Jump to content

Moto Zajednica

Zamalo da ubijem budalu ....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 503 postova

HN izlazak kod Kanli Kule, vozim ka autobuskoj iz Zelenike. Ispred mene ide siva oktavia kotorskih registracija, razmak nekih 10tak metara brzina oko 50kmh. Iz pravca K.Kule izlece tip sa Beverlijem 125ccm, pokusava da gasira da se ubaci izmedju nas jer mu u susret dolazi kolona, a iza mene ima jos 5 - 6 automobila. Škripa kočnica skretanje desno... uspeo je da prodje na manje od 20 cm od levog fara. "bajker" u bajnoj opremi: kacigica tek toliko da kaže da je ima, majca kratkih rukava i pantalone, patikice... Da je potrefio far završio bi u drugoj traci ispod točkova kamiona! Tolika žurba, da bi svratio na autobusku stanicu, celih 300 metara niže!

 

Ljudi čuvajte svoje živote, opustite se i ne žurite! Najveće face ste sa 70, 80, 90 godina kada sa parkinsonom objašnjavate bandi unuka kako se vozi motor! Čuvajte se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Trebo si da ga uhvatis, presavijes preko kolena, pa udri dok te ne zaboli ruka - i to pred celom autobuskom stanicom, a onda  da mu zoves oca da nastavi sa vaspitnim merama !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Jbg - onda sledeci put kad ti izleti - ti mu pomogni i da sleti na asfalt, pa se pravi blesav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Ja prekjuce vozim i stignem do raskrsnice koja se zavrsava na T, nepregledna do kraja, i taman da izadjem, od prilike oko 4-5 metara do kraja raskrsnice da vidim dali ima nekog i da skrenem u levo decko skrece u ulicu u koju se ja nalazim, dolazi mi sa desne strane i direct ulazi u moju traku, imao sam samo vremena da naglo zakocim, kako me je izbego to samo on zna, isao je nekim skuterom, najgore je to sto mu je medju nogu stajalo neko dete ne vise od 3-4 godine, decko je nosio kacigu, a ostalo kao da je krenuo na plazu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja