Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Bar, Crna Gora
  • Motocikl: Triumph 400x

Pozdrav svim clanovima foruma.

Zovem se Stefan, iz Bara sam.

Krajem prosle godine stvorili su se uslovi da postanem dio svijeta na dva tocka. Vrhunac znanja o motorima prethodno " gledanje par motora sto projure gradom (onaj crveni ili zeleni) mozda par marki nabrojati i to je to". Dakle apsolutno nista. 

 

Kako se realizacija ideje da postanem dio ovog svijeta blizila. Tako je i uporedo pocelo moje upoznavnje sa njim, pa i gomila pitanja koja proistekne iz toga. Ubrzo pronalazim ovaj sajt pa i preko njega forum. Provodim sate citajuci recenzije na sajtu. Skrolujem iskustva drugih sa foruma i citam pustolovine  putopisa ostalih clanova sa osmjehom na licu. Ovom prilikom bi se i zahvalio svim clanovima na pruzenom zabavanom i informativnom sadrzaju koji sam nasao ovde. 

 

Elem. Ideja o prvom motoru je bila:

A2 kategorija. Mogucnost off i on road. Veci motor, visok sam 188 sa 105kg ( voli se pojest) i neki retro izgled.

Kako se stvari nekad namjeste u zivotu tako je u tom periodu krajem prosle godine najavljen triumph 400x.

Em zbog maslinste boje u kojoj je bio prezentovan,em zbog specifikacija koje su mi odgovarale, on ubrzo postaje moj favorit. 

 

Krajem maja ove godine postajem vlasnik istog motora i ponosni clan svijeta na dva tocka sa svojih 28 godina. Posle predjenih 5000km na istom, osmjeh na licu je i dalje isti kao kada sam prvi put śjeo. 

 

Pored krivina i otvorenih puteva najveci uzitak mi pruza off road voznja. Vjerovatno to prepusujem iskustvu sekcije TET voznje u Crnoj Gori. 

Sledece proljece planiram da svoju garazu obogatim sa Kove 800x Pro kao licinim favoritom za moje potrebe.

 

No do tada ko zna sto jos izadje. Svakako radujem se budicm recenzijama istih modela i njihovoj diskusiji na forumu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 561 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Dobro dosao i sretni ti kilometri. Jedino si malo sebican sto neces da okacis koju sliku tog ljepotana

 

Promenio član Pirotehnicar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja