Jump to content

Moto Zajednica

moto show -futog 07.08.09.-08-2009 mc classic wheels( fotke i kometari)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Potvrđujem sve što je rekao Blue.Pivo 100 novaca i to konzervirano (inače moja omiljena ambalaža što se tiče piva),to je stvarno pristojna cena.Konačno upoznao Blue Ridera iako smo iz istog sela.Odmah posle posla idem na pasulj i defile a uveče po ženu i decu pa na Jagode.Vidimo se....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Ja se vratio ranije posto sam isao i u Muzlju malo da vidim sta se dessava tamo.

Sve pozitivno za skup u Futogu. Ulaz onoliko koliko  i treba da bude, bez dranja kao na nekim skupovima gde je 400 dinara. Pice isto po fer ceni. Standovi sa opremom... Ma sve super. Samo tako nastavite. Stavicu koju sliku kasnije malo.

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

lepo se provedite, nemam snage!

moj organizam bi teško izdržao još jednu dozu jagoda - sinoć u Mužlji bilo baš lepo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja sad doso kuci. Bilo je dobro, jedino je obezbedjenje bilo malo lose.  Naime posle koncerta Divljih Jagoda ( koji je bio bas dobar ) isla je muzika sa razglasa dok su se striptizete spremale za nastup. Tada se jedan kretenasti imbecil popeo na stub sa kojeg je visilo sest zvucnih kutija, zajahao ga i poceo da djipa na njemu . Tonac je prekinuo muziku i nekoliko puta pozivo kretena da sidje odatle jer je pretila opasnost da sve padne na publiku. ( Bio sam iza tonaca pod velikim satorom, pa sam cuo njihov razgovor ). Tad je kod tonaca dosao jedan clan Classic Wheels-a , i kad je cuo sta se desava otrcao prema prema pomenutom stubu sa recima " naebacu mu se keve " . Nadam se da su nalupali kretena .  Valjda ce se javiti neko iz Cl;assik Wheels-a i objaviti ko je taj ludak !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

odlican susret i cinimise najveci ove godine u vojvodini.Odlicna organizacija,ceo kamp ogradjenm gvozdenom ogradom sto je za svaku pohvalu,poseban ulaz za pesake,divlje jagode posteno odradile svirku ,a van kama uz ogradu je verovtno su svi mestani futoga dosli da odslusaju koncert... stvarno odlicno .Slika nemam nista jer sam zaboravio fotoaparat >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Bitno da si ti stigao do kuce!  :)

 

Evo par slika. Ja sam takodje otisao bez aparata pa sam slikao telefonom. Nemojte se zbuniti kada vidite sliku kampa bez motora. To je slikano posle odlaska na defile.

post-4146-12879044961731_thumb.jpg

post-4146-12879044962783_thumb.jpg

post-4146-12879044963981_thumb.jpg

post-4146-12879044965158_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7124 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bili, i lepo se proveli, svirka je bila do jaja, prvo je Libido razvalio a onda su razvalile Jagode

Sve je bilo  lepo i kulturno organizovano, rucak prva klasa, a bogami i dorucak,

jedina zamerka bi bia to sto je bila PREGLASNA muzika sto je picila preko dana pre nego sto je pocela svirka.

sve u svemu, vidimo se nagodinu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: bijeljina

svaka cast organiztoru, vidi se da su na sve mislili, sve su organizovali kako i dolikuje jednom moto skupu.o dolicna lokacija, ozvucenje, pasulj, ljubazni domacini narocito momci na ulazu koji su me ubijedili da popijem tri rakije. sve pohvale organizatoru narocito prdsedniku koji je bio neumoran. samo jedna mi stvar nije jasna, ko je pokupio sve satore onako rano? slike ubacujem kasnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

odlican susret i cinimise najveci ove godine u vojvodini.Odlicna organizacija,ceo kamp ogradjenm gvozdenom ogradom sto je za svaku pohvalu,poseban ulaz za pesake,divlje jagode posteno odradile svirku ,a van kama uz ogradu je verovtno su svi mestani futoga dosli da odslusaju koncert... stvarno odlicno .Slika nemam nista jer sam zaboravio fotoaparat >:(

 

Motoras je sve rekao tako da se nema sta dodati,sem koja slika. ;)

post-770-12879045011637_thumb.jpg

post-770-12879045012175_thumb.jpg

post-770-12879045012582_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Evo i ja da se oglasim, mada nema tu sta mnogo da se kaze! Rijeci hvale za sve momke koji su pokazali kako se organizuje jedan skup! Nemam ni jednu zamjeru, samo mogu da pohvalim! :D Uvod u koncer Divljih Jagoda je bio fenomenalan! Slike idu malo kasnije, dok prodju cenzuru :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2007

susret je bio extra i mogu reci da su se organizatori svojevski potrudili,jos samo da je i nedelja bila malo zivlja sve bi bilo bolje.sve u svemu lud provod,lecicu se negde do srede :) bilo je i mladih devojcica ;)

post-7254-12879045008283_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Herceg Novi
  • Motocikl: Suzuki Intruder VS 800

Odlično, najposečeniji. ono sa dva ulaza za pešake i motoriste odlično rešenje nema gužve, drugo veče još žešča muzka do kuče nisam čuo motor da radi, bravo komšije.Sa barjakom je sve rečeno mala Jugoslavija u Futogu.

post-5256-12879045030883_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

JOJJJJJ al je bilo dobrooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

Extra docek gostiju, dobra muzika, bendovi su razvaljivali! Odusevili su me oni klinci sto su svirali u petak!

Gomila ljudi......... ma extra!

Jos uvek dolazim sebi od susreta!

 

Evo i ja da dodam jednu sliku!

Slikano u nedelju rano ujutro dok sam pokusavao da otvorim oci!  ;D

TQZ6l_09082009427.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja