Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup NIS 2009

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Ok,ja sam mislila da kazes da je cetvrti po velicini ne bitno.Njihova stvar dal bojkotoju ili ne ove godine nije bilo 5 klubova iz masa na skupu tacno mogu da popbrojim ko je bio iz masa,ali tu su bili nasi Bugari,Makedonci koji su dosli u velikom broju.Iako nas mas na neki nacin bojkotuje nama to ne smeta neka oni vode svoju politiku niko im ne brani to su sve neki novopeceni ali necemo o tome da sirimo polemiku.

Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine mogu samo da nam ..... oni koji nas ne vole...

 

POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ok,ja sam mislila da kazes da je cetvrti po velicini ne bitno.Njihova stvar dal bojkotoju ili ne ove godine nije bilo 5 klubova iz masa na skupu tacno mogu da popbrojim ko je bio iz masa,ali tu su bili nasi Bugari,Makedonci koji su dosli u velikom broju.Iako nas mas na neki nacin bojkotuje nama to ne smeta neka oni vode svoju politiku niko im ne brani to su sve neki novopeceni ali necemo o tome da sirimo polemiku.

Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine mogu samo da nam ..... oni koji nas ne vole...

 

POZDRAV

Heh,sad si me nasmejala. :D Svaka cast na borbenosti.

Pa dobro....samo sam pitao.Glupo je da bojkotuju no "sprska posla" pa necemo da polemiseomo oko toga.Samo mi je bilo cudno da takav grad nema skup u okviru asocijacije.Mada su smrde i ti iz gradske uprave ako ne daju malo $$ pomoci za to.Pa ovde kod nas,iako smo malo mesto, opstina pomaze za sve i svasta.Mislim,rasipaju pare ko zna gde a za ovo im tesko da obezbede barem klopu i slicno. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Indjija

Ok,ja sam mislila da kazes da je cetvrti po velicini ne bitno.Njihova stvar dal bojkotoju ili ne ove godine nije bilo 5 klubova iz masa na skupu tacno mogu da popbrojim ko je bio iz masa,ali tu su bili nasi Bugari,Makedonci koji su dosli u velikom broju.Iako nas mas na neki nacin bojkotuje nama to ne smeta neka oni vode svoju politiku niko im ne brani to su sve neki novopeceni ali necemo o tome da sirimo polemiku.

Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine mogu samo da nam ..... oni koji nas ne vole...

 

POZDRAV

 

moto skup treba da cini druzenje bajkera a ne komercijala , zasto je onda izasao vas klub iz MAS a . zasto vas bojkotuju ovi novopeceni , a sto se tice predsednika pa vi ste birali vaseg kao i mi JESICA .

 

nemislim nikoga da vredjam niti bilo kakvu dalju polemiku da vodim , i mi imamo svoih problema .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Glupo je odvajati bajkere na  "...ove iz MASa...",ne razumem baš DARK-ovo bockanje najbolje i gde vodi. Rendy je samoinicijativno izašao iz motoasocijacije iz njemu poznatih razloga u koje ne treba zalaziti,a  upravo u termin skupa u Nišu je bio paralelan terminu skupa moto kluba koji je u MASu,tako da je većina bila tamo.

Anka nisi u pravu za 5 kluba koja su podržala skup,da si imala malo više vremena i da si upisivala ko je ko i ko je odakle,videla bi da ima više od 5 kluba koji su podržali vaš skup,odnosno predstavnika klubova  ;)

U svakom slučaju pohvale na trudu i dobro odradjenom skupu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Vrlo sam dobro upoznata pod kakvim uslovima vi pravite skup a pod kakvim mi.To su veoma razliciti uslovi,tako da ne mozes da uporedjujes i da vredjas skup u Nis jer u Nisu organizuje jedan covek od svojih para skup.A vama se posrecilo da imate Jesica i gomilu sponzora pa mozete da napravite sta hocete od skupa.A znas i ono poslovicu Sto juznije to i tuznije nema se na jugu para kao u Vojvodniji zato zelim vam svu srecu u daljem radu a mi cemo se snaci kako znamo i umemo kao i do sada i necu vise da polemisem jer diskusiji nece nikad biti kraja.

Pozdrav za Indjiju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Glupo je odvajati bajkere na  "...ove iz MASa...",ne razumem baš DARK-ovo bockanje najbolje i gde vodi. Rendy je samoinicijativno izašao iz motoasocijacije iz njemu poznatih razloga u koje ne treba zalaziti,a  upravo u termin skupa u Nišu je bio paralelan terminu skupa moto kluba koji je u MASu,tako da je većina bila tamo.

Anka nisi u pravu za 5 kluba koja su podržala skup,da si imala malo više vremena i da si upisivala ko je ko i ko je odakle,videla bi da ima više od 5 kluba koji su podržali vaš skup,odnosno predstavnika klubova  ;)

U svakom slučaju pohvale na trudu i dobro odradjenom skupu. 

 

Ne brini se Ivta za njihove postove tu sam ja da im na sve odgovorim,a za 5 klubova videcemo se u palanci nabrojicu ti tacno 5 klubova ja iako sam radila svo vreme sve sam zapazila i sve uocila... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ne brinem ja za takvu pametnicu kao što si ti Anka i ne sumnjam da si tim crnim vragolastim okicama dosta videla,samo ne volim nerealnosti i odvajanja na ove i one.

Povedi onu drugaricu što pada sa klupe u Palanku  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Ne brinem ja za takvu pametnicu kao što si ti Anka i ne sumnjam da si tim crnim vragolastim okicama dosta videla,samo ne volim nerealnosti i odvajanja na ove i one.

Povedi onu drugaricu što pada sa klupe u Palanku  :D :D :D

 

Pa ta drugarica sto je pala sa klupe u Brckom je cerka organizatora u Palanci i zivi tamo tako da ce da bude tamo.A ja vodim drugaricu od kude Nis...hehehe  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

 

 

Uopste nije nerealnost... Ja sam licno video da na skupu nije bilo 5 klubova iz MAS-a a veruj mi bas sam to gledao jer sam i ocekivao tako nesto... U svakom slucaju glupo je bojkotovati nekog a pokvareno je TAJNO bojkotovati nekog a najpokvarenije je prikrivati to... MK SLIVER RIDERS su bili i na Nisu i u Lazarevcu bez obzira sto je LA moto clan MAS-a...  A to dal ce neko da propadne bez MAS-a pa veruj mi nece evo okacicu i zurke sa Moto zurke iz Lapova isto nemaju veze sa masom a extra provod bio...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

 

 

Uopste nije nerealnost... Ja sam licno video da na skupu nije bilo 5 klubova iz MAS-a a veruj mi bas sam to gledao jer sam i ocekivao tako nesto... U svakom slucaju glupo je bojkotovati nekog a pokvareno je TAJNO bojkotovati nekog a najpokvarenije je prikrivati to... MK SLIVER RIDERS su bili i na Nisu i u Lazarevcu bez obzira sto je LA moto clan MAS-a...  A to dal ce neko da propadne bez MAS-a pa veruj mi nece evo okacicu i zurke sa Moto zurke iz Lapova isto nemaju veze sa masom a extra provod bio...

 

 

Da li cemo da propadnemo sigurno necemo jer prosle godine kada je klub bio clan masa i skup objavljen u kalendaru imali smo 850 motora a ove godine bez objavnjenog skupa u masovom kalendaru imali smo preko 1500 motora vazna je samo dobra reklama da ljudi cuju.A vecina klubova u Masu se nalazi prvenstveno da bi im skup bio objavljen u kalendaru.

U pravu si silver nije bilo niti 5 klubova iz masa ali to nema veze ja tacno znam ko je bio u glavu mogu da kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ja sam video sledeće predstavnike klubova iz MASa koji su došli da ispoštuju prvenstveno Rendija koji ide na sve skupove i motožurke.

EXTREM Smederevo- 3 člana

Ulični Borac -1 član

m.k.Valjevo 1 član

m.k. SPID Beograd 2 člana (za drugog nisam siguran da je iz spida ali neka je i jedan)

m.k COYOTE Pančevo- Rade iz Dolova sa još par momka

m.k.  EAST BIKERS  Bor -Ćora sa GSXom

m.k.  FREE RIDERS  SD Palanka više članova

IL PARADISO          Istočno Sarajevo 

ROAD FLYERS        Muzlja -za ovaj klub nisam siguran,čini mi se da sam video 2 člana 

WHITE ANGELS                  –  Paraćin

 

Ovde je nabrojano 8 kluba koji su u MASu i verovatno sam nekoga zaboravio ili nisam video,sa svakim iz ovih klubova sam porazgovarao ili je neko iz mog kluba razgovarao, sem sa Mužljanima.

Nemojmo biti nerealni i nemojmo se odvajati na ove i one glupo je svi volimo i vozimo motore i svi se vidjamo po skupovima i putu....

Razumem da je silver revoltiran što nije primljen u MAS ali to nema veze sa realnim izveštajem i stanjem na skupu.

Lepo je bilo druženje na skupu i videla se ogromna želja organizatora da sve prodje u naboljem redu i pored oštre akcije policije koja je čak u jednom trenutku  privela Rendija na samom defileu što se prvi put dešava od kad ja znam za sebe.U redu je da se kasnije daju izjave ili u toku noći na skupu da privedu nekog iz organizacije ali, u toku defilea,....strašno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

 

 

Amnezija je cudo... Aj da se podsetimo... Kad je MK Ulicni Borac ove 2009 dobio organizaciju skupa po kalendaru MAS-a ivta je bio vrlo prisan sa njima pa se maltene poistovecivao evo linka... A i bio jedan od organizatora...

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=29582.0

 

A sve to pod sloganom grada Smedereva ciji je logo nosio... No kako je postalo jasno da ce sledece godine organizacija skupa u Smederevu pripasti MK Extrem evo ivte sad sa njihovim bojama... :)  Moze tu da se zaradi...

 

Opet ponavljam nikog na skupu u Nisu sa bojama MAS-a nisam video osim tebe ali brate odakle sam ja mogo da znam da si ti clan MAS-a kad si se do sad legitimisao kao nezavisni bajker pod sloganom svi za Smederevo...

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: ITALIJA(Dragovac-Pozarevac)
  • Motocikl: VN 800

KOME SE PRAVDATE LJUDI?Ovom"silver riders"kada je trebao uci u MAS uvlacio se svima,a kada je video da ne ispunjava sve uslove postao je najveci kriticar MAS-e. ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

 

 

 

Kad sam video kakve se igre igraju u MAS-u nisam ni predao pristupnicu... Imam je popunjenu i podpisanu od strane predsednika MAS-a... Ako hoces skeniracu i postavicu je na uvid svima... Imam je popunjenu i podpisanu od strane predsednika MAS-a... Ako hoces skeniracu i postavicu je na uvid svima... A taj vas (ivtin) lobi po raznim forumima nista nece promeniti sliku o uspehu skupa u Nisu i bojkotu istog od strane clanova MAS-a... Cak i da je tacno da su svi ove ljudi bili to je 10 motora od 45 klubova znaci od bar jedno 500 motora koliko ima MAS... A taj covek je jedan od osnivaca MAS-a... Sramota... Ljudi koji su "juce" postali clanovi MAS-a daju sebi za pravo da kritikuju osnivace i ljude koji prave 15 godina skupove...

 

Ne zelim da ova diskusija ode u OFF iako je vec otisla ali isto tako ne zelim da mi neko namece sliku o skupu koja uopste nije takva... Tako da vise uopste necu komentarisati maliciozne komentare tog lobija koji odlicno funkionise na raznim forumima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ti si Vladice sinko ,slucaj za psihijatra ja sam to odavno govorio.... Koga si ti mogao i da vidis kad ti je Nis bila najduza voznja u zivotu,verovatno si bio pod stresom i traumom usled toliko duge voznje  :D  A sa druge strane koga ti to i poznajes u zivotu kad imas tri skupa sve ukupno.

Ne sekiraj se ti za moju zaradu i investicije ,mozda sam bas u Extrem i usao zato sto se ne slazem sa politikom drugih klubova i organizacija.

Lobi po forumima  :D :D :D  Rendy je moj izuzetno dobar prijatelj i ja niti u jednom kontekstu nisam rekao nista lose ni za njega niti protiv skupa ali,verovatno si jos pod traumom "dugog" puta pa ne umes da procitas ili ti je to nasledno ludilo neko  :D :D :D

 

Odlican skup,pozdrav za Nislije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Ti si Vladice sinko ,slucaj za psihijatra ja sam to odavno govorio.... Koga si ti mogao i da vidis kad ti je Nis bila najduza voznja u zivotu,verovatno si bio pod stresom i traumom usled toliko duge voznje  :D   A sa druge strane koga ti to i poznajes u zivotu kad imas tri skupa sve ukupno.

Ne sekiraj se ti za moju zaradu i investicije ,mozda sam bas u Extrem i usao zato sto se ne slazem sa politikom drugih klubova i organizacija.

Lobi po forumima  :D :D :D  Rendy je moj izuzetno dobar prijatelj i ja niti u jednom kontekstu nisam rekao nista lose ni za njega niti protiv skupa ali,verovatno si jos pod traumom "dugog" puta pa ne umes da procitas ili ti je to nasledno ludilo neko  :D :D :D

 

Odlican skup,pozdrav za Nislije.

 

 

Dobro je kad ne mozes da izmislis nesto prljavije znaci ja sam jos i dobro prosao... :) A mozda i mozes...??? Aj da vidimo...??? :)

 

P.S. Kad budemo pravili komercijalne skupove (i menjali klubove ko ciganin konje) i kad budemo debelo zaradjivali na skupovima onda mozda obidjem balkan al posto je klub sastavljen oko ideje iskljucivo humanitarnih skupova i ostalih akcija mi se zadovoljavamo putovanjima od Nisa do Ade... :) A i sire kad se ima para... Jbg..

 

 

Iz postovanja prema organizatoru skupa necu vise da skrecem sa teme i odgovaram na tvoje klevete i uvrede tako da sad mozes da me pljujes koliko god hoces posto vidim da na svim forumima koristis svaku temu u kojoj mozes to da uradis...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

:D

Dosta ljudi, ala je sreca sto Vi u Nisu svi nosite kacige. Ajde da pokrenemo akciju" Bez kacige je prijatnije i svi ce da me zapaze!" Srecna i buduca organizacija moto skupa! Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja