Jump to content

Moto Zajednica

Spyball - elektronska zaštita za dvotočkaše

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Zvao sam Spectru i dali mi broj telefona sevisa u Subotici koji ce mi to ugraditi,i nazvao sam i rekli su mi da je cena alarma sa ugradnjom 200 eur-a.

Dal jos neko ima konkretnu cenu sa ugradnjom negde u drugim gradovima,pa da napravimo neko poredjenje?Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Zvao sam Spectru i dali mi broj telefona u sevisa u Subotici koji ce mi to ugraditi,i nazvao sam i rekli su mi da je cena alarma sa ugradnjom 200 eur-a.

Dal jos neko ima konkretnu cenu sa ugradnjom negde u drugim gradovima,pa da napravimo neko poredjenje?Poz

 

Pa to svaki dan sve skuplje i skuplje  ???

Cim smo se zainteresovali digli su cene, cudna neka poslovna politika  :-\

Kod Markonea u Pegazu u Novom Sadu je 155 evra sa 5% popusta, u Beogradu je ta cena trebalo da bude jos niza, al je dogurala do 170 kod nekog Zeljka i Dejana, koga Spectra preporucuje  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: BG Vozdovac

kakva bre ugradnja kad alarm ide na vec postavljene fabricke dzekove ?! samo par vezica da se sve pricvrsti i to je to !!!

...kakvi su to trgovci strasno, dajte da se organizujemo i narucimo od preko ili odemo do hrvatske i donesemo to ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

@Saxi

Jesu li to cene sa ugradnjom ili je to samo cena alarma?

 

Posto nisam hteo da trgujem, jer imam samo jedan motor, nego da odradim pravu stvar za sve zainteresovane forumase od pocetka sam se interesovao za kompletnu ugradnju sa garancijom, al sam izgleda isposlovao neverovatan "sajamski" popust, da sve volsebno poskupi za 25% i da mi se to servira kao neverovatan popust  ???

 

Sa kim god sam do sada pricao u vezi popusta, a arzne sam do sada isposlovao za forumase, sve je manje vise islo ko podmazano, uz obostrani trud, a ovde sam se samo ja cimao, jer Spectru ocigledno zabole za ceo posao  ::)

 

A sto se tice ugradnje to je tek prica za sebe, jer mi je Spectra objasnio da vec fabricki postoje i dzekovi i mesto gde alarm samo treba da se usteka i da je sve jednostavno i za cas gotovo,  a da bi mogli samo da se ugradjuju dodatni prekidaci po zelji za slucaj ako neko otvara sic ili dira bisage ili hoce dojavu za pejdzer koja postoji ali ne radi........sve u svemu i dete bi moglo da ga ugradi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

kakva bre ugradnja kad alarm ide na vec postavljene fabricke dzekove ?! samo par vezica da se sve pricvrsti i to je to !!!

...kakvi su to trgovci strasno, dajte da se organizujemo i narucimo od preko ili odemo do hrvatske i donesemo to ?!

 

A koja je cena tamo, zna li neko?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

@Saxi

Jesu li to cene sa ugradnjom ili je to samo cena alarma?

 

Eno gore sam napisao cenu alarma i ugradnje i popust. Jeftinije nisam našao.

Ugradnja se svodi na potrošeno vreme za skidanje plastika i kabliranje ako motor ima konektor. Ako nema onda treba videti gde se povezuju žice.

Čini mi se da nje neka mudrost ugraditi ga sam. Uštediš 2 hiljadarke ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Cim sam se okanuo neozbiljnog Zike Spectre i njegovih nepristojnih ponuda, uz pomoc prijatelja sam dosao do coveka koji je ponudio sledece uslove za ugradnju :

 

Spyball 6567-znaci poslednji alarm koji je Cobra izbacila sa ugradnjom i garancijom za motoriste bice 160 evra za sve forumase  :)

 

Servis je u Beogradu na Vracaru i samo je potrebno da pre odlaska zkazete termin za ugradnju  ;)

 

Kontakt alarm servisa je na http://www.alarmservisboris.co.rs/AlarmServisBoris/o%20nama.htm

 

Covek nam je ponudio i varijantu GPS dojave i kontrole vozila, al za ovo cu da otvorim novu temu.

 

Ja sam vec zakazao ugradnju za ponedeljak u 9 ujutru  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Cim sam se okanuo neozbiljnog Zike Spectre i njegovih nepristojnih ponuda, uz pomoc prijatelja sam dosao do coveka koji je ponudio sledece uslove za ugradnju :

 

Spyball 6567-znaci poslednji alarm koji je Cobra izbacila sa ugradnjom i garancijom za motoriste bice 160 evra za sve forumase  :)

 

Servis je u Beogradu na Vracaru i samo je potrebno da pre odlaska zkazete termin za ugradnju  ;)

 

Kontakt alarm servisa je na http://www.alarmservisboris.co.rs/AlarmServisBoris/o%20nama.htm

 

Covek nam je ponudio i varijantu GPS dojave i kontrole vozila, al za ovo cu da otvorim novu temu.

 

Ja sam vec zakazao ugradnju za ponedeljak u 9 ujutru  :)

 

SAXI,

Polako s ugradnjom, jesi si li pitao dal gubis garanciju na belo tele ako prckas po instalaciji ?

Meni je zabranjeno ako mislim da zdrzim garanciju na moj BMW.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Cim sam se okanuo neozbiljnog Zike Spectre i njegovih nepristojnih ponuda, uz pomoc prijatelja sam dosao do coveka koji je ponudio sledece uslove za ugradnju :

 

Spyball 6567-znaci poslednji alarm koji je Cobra izbacila sa ugradnjom i garancijom za motoriste bice 160 evra za sve forumase  :)

 

Servis je u Beogradu na Vracaru i samo je potrebno da pre odlaska zkazete termin za ugradnju  ;)

 

Kontakt alarm servisa je na http://www.alarmservisboris.co.rs/AlarmServisBoris/o%20nama.htm

 

Covek nam je ponudio i varijantu GPS dojave i kontrole vozila, al za ovo cu da otvorim novu temu.

 

Ja sam vec zakazao ugradnju za ponedeljak u 9 ujutru  :)

 

SAXI,

Polako s ugradnjom, jesi si li pitao dal gubis garanciju na belo tele ako prckas po instalaciji ?

Meni je zabranjeno ako mislim da zdrzim garanciju na moj BMW.

 

I ja mislim da je tako. Samo davalac arancije moze da ti organizuje ugradnju. Svakako proveri. Uporan si covek, svaka ti cast. Kad uhvatis, ne pustas. Ja bih ti sve dao dzabe ........ahahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Drugari ne se brigate, ja sam na pocetku pitao Atilu i potvrdio mi je da nije problem ukoliko je ovlasceni servis za doticni alarm u pitanju sto u ovom slucaju i jeste slucaj  :)

 

Alarm je ugradjen, usput sam upoznao i Palacinku koji je dosao sa svojim mocnim novim Banditom na ugradnju i dobili smo i garanciju na 3 godine  ;)

 

Ja zadovoljan mojom novom zestokom pistalicom  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Samo da dodam da je instalacija odradjena pa 99% profesionalno(desio se manji kiks ali nista bitno) i bio je korektan odnos sa musterijama(nama) koji smo im se vrzmali oko glave i pokusali na sve nacine da ih ometamo ali eto polozili su.Preporuka za servis i alarm naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DL1000 V-Strom 2007

Pošto sam ovde prozvan da sam neozbiljan, moram da razjasnim neke stvari:

 

- Naša firma je uvoznik i distributer ovih uređaja, i veoma teško se umešamo u poslovnu politiku nekog servisa (ovde mislim na njihove apetite, cena ugradnje, marža, itd) - možemo samo da ih molimo ....  :-[, takođe cenovnik koji sam Vam prosledio je dinarski iz Februara 2008 , i nismo vršili korekciju kursa, pa kome nije jasno koliki je popust neka ode na sajt NBS pa neka računa. Takođe kao što sam nekolicini napisao u emailu - mi nismo registrovana maloprodaja, pa samim tim ne možemo da Vam prodamo uređaj za keš.

 

- Ja sam lično bio iznenađen cenama kod nekih servisera koje sam naivno preporučio, i  one su zavisile od apetita servisa a ne od nas, mi smo sa naše strane odradili popust servisima (kao što vidim, dobili ste uređaj sa ugradnjom za 160 Eura, a nije pao sa neba, nego smo ga mi uvezli i prodali tom istom servisu)

 

- Što se tiče pejdžera Cobra ga ne pravi, već uređaj ima izlaz za takav dodatak, ako me neko nije razumeo.

 

 

Neko prepozna priliku da sarađuje sa zajednicom i kroz povećani promet napravi veći profit, a neko ne...

 

 

Takođe što se tiče garancije, postoje dve stvari:

- garancija na uređaj - naša firma je davalac garancije, za sve probleme se obraćata servisu, a on nama

- fabrička garancija za motor - ne nasedajte na priče uvoznika, tipa izgubićete garanciju ako ugradite alarm, navigaciju, itd. Tražite to od njih napismeno i pesma će se promeniti :)

 

Obratite pažnju da ste dobili karticu sa PIN kodom, jer bez njega nećete moći da deaktivirate uređaj u slučaju da polomite/izgubite/itd daljinski upravljač.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8152 postova

Drugari ne se brigate, ja sam na pocetku pitao Atilu i potvrdio mi je da nije problem ukoliko je ovlasceni servis za doticni alarm u pitanju sto u ovom slucaju i jeste slucaj  :)

 

 

Juce sam ugradio Spyball u alarm servisu BORIS (Beograd, Maksima Gorkog) i da potvrdim dve stvari:

 

a) Ljudi jos uvek, skroz po dogovoru, drze cenu od 160eur SA ugradnjom.

 

b) Garancija, bar za Suzuki motore kupljene kod Eurosumara, ostaje na snazi bez obzira na ugradnju Spyball-a.

 

U cenu, osim alarma ulazi i 3god. garancija i prekidac za zastitu od podizanja sica. Sam alarm ima i blokadu motora. Osetljivost senzora moze da se steluje (naravno).

 

Buduci da imam i XENU, mogu samo da kazem da je SPYBALL po snazi dranja neuporediv sa istom - naravno u korist SPYBALL-a. Definitivno, ako je XENA podsecanje da niste skinuli disc lock (vise je dakle za vas), ovo je brodska sirena!

 

I na kraju - alarm servis BORIS zasluzuje SVAKU preporuku. Vrlo su pazljivi i temeljni sa vasim motorom, primaju sugestije i ne preskacu korake u testiranju. Juce su, buduci da im je radno vreme do 14h, moj alarm ugradjivali do negde 15.30h. Ipak, nisu preskocili komplikovanu proveru gasenja alarma pinom. Ta kompletnost im je veliki kompliment u mojim ocima.

 

Mislim da je to, bas kako su ljudi u ovoj temi i preporucili, pravo mesto za ugradnju ovog alarma.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja