Jump to content

Moto Zajednica

8. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag - Kamp Stella Maris 08. - 10.05.2009.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Ne brini, ako ne pre.....vidimo se u Umaku!  ;)

 

Blago vama... ja moram da se odreknem ove godine nekih putovanja...  sta ces kriza jbg...  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Ne brini, ako ne pre.....vidimo se u Umaku!  ;)

 

Blago vama... ja moram da se odreknem ove godine nekih putovanja...  sta ces kriza jbg...  :'(

znaci sve si potrosio na tetke i ujne  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja sam bogami stiso dupe, samo da ushedim da odem za Umag (bolje bi vam bilo da valja  ;D ;D ;D ). Idem samo do Kraljeva da se upoznam sa Sashom i malo da dochekam rodjendan i posle  shtednja i rmbachenje da se ushtede PARE jer jebiga nasha rachunica je da nam treba oko 300e po choveku (za sve) do umaga i nazad. Dal ima dalji grad u Hrvatskoj od Umaga... Ja mislim da nema :( Shto bre ne napraviste u Zagrebu ;D Shalim se. Bar ima da se navozamo 800km.... pa shta nam bog da. izbacujemo josh malo slike ( i potvrde ) nashih mashina sa kojima krecemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Ja i moj "brat" po drumu igor dzigor krecemo 05.u banja luKI sovimo 8),i onda sutra 06pravac UMAG,rezervisalismo bungalov,pa tatatatirci vidimo se... :-*

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Ja sam bogami stiso dupe, samo da ushedim da odem za Umag (bolje bi vam bilo da valja  ;D ;D ;D ). Idem samo do Kraljeva da se upoznam sa Sashom i malo da dochekam rodjendan i posle  shtednja i rmbachenje da se ushtede PARE jer jebiga nasha rachunica je da nam treba oko 300e po choveku (za sve) do umaga i nazad. Dal ima dalji grad u Hrvatskoj od Umaga... Ja mislim da nema :( Shto bre ne napraviste u Zagrebu ;D Shalim se. Bar ima da se navozamo 800km.... pa shta nam bog da. izbacujemo josh malo slike ( i potvrde ) nashih mashina sa kojima krecemo.

 

Pretup sam, da bi razumeo ovo (strani jezici mi idu nekako)....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja sam bogami stiso dupe, samo da ushedim da odem za Umag (bolje bi vam bilo da valja  ;D ;D ;D ). Idem samo do Kraljeva da se upoznam sa Sashom i malo da dochekam rodjendan i posle  shtednja i rmbachenje da se ushtede PARE jer jebiga nasha rachunica je da nam treba oko 300e po choveku (za sve) do umaga i nazad. Dal ima dalji grad u Hrvatskoj od Umaga... Ja mislim da nema :( Shto bre ne napraviste u Zagrebu ;D Shalim se. Bar ima da se navozamo 800km.... pa shta nam bog da. izbacujemo josh malo slike ( i potvrde ) nashih mashina sa kojima krecemo.

 

Pretup sam, da bi razumeo ovo (strani jezici mi idu nekako)....

 

Ja nisam ukapirao shta ti nije jasno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Kako je cijelo turističko naselje SOL Stella Maris popunjeno, nadalje možete rezervirati smještaje u naselju SOL Polynesia ( 500 m od moto susreta )

po istoj cijeni od 240,00 kuna ( 33-34 eura ) za apartman za 4 osobe na noć. Smještaj je moguć po toj cijeni za sudionike moto susreta od 04. – 10.05.09.

 

SOL POLYNESIA – kontakt osoba – Ankica

 

TEL. +385 52 718 000

        +385 52 718 006 

FAX. +385 52 718 999

 

e-mail:  ankica.basic@istraturist.hr

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Malmö,Svedska
  • Motocikl: Kawasaki LTD 750, Suzuki Freewind

Jebi ga ja otkazao uplatu.

Jos ne mogu da se oporavim od operacije.

 

Lepu voznju i lep provod vam zelim.

 

:-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ma necu se ni jednog zadovoljstva na dva tocka u zivotu vise nikada odreci.

Ja sam odavno spreman, rezervisao sam apartman u Steela Maris idem sa jednim frendom a svraticemo kad prijatelja bajkera

u Banja Luku a on ce me i Tetovirati kod njega pa palimo dalje svi za Umag i tamo smo u cetvrtak..a omda cemo videti...verovatno dalje trka veterana na Grobniku u nedelju....a za dalje niko ne zna...nadam se da cu ostati sto duze na raznim destinacijama

 

POZDRAV SVIMA KOLIKO VAS IMA..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

"SVI JUNACI NIKOM PONIKOŠE I U CRNU ZEMLJU PROPADOŠE".

Tako bi i sa mojim saputnicima za Umag. Jedan ne može ženi sina dvadeset dana posle skupa u Umagu, drugi može ali ako ne bude kiša, a treći-najozbiljniji kupi nove gume, uradi servis, nabavi i ugradi top case, ali utvrdi da su mu krivi diskovi pa će morati pare planirane za putovanje usmeriti na kupovinu novih.

I eto, tako ja ostadoh sam da se zlopatim u četvorokrevetnom bungalovu, u tamo nekom Umagu, u belom svetu. Al' šta je tu je ili što se mora nije teško.

Možda se priključim nekoj grupi sa interesantnom rutom, naravno ako ko primi Gileta-trinaesto prase, a možda se i zaputim sam, pa produžim nazad preko Slovenije, Austrije, Nemačke i Mađarske.

Nastaviće se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

 

@ rogec

Nisi usamljen prijatelju,nas dvojica samo krecemo a bilo je "junaka" na pretek ! Takodje 4-ro krevetni apartman. Ma snaci cemo se mi vec nekako,nece ostati upraznjeno  ;) ;) !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

e! ... a hoce li biti BJB urednicki sastanak za nekim sankom?  ;) kad i koji sank?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

e! ... a hoce li biti BJB urednicki sastanak za nekim sankom?  ;) kad i koji sank?  ;D

 

Da se urednici ---> u-(ne)-rede  ;D

 

A koji shank... pa od 3 satora, svaki dan na novom mestu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Velika Gorica, Hrvatska

Pozdrav svima!

 

Cura i ja smo nažalost morali otkazati rezervirani bungalov za susret Staarih Rokera u Umagu, pa ako ima zainteresiranih da ga popune - super! Javite mi se na pp!

 

P.S. Možda nije najbolje mjesto za temu, pa molim admine da urede i premjeste ako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja