stublinu (samim tim povecava habanje jer nije dovoljno podmazano) i prolazi do ulja koje razredjuje ga, pa ostajes bez adekvatnog podmazivanja.

 

Ja se sa time ne bih igrao, a pretpostavljam da i ti zelis da ti motor potraje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Banovci
  • Motocikl: Suzuki Freewind 650

ma gasio se kad se ugreje, al ja majstor ga malo otpustim i on radi,,,, al jedva,,,, :-\  a i sajla nije bila nesto zategnuta ili sta vec pa nije vracao sauh.

a to da nije sagorevao svo gorivo i nije, svecice bile crne ko sam djavo,,, a nije ni teo da ide preko 200km/h ;D

 

sad ne moz da se prepozna makina,,,, ko singerica stekce  ;)

 

provericu sve sto si naveo,,,, nerazumem se bas u motore posto sam novajlija, al benzin znam da namirisem ako ga ima ( u ulju )  ;D ;D

 

naravno da ocu da potraje 100 godina  ;D pazicu ga , mazicu ga, i zvacu je Jezdimirka  ;D 8) 8)

 

hvala na savetu  8)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja