Jump to content

Moto Zajednica

Spyball - elektronska zaštita za dvotočkaše

Recommended Posts

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Sta je sa modelima motocikala na cije konektore se ne moze direktno postaviti sistem?

 

Koliko vidim Transalp je podrzan na spisku modela, e sad ako moze na starije Transalpe, onda ne bi trebalo biti problema ni sa Afrikama ?

Mada, mislim da se kablaza moze napraviti, nema tu puno sta za prespojiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DL1000 V-Strom 2007

Mala informacija:

 

SpyBall može da se ugradi na sve modele motora koji imaju akumulator.

Kad se kaže podržani modeli, misli se na motore koji već imaju fabričku pripremu za SpyBall (na motoru postoji konektor sa jednim slepim nastavkom, i ugradnja je plug&play, kupite odgovarajuće kablove, učvrstite uređaj i utaknete alarm, i gotovo), SpyBall je prva ugradnja za dosta proizvođača i jedan je od retkih uređaja koji ima sve sertifikate, kako osiguravajućih kuća, tako i sertifikata koji se tiču bezbednosti (niko ne želii da mu se motor ugasi sam od sebe dok pretiče nekog)

Za motore koji nisu na spisku može da se koristi univerzalna kablaža.

Firma nije propala, nego ju je kupila fabrika Cobra AT (proizvode Cobra auto alarme).

Pored alarma SpyBall proizvode i uređaje za bežičnu komunikaciju HelloBiker.

Nalaze se u mestu Varese (Augosta je blizu njih..) - http://www.cobra-at.com/wps/portal/spyball

 

 

Što se tiče cenovnika, firma koje ih uvozi nije maloprodaja, pa uređaje možete kupiti kod nekog dilera.

Za sve informacije možete me kontaktirati na email e-mail: zivko.zlokolica@gmail.com pa ću vas uputiti gde ih možete nabaviti.

 

Za sve BJB ćemo dogovoriti specijalni popust :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Danas sam bezuspesno pokusao da dodjem do vlasnika firme SPECTRA-uvoznika Spyball alarma za Srbiju, iako sam se uredno predstavio i ostavio broj sekretarici, pa cu pokusati sutra i nadam se da cu imati vise srece, jer je broj zainteresovanih za ugradnju veci nego sta nas se prijavilo u samoj temi.Cim nesto saznam, obavestavam  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Sada ću već postati dosadan...

PEGAZ-MOTO gore u banerima ;)

Oni su jedan od dilera za SpyBall alarme i Blue Tooth komunikaciju.

Popust za BJB je 5% na sve cene sa sajta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Sutra imam ugovoren razgovor za Spyball alarme, pa kad sve zavrsim pustam nove informacije  :)

 

Ubij im cenu, suze da im krenu ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Evo ga najzad obavestenje za sve zainteresovane za ugradnju alarma da svakom ponaosob ne bih slao vise PP  ;)

 

Posto sam apsolvirao sate i sate citanja i peglanja dal ima nesto bolje , a za manje para dosao sam do zakljucka da je ovaj alarm po svojim karakteristikama BEST BUY varijanta iz vise razloga, uspeo sam da obavim konstruktivan razgovor i sa covek iz firme SPECTRA koja uvozi Cobra Spyball alarme i koliko vec sutra cemo dobiti naziv servisa i lokaciju koja ce svakom zainteresovanom ugradjivati alarm uz popust koji je veci od 5% nego sto nudi Moto Pegaz iz Novog Sada  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

@Saxi

Jel taj popust i ugradnja vazi i za nas koji nismo iz Beograda,il moramo dolaziti za Beograd da ugradjujemo alram?Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posto ste me zatrpali PP-ovima, zeleo bih da vam kazem da nisam zaboravio nikoga, al ne kacim obavestenja jer ne mogu nikako da se nahvatam sa nasim clanom Spectrom koji je ujedno i direktor firme koja se bavi distribucijom ovih alarma, jer je isti poprilicno neposlovan, jer ne odgovara na pozive i poruke, a kad mi se sreca osmehne da se javi posle XY pokusaja, mi se lepo siti ispricamo i to nasiroko i nadugacko i svaki put mi  obeca da ce me obavestiti za ugradnju sa popustom, a dani prolaze, al imam utisak da ovih alarma ili nema ili da im nesto zestoko fali pa da se Spectra nada da cemo se smoriti i odustati, jer cu ja to definitivno uciniti posle vecerasnjeg razgovora u kojem mi je dao telefone ljudi za ugradnju sa cenom vecom od svih ovde spominjanih uz objasnjenje da je to cena sa popustom i PDV-om  ???

 

Na moju konstataciju da je cena najvisa do sada, rekao je da ce opet da se cuje sa majstorima za ugradnju jer nema sve cene u glavi i da je od posla verovatno pobrkao brojeve ili sta vec i....... dal da pomenem da se posle toga nije ni javio, a ni SMS poslao  :(

 

Steta kad ovako dobar prozivod zavrsi u rukama neposlovnog distributera  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Moram da primetim sledece.

 

Alarm bez mehanicke zastite u vidu lanca koji je vezao zdanji tocak za banderu, je neupotreblljiv. Dodju lopovi s kombijem pored motora i utovare ga sa sve alarmom.

 

Ista prica vazi za disk lock il polome disk...

 

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Moram da primetim sledece.

 

Alarm bez mehanicke zastite u vidu lanca koji je vezao zdanji tocak za banderu, je neupotreblljiv. Dodju lopovi s kombijem pored motora i utovare ga sa sve alarmom.

 

Ista prica vazi za disk lock il polome disk...

 

Idealna zastita ne postoji, jer i lanac vrhunski preseku za nekoliko sekundi, al posto nas narod slabo il maltene nikako ne obezbedjuje motor, motora za otudjiti ima na pretek, pa idem onom logikom, da ima motora ko moj koji su mnogo dostupniji ni malo zasticeni i zasto bi se lopov bavio mojim motorom koji pisti i vristi iz sve snage, pa vodjen ovim idejama imam nekoliko nacina koje ce lopovima da otezaju posao  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

A sto se tice cene, mislim da sam vec prokomentarisao da one VP cene iz cenovnika uz maloprodajnu marzu i PDV nisu bas privlacne... a ocigledno da popust nije dovoljan da to kompenzuje nazalost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja