Arso 2549 Napisano Jun 4 (promenjeno) Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 2069 postova Lokacija: Čačak Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere Prijavi odgovor kao problematičan Kako smo to priželjkivali naše XT, XTZ Super Tenere, Xt1200Z Super Tenere, Tenere 700 polako ali sigurno prerasta u tradiciju. Naravno to ne znači da nisu dobrodošli i oni koji su nekada vozili ove modele i ljubitelji istih koji voze nešto dugo. Naš hard core tim okupljen oko vivber grupe Tenere 40 godina u demokratskoj proceduri je odlučio da ove godine to bude 11. i 12. jula na Rajcu, Planinarski dom (https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B4%D0%BE%D0%BC_%D0%A7%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%94%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%BE_%D0%88%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B) Već smo kontaktirali Planinarsko društvo Pobeda iz Beograda koje gazduje domom i dobili odgovor da je vikend 11-12.07 slobodan, da je cena noćenja 1.200 dinara i da Dom raspola`e sa 70 ležajeva u dvokrevetnim sobama i jednoj velikoj sa desetak ležajeva kakve inače poseduju planinarski domovi ali to ćete već videti na Wikipediji za koju sam okačio link. Odmah da se razumemo ne očekujte neki ekstra luks smeštaj, kupatila su zajednička ali mi smo tu samo jednu noć. Nema problema da se u četinarskoj šumi i travnjaku oko doma rašire šatori budući da je predhona dva puta bilo više ljubitelja kampovanja. Bilo bi dobro da se preko foruma prijave oni koji žele da noće u sobi kako bi na vreme obavestili Društvo koliko nam soba treba. Za sada su se za noćenje u sobama prijavili: Novola +1 Deki Nebica Velja +1 Arso +1 Kada je reč o ručku Vesna, gazdarica kafane nam je, s obzirom daa su se na vider grupi svi izjasnili za nešto kuvano, ponudila da biramo kiseli kupus ili pasulj, s tim da bi sedam dana trebalo da joj javimo koliko će nas biti. S tim što bi se za nedeljni doručak dogovorili za vreme ručka. Sve u svemu ručak i doručak će nas koštati 1.500 dinara. Rajac 2026. – spisak za klopu 1. Novola + 1 2. Deki 3. Nebica 4. Velja + 1 5. Arso + 1 6. Sa{a 7. Darko 8. Bigor 9. Nikola 10. Kao i prethodna dva puta i za ovu priliku je Darko (na forumu Darko 012 ) osmislio majice čija je cena 1.200 dinara pa bi valjalo da mu preko foruma ili u PP javite ako ste zainteresovani veličinu i broj komada. Prošle godine prihod od majica je uplaćen u humanitarne svrhe, pa nema razlog da tako ne bude i ove godine. Ove godine majice biće dostupne u 3 boje crna, bela i svetlo plava. Promenio Jun 4 član Arso 1 Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...