Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem 600 eura

Recommended Posts

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Kupujem oko 600e u zamenu dajem skuter

 

 

 

TGB Akros Tec 50    ---- 2004 god

kazu malo preko 4KS mashina je Suzuki Morini inache ta fabrika proizvodi motore za Suzukije Katana valjda tako mi rekli nov je oko 1400e

 

e ovako ja kupio kao jeftino kineski skuter krajem septembru pa ispalo da nije kineski i nije jeftino nego UMRELO

 

Uradjena generalna sa Japanskim klipom , Suzukijevom klipnjachom , domacom obradom i skupim majstorom

kaish nov za sad josh ne montiran inache dimenzijama odgovara sa SpeedFighta

nova ruchka prednje kochnice , novi lageri u glavi volana, novo ulje za kochnice itd,

nova sajla za kilometrazu , nov akumulator al stoji u sobi stigo u decembru (bolje mu je u sobi)

ja sam ga farbao u principu samo mi je prednja plastika bila polomljena ostale su bile samo izguljene kad sam ga uzeo

(uz motor ide i po 100gr boje jedne i druge ako nekom nedaj boze zatreba , ili oce da ofarba kacigu u iste boje :) )

izvadjena uljna pumpa , imam je moze da se vrati , al su mi rekli svi da je bolje da pravim sam meshavinu duze traje motor ,

imali su razumno objashnjenje , da kad stisnesh gas on dozira ulje , a kad pustish gas nizbrdo tj na leru ne vuche ulje

maltene uopshte a tad je u principu najzagrejaniji i to ga ubija , meni deluje logichno pa sam im reko da vade bolje da

dimi malo nego da ga otvaram na svakih 5hiljada , ima nosach tablice i tablicu naravno u gepeku je , u gepek staje fullface kaciga,

 

elem ostaklo jedino da se zameni sajla zadnje kochnice jer je istegnuta plus glavi , i naravno kaish i aku  koje imam

 

videh par komada po kojekakvim oglasima i za mene deluju preskupo sa cenama od 700-750 eura za 2004/5god

ja moj dajem za 620e koliko je mene manje vishe izashla ova zajebancija al naravno ce se dogovaramo uz pivce

 

evo i slika

 

2008%5C12%5C17%5Cbikepics-1512263-full.jpg

2008%5C12%5C17%5Cbikepics-1512264-full.jpg

2008%5C12%5C17%5Cbikepics-1512266-full.jpg

2008%5C12%5C17%5Cbikepics-1512267-full.jpg

2008%5C12%5C17%5Cbikepics-1512268-full.jpg

 

ja sam ga sredjivo za sebe , al kad sam seo na skuter shvatio sam da nije za mene , imam 600rr , al imam i brata

znachi moze zamena za kros uz max 500e doplate ili neki r moze i sa polupanim plastikama i ovako bi pravio neki SF

ili neki cruiser al tu max 200e da doplatim poshto bi ga secko najverovatnije

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja