Jump to content

Moto Zajednica

MK MUŽLJA - 1. MOTO SKUP - 07.08.09. avgust 2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Dugo se premišljali i razmišljali  i nema druge: 07.08.09.avgust 2009. prostor ispred našeg kluba - 1. MOTO SKUP u organizaciji MK MUŽLJA.

Inače ko je bio davne 1998. godine kada smo sa ekipom iz MC Road Flyers pravili prvi susret - to je to mesto, tj. kod sportskog centra LEHEL.

 

Uskoro sa više pojedinosti o moto skupu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

06.08.2009. - Nezvanično otvaranje skupa.

07.08.2009. - Nastupaju: DIVLJE JAGODE, RASKRŠĆE (ZR) i u pregovorima smo sa još jednim bendom.

08.08.2009. - Nastupaju: BAND X (ko još ne zna AC/DC tribute), u pregovorima sa još dva benda jedan iz Mađarske

09.08.2009. - Ćao đaci!

 

Za sada ove informacije, navedeni bendovi su ugovoreni i sviraju sigurno.

 

Uskoro još više podataka!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Divlje Jagode i Band X vrh.Juce sam bio u Muzlji gubio se tamo,trazio nesto za motor.Gde ce tacno biti susret?

 

Posetiš naš sajt i sve će ti biti jasno. Uradio sam mapu, možeš direktno da pristupiš na linku http://www.motoklubmuzlja.com/mapa.html U suštini kada nađeš Mužlju (a ti reče da si bio) onda se potrudiš da nađeš sportski centar LEHEL (kada uđeš u naselje samo pravo ako dolaziš iz pravca Zrenjanina). To je veliki prostor, park, ispred fudbalskog terena i naše kafanice Caffe BAR BIKER. Tako da slobodno možeš u poslepodnevnim časovima da dođeš na pivce i lično da dobiješ sve informacije.

 

U subotu, 23.05.2009. sviraju Ramblers iz Ade. Tako da možeš da dođeš i na svirku. Poziv važi za sve dobre ljude!

 

Robert M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Mužlja

Najverovatnije da će i 6og biti neka svirka ali to još ništa nije sigurno.

Međutim za subotu 08.avg. Dust N' Bones (Guns N' Roses tribute band) iz Mađarske potvrdili dolazak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Da malo osvežimo post novim informacijama: MOTO-SKUP 2009. - MUŽLJA

 

06.08.2009. - Nezvanično otvaranje skupa (upad free).

07.08.2009. - Nastupaju: DIVLJE JAGODE, RASKRŠĆE (ZR) i PROROCK.

08.08.2009. - Nastupaju: BAND X (ko još ne zna AC/DC tribute), Dust N' Bones (Guns N' Roses tribute band) (HU), ZEMLJA/ZEMLJOTRES

09.08.2009. - Ćao đaci!

 

Sigurno sviraju i RAMBLERS (Ada), pitanje je samo datuma. Možda i četvrtak 06.08.2009. godine.

 

post-5170-12879037306917_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kikinda

KAO PRVO POZDRAV ZA MOJE DOBRE PRIJATELJE IZ MK MUŽLJA.ZNAJUĆI ČLANOVE OVOG KLUBA UBEDJEN SAM DA ĆE SKUP BITI ORGANIZOVAN BAŠ ONAKO KAKO TREBA.JA SAM POMERIO ODLAZAK NA MORE DA BIH SA OSTALIM ČLANOVIMA MK NO LIMITSA UVELIČAO OVAJ SUSRET.PORUČIO BIH SVIM BAJKERIMA DA TOG VIKENDA DODJU U MUŽLJU NA DRUŽENJE I DOBRO ZEZANJE,A DOMAĆINU LEPO VREME I ŠTO BOLJU POSEĆENOST.

post-7606-12879040964234_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Poklapa vam se sa skupom na Zlatiboru tako da dosta nas iz centralne Srbije ide na predivnu lokaciju nase lepe planine.Inace sam bas planirao da  dodjem kod vas na skup sa jos drugara.Bas sam pop...eo kad sam video datum.Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

prošle godine sam propustio susret ali ove nema šanse da omanem!! dolazim sigurno sa još 5-6 drugara!! pričali su mi da je tamo super pa stoga mužljani nemojte da omanete!!

 

 

                                                                pozdrav safet iz subotice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Poklapa vam se sa skupom na Zlatiboru tako da dosta nas iz centralne Srbije ide na predivnu lokaciju nase lepe planine.Inace sam bas planirao da  dodjem kod vas na skup sa jos drugara.Bas sam pop...eo kad sam video datum.Pozdrav :)

dark imas jos jedan moto susret u mizlji i to krajem avgusta u organizaci drugog moto kluba ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Poklapa vam se sa skupom na Zlatiboru tako da dosta nas iz centralne Srbije ide na predivnu lokaciju nase lepe planine.Inace sam bas planirao da  dodjem kod vas na skup sa jos drugara.Bas sam pop...eo kad sam video datum.Pozdrav :)

dark imas jos jedan moto susret u mizlji i to krajem avgusta u organizaci drugog moto kluba ;)

MA znam ali mi se igleda i to poklapa sa moto skupom u Budvi krajem avgusta. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Poklapa vam se sa skupom na Zlatiboru tako da dosta nas iz centralne Srbije ide na predivnu lokaciju nase lepe planine.Inace sam bas planirao da  dodjem kod vas na skup sa jos drugara.Bas sam pop...eo kad sam video datum.Pozdrav :)

dark imas jos jedan moto susret u mizlji i to krajem avgusta u organizaci drugog moto kluba ;)

MA znam ali mi se igleda i to poklapa sa moto skupom u Budvi krajem avgusta. >:(

ma ne poklapa se jer je u budvi  28,29 i 30 avgust a ovaj je 21,22 i 23 avgust.Pozdrav i vidimo se na neka od ova dva skupa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

E vala se dogovoriste!  :D

 

Šalu na stranu, bilo da dođete na jedan ili drugi skup, nećete se prevariti. I mi, i naše komšije znamo da ugostimo upravo zato što smo bili toliko puta dobro dočekani i ugošćeni!!!

 

I vidimo se, ili na našem ili na njihovom skupu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Poslednje informacije>

 

06.avgusta (četvrtak) - potvrđeno sviraju RAMBLERS iz Ade, kuva se riblja čorba FREE za bajkere, možda i  ispečemo nešto ribe

07.avgusta (petak) - pored najavljenog programa, BIK na žaru u umaku od Divljih Jagoda, FREE za bajkere

08.avgusta (subota) - pored najavljenog programa, pasulj 6 kazana, free za bajkere

09.avgusta (nedelja) - raspust, bureci i jogurt, free, i kud koji mili moji...

 

 

post-5170-12879042949111_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: HONDA CBR 600 F2

Još malo, pa sad će!

Spremamo mašine za taj moto skup.

Jel se zna, šta će biti na dnevnom programu, bajkerske igre, pranje motora(mmmmmm....... ala volim madjarice) itd.....

Koja kinta treba za upad?

Ljudi ne propuštajte moto skup u Mužlji!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Mužlja, Zrenjanin, Vojvodina, Srbija
  • Motocikl: YAMAHA XJ900 iz 1983.

Kinta:

 

Ako bajker dojaše (čitaj dođe motorom) u četvrtak i postavi svoj vigvam, NE PLAĆA NIŠTA ZA ČETIRI DANA!!! (Pretpostavimo da se momci iz Mužlje neće dosetiti da iskoriste ovu pogodnost :)))) ). Dobija narukvicu i piči: četvrtak  free riblja čorba, petak volina, subota pasulj, nedelja burek i jogurt, sve free.

 

Ako dođe u petak (na motoru) 400,00 dindži za ostatak susreta ulazi i izlazi do mile volje, jede sve što i ovaj od četvrtka osim ribe koju je  propustio.

 

Ako dođe motorom u subotu, a nije već na susretu od četvrta ili petka, da 400,00 din i ne jede ribu i vola.

 

(ovo 400,00 je po motoru a ne po čoveku...)

 

NAJISPLATIVIJE JE DA SE DOĐE U ČETVRTAK!!!  :P

 

Igre su još u formiranju, golotinja verovatno. Ako ne budu cure golišave imamo mi u klubu dosta momaka koji se skidaju po skupovima (mada nije ista uživancija kao kada to rade prof. cure, tj. uopšte nije uživancija). U svakom slučaju mađarica će biti na pretek samo treba da se pazi da nisu udate...

 

Ako imaš neki predlog za zanimljivu igru post je otvoren za tvoje primedbe!!!

 

VIDIMO SE NA SUSRETU!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R
NAJISPLATIVIJE JE DA SE DOĐE U ČETVRTAK!!!

Ako se uzme u obzir da je svetska ekonomska kriza,razmislicu jos kad cu doci  :D

Nisam jos bio na vasem skupu tako da se nadam dobrom provodu,forumasi vidimo se na skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Prigrevica,Apatin

jao ljudi,ja sam danas ceo dan tražio Mužlju na auto karti,i na kraju se setim google earth_a,i nađem je najzad.Nadam se da ću stići i futog i mužlju,srećom nisu nešto puno daleko jedan od drugog.Ako Bog da vidimo se!Pozzz....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja