Jump to content

Moto Zajednica

MOTO-BIKE Backa Topola LOSE ISKUSTVO

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: BEOGRAD

Proko, zasto ti nama ne posaljes slike motora koji je kupljen sa detaljno opisanim i fotografisanim kvarovima kao i cenu motora pa da vidimo ko je u pravu a ko ne?

Tako bi skinuo sumnju sa sebe a MOTO-BIKE bi ili bio ocrnjen do kraja ili bi ti mogao da se lepo izvinis ljudima i obrises profil! ;)

Ja licno nemam iskustva sa njima ali me je zaintrigirala tema.

Bilo bi lepo da slikas i saobracajnu pa ako si u pravu da probamo da pomognemo. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: BGD

Pre dve godine sam i ja otisao po neku Yamahu XT 660 kod njih. Ima dosta lomova u dvoristu, a onaj sto sam ja gledao je bio medju najvecima, jeftino prikrpljene plastike, motor u ulju i slicno. Bilo je pristojnih motora, ali ne ono sto je mene interesovalo, a to sto je valjalo bilo je skupo. Nisam kupio nista, niko me nije terao da idem tamo, nisam prevaren, osim sto sam gubio vreme i trosio benzin, i znam da  tamo vise nikada necu da idem da gledam motor. To je moj utisak i moja stvar.

 

Moj drug je opet odlicno prosao u trgovini sa njima, kupio je lepu Afriku i lepo se dovezao sa njom do Beograda i vozio se kasnije citavu sezonu.

 

Sve je to trgovina, bitno je samo da je legalno, a motori i uopste vozila se kupuju u vidjenom stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Pre dve godine sam i ja otisao po neku Yamahu XT 660 kod njih. Ima dosta lomova u dvoristu, a onaj sto sam ja gledao je bio medju najvecima, jeftino prikrpljene plastike, motor u ulju i slicno. Bilo je pristojnih motora, ali ne ono sto je mene interesovalo, a to sto je valjalo bilo je skupo. Nisam kupio nista, niko me nije terao da idem tamo, nisam prevaren, osim sto sam gubio vreme i trosio benzin, i znam da  tamo vise nikada necu da idem da gledam motor. To je moj utisak i moja stvar.

 

Moj drug je opet odlicno prosao u trgovini sa njima, kupio je lepu Afriku i lepo se dovezao sa njom do Beograda i vozio se kasnije citavu sezonu.

 

Sve je to trgovina, bitno je samo da je legalno, a motori i uopste vozila se kupuju u vidjenom stanju.

 

  Mislim da je covek ovom zadnjom recenicom sve rekao.Morate shvatiti da oni dovoze slupane motore (uglavnom),koje popravljaju i prodaju.Otuda toliki krs po dvoristu kod njih.Znaci moze ti se zalomiti krs,a mozes i dobro proci sve zavisi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Pa zato ja kad sam bio i kad sam video šta se sve tamo i kako krpi lepo sam se zahvalio i pozdravio ih i pravac kući,jer nisam hteo ni da pomislim dali će mi se zalomiti krš ili dobar motor... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: leskovac

Ja licno imam jedno iskstvo sa njima(tacnije sa matorim).Imali su izmedju svih motora i jedan Z iz 1982,ja pozovem matori mi isprica da je motor u originalu,prelep,ocuvan bog zna kako,znaci fabrika i covek mi objasnjava da je to sad oldtajmer pa koliko to kosta sad preko i bla bla.Normalno posto je prica bila kao iz bajke ja lepo skupim kintu za 2-3 dana i pozovem da se najavim da dolazim,medjutim shok.Javlja se matori sav nadrkan i pocinje pricu (klestima mu reci izvlacim) da motor ima MALI problem sa strujom i da nece da upali,na moje pitanje mozemo li zajedno to da sredimo da ga samo cujem jer mi se ne kupuje macka u dzaku,samo sto me nije oterao u P.M.Kaze on citiram:Slusaj bre ti ako ga upalim ja cu da ga ostavim za sebe,znas li ti kolko to gore kosta itd itd.Nisam mogo da se suzdrzim pa sam mu odgovorio pa koj si ga k...c  stavio na oglas.I tako ispadoh ja kriv sto covek ne moze da upali motor i sto sam hteo samo da ga cujem pre kupovine.E sad vi procenite ovo moje iskustvo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Lazarevac/Beograd

Pa zato ja kad sam bio i kad sam video šta se sve tamo i kako krpi lepo sam se zahvalio i pozdravio ih i pravac kući,jer nisam hteo ni da pomislim dali će mi se zalomiti krš ili dobar motor... ;)

 

 

kupish nekoliko komada dok ne nadjesh dobar..ne moze bash uvek da ti se zalomi krsh.. ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam od njih kupio Transalp 89 godishte. Mogu Vam reci da sam super proshao. Motor je u extra stanju. Minimalna steta je bila. Ogrebane plastike al nista nije bilo polomljeno ili sl. Prosle sezone sam preshao sa njim mislim negde oko 12-13 hiljada ili slicno i nikad nisam imao problema. Naravno drugari iz Japan auta su sve proverili kad sam kupio...

 

Bash sam gledao ovog varadera sto imaju za 4700 al se sad posle svih ovih komenatara dvoumim.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Da li je kupovao neko skoro? :)

Ja sam nesto video, dosta su spustili cenu, kako kazu sve je ok, ali nemam pojma, misljenja su definitivno bas podeljena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja