Jump to content

Moto Zajednica

Da, naravno da je kraden...

Recommended Posts

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

(mozda je ovo trebalo u offtopic?)

 

Ja sam slabo ovde u poslednje vreme, ali morao sam da otvorim ovu temu, par puta se i pricalo oko toga, ali danas sam popizdeo, ustvari i popizdeli i smejali se.

 

Zar je moguce da se kradeni motori nude svuda u oglasima kao dobar dan?? Ali, kada kazem kao "dobar dan", mislim na bukvalno "ne, nije stranac, ne, ne, ma nema ni tablicu, nema nikakve papire, nista... kapiras...", pri tome fixni telefoni itd... se ostavljaju ??

 

Vidjao sam (nazalost) ovde teme kako ljudima maznu motor i sta? Sutra eto ga u oglasima bez problema, a "organe" naravno .... plus sto ubijaju cenu svim ljudima koji prodaju svoj motor...

 

Ne znam ni zasto sam otvorio temu, ali ovo danas je bio vrhunac :)... naletao sam na "strance", cak sam naleto i par puta na ovako neke... ali ovo "hitno zbog inostranstva", a motor nema lanac (jbiga, morao da se sece :))... auh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Brate sta da ti kazem. Letos su mom dobrom drugaru ukrali Ducati 748, nasao ga je preko oglasa otisao platio uzeo ga i tek kad je dosao kuci zvao policiju. Normalno uzeo je svoje pare nazad kada je policija pokrenula istragu. Motor je za tih 3-4 meseca promenio 3-4 vlasnika i ovaj zadnji sto ga je kupio nije znao uopste da je ukraden ovde, mislio je da je ukraden preko grane. Pored 748 ukrali su mu i Hornet 600 ali od njega ni traga. Policija je ispitala nekoliko njih kod koga je bio motor ali niko nece da oda od koga je kupljen, tj ko ga je ukrao od njega. E da, kasnije mi je pricao drug da su vidjali taj motor i u Sabcu na skup i na jos nekim mestima. Sta dalje da kazem, STRASNO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Mozda gresim,ogradjujem se zar nije nudjena i ovde u skoroj proslosti Aprilia RSV street fight stranac 2002 godiste za smesnih 1300 evra,opet mozda gresim ali cisto sumnjam,to dovojno govori o svemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

neki dan ja nadjoh KTM ma strava nov novcat u oglasima i zovnem i pitam , kaze lik 5000 soma JA kazem jeli evra , on meni ne.. MARAKA. ja njemu sat je to . ON PA NEMA PAPIRA , i kazem mu ja pa odakle je a on kao iz svice . E REKO SAM BAS STA SVE IMAA U OGLASIMA. A DANAS OVA TEMA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2970 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ma, samo neka kaze da je kraden, a ne da neko kupi nekog blizanca ili nekog sa fals papirima, dobro uradjenim. Ako, hvala im na postenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Nisam ja ni rekao da covek nije posten  ;D

 

Mi smo popizdeli, jer se drugar taman primio, a bilo nam je i smesno... jbiga, da nije smesno bilo bi zalosno ;D

 

Ali jednostavno koliko sam primetio minimum 30% motora nije leglano  >:(, bilo da ti odmah kazu ili da su odlicno odradjeni... i ima ih na svakom "cosku"... Stvar je u tome sto ljudi to kupuju i dokle god budu kupovali i sto ih vise budu kupovali, to ce se vise i krasti... a i mi smo svi vlasnici motora takodje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Sta ima da popizdite?

 

Nije realno da K7 600, stranac sa "papirima" kosta 3700e a pritom uzima K2 u zamenu bez problema (a ko daje nov motor za stariji glavu za glavu bez doplate) a moj drugar juce kupi K7 600 na nase table za 6600e.

 

I posle kao popizdis sto taj od 3700e nije legalan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 908 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ne kapiram sta si hteo da kazes?

 

"Popizdimo", tesko da je to neko "pizdenje", kada smo se vise smejali, a procitaj moj poslednji post na sta konkretno mislim.

 

Jel je neko rekao da je realno? Jesam li ja rekao da ocekujem legalan motor star godinu dana u odlicnom stanju za 2-3k eura? (inace ovaj je bio mator motor, zato smo mislisli da je ok, nego da treba malo ulaganja, ustalom nije moj posao da jurim nekoga ko radi ilegalce, jebe mi se).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja