Jump to content

Moto Zajednica

Trening na monci u pancevu

Recommended Posts

  • Drug član, 1359 postova

Evo malo slika sa treninga  na monci u pancevo sa danasnjeg dana .

DEKI

IMG_2233.jpg

Štulic mladji , Deki , Štulic stariji

IMG_2185.jpg

Malo objasnjenja od Štulica starijeg mladjem

IMG_2187.jpg

Petar

IMG_2163.jpg

Nikola iz novog sada

IMG_2202.jpg

Petrov tata

IMG_2215.jpg

IMG_2214.jpg

IMG_2217.jpg

IMG_2226.jpg

IMG_2229.jpg

IMG_2134.jpg

IMG_2131.jpg

IMG_2141.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Iz Pančeva je tih 90 ih bilo puno šampiona u ovome sportu .

 

 

Faco bome neš sledeći vikend na moncu ima posla u garaži  ;D ;D ;D

 

Testiracemo alarm na Monci  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

jel moze neko da mi pojasni dolazak do monce,posto sam iz nsa.

treba mi samo kad udjem sa strane pancevackog mosta ili neki put koji vi mislite da je najbolji!?

 

ovako dolazis iz pravca beograda stari put se odvaja jos na putu iz beograda gore nadvoznjak . sa njim stizes do mosta starog na ulazu u pancevo ( gde je okupljanje leti )  ides pravo do Wajfert pivare tu skreces levo do kruznog toka na kruznom toku desno preko pruge . monca je desno a zemljani pu pocinje pre sledece pruge.

 

ako dolazis novim putem ulazis u pancevo i ides pravo (put malo savija na nekim mestima) glavom ulicom koja je pred tobom do kruznog toka iz prethodnog dela .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Dali je neko cuo dali je istina da je stulic matori sjebo nogu na Monci danas ?

 

danas sam tek video ovaj post jeste u nedelju 08.02 stariji stulic je imao jedno izletanje i nazalost zaradio je otvoren prelom noge koliko sam ja razumeo oko skocnog zgloba . u toku nedelje sam cuo da je trebalo da ima operaciju ali nemam vise informacija nazalost . cim jos nesto saznam javicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

hvala puno sad cu se vec snaci. kad cete biti tamo? doslo bi nas 4,5 iz nsa na stazu da treniramo!

 

na stazi uvek skoro ima neko subotom i nedeljom . ja nisam tu do 08.03 pa neznam kad planiraju da dolaze . iz novog sada obicno dolazi onaj mali ktm sto si video na slikama . staza je namenjena za ozbiljan motokros i nemoj da dolazite slucajno sami da tu nema nikoga i da ulazite na stazu da ludujete. iovako neznam kakvo vam je iskustvo nemoj da se puno zalecete u nepoznato ili da krenete bez opreme da vozite (mislim na protekcije ne samo kacigu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Hvala druze na upozorenjima,ali ozbiljni smo imamo ozbiljne motore,opremu,kao i namere.ja recimo dolazim na treninge zbog supermoto-a,dok ovi ostali rekreativno,a sa nama u ekipi je i Viktor Lang,ako to ime mozda nesto znaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

iskreno cuo sam za to ime ali neznam gde i kom kontekstu . ovo sto se tice upozorenja sam morao da napisem da nebude da se neko zaleti da sam dodje i bez opreme , a  iskustva. pa da ga okruzenje ponese po rucici gasa . nadam se da cemo se sresti neki drugi put jer ja necu biti ovde dve nedelje , a dotad mi i stize motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

E mene samo interesuje dali je stariji Stulic imao opremu (cizme) kada je izleteo?!? Kako bre otvoren prelom  :(  :-\

 

Veliki pozdrav sa zeljama da se sto pre vrati voznji.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • DR.Mr, 214 postova
  • Lokacija: Pancevo

Posto je i mene iz Panceva zbunio covek sa objasnjenjem kako da stignes do tamo (znam da je imao najbolje namere) evo ovako pitao si sa strane mosta kad dolazis. Ulazis u grad spustas se sa mosta preko Tamisa nailazi ti 1 semafor ..... prolazis 4 semafaora kod 5 semafora skreces levo znaces da si kod pravog semafora tako sto ces videti sa leve strane veliku garazu, kad si skrenuo sa leve strane vidis naselje kotez 2 i stambene zgrade posle 300 m ti dolazi pivara sa desne strane nastavljas pravo do kruznog toka na kruznom se odvajas desno i ides na rampu posle toga si prakticno tu nekih 100 - 200m.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

E mene samo interesuje dali je stariji Stulic imao opremu (cizme) kada je izleteo?!? Kako bre otvoren prelom   :(  :-\

 

Veliki pozdrav sa zeljama da se sto pre vrati voznji.

 

 

 

Sto se njega tice koliko sam dobio informaciju operisan je i dobro se oseca , a pun je entuzijazma da ce to brzo proci, sto mu i mi zelimo .

 

Nisam bio tu tad stigao sam malo posle . Nesumljam da nije imao kros cizme posto je covek dugo godina vozio profesinalno sampionat srbije . Sem toga dan ranije ih je imao na nogama . Staza je profesionalna i mora da se postuje do maksimuma .

 

Pogotovi ljudi koji dolaze bez iskustva moraju da obrate paznju da ih brzina ne povuce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Svaka cast momci, doci cu jedan dan da vas malo islikavam sa mojom artiljerijom, a mozda i koji krug da obrnem ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

e ovako mali off.

U subotu bi trebalo doci nas 5 iz ns-a,ali na onu stazu na devojackom bunaru.

da li je jos neko raspolozen za voznju u subotu na toj stazi??

    Ja cu doci ali k'o posmatrac, jbg. Afrika Twin nije za stazu, mogu alarmirati jos neke ljude da dodju, mislim na ljude sa kros motorima  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Posto se vec oglasila ekipa iz NS, malo je off topic, ali pitanje: da li ste zainteresovani za Frusku Goru, Jazak u nedelju?

Mi cemo ici u subotu da vozimo oko Obrenovca i na Kolubarske kopove a u nedelju bi na F.Goru i Jazak, ili na neki dobar teren ako znate?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

U subotu su na jazku 3-4 motora, mali Radanov je kupio novi RMZ 250 koji bi tog dana trebao da se krsti!    ;)

Kada tacno u subotu pocinje to zezanje, dosao bih mozda sa aparatom da malo ovjekovjecimo to ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja