Jump to content

Moto Zajednica

Novi vozac na dva tocka

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Pozdrav svima, kako sam nedavno sa vise od 40 leta postao vozac na dva tocka, resih i da se registrujem ovde, ponajvise da izrazim zahvalnost svim akterima sto ovo mesto postoji.

 

Elem, proletos sam sebi ispunio neku klinacku zelju i postao vlasnik Beverly-a, pre nego sto sam i imao dozvolu. Tako sam resio, jer znajuci sebe ko zna kada bih polozio, da nisam prethodno pazario dvotockasa.

 

Skuter sam kupio sa idejom da se sa istim idem na posao, preskacem guzve, tu i tamo krace voznje do 50ak km van grada, platio casove za A2 kategoriju.
 

Pre auto skole, za vreme trajanja auto skole, opasno sam se navukao na ovo mesto i naucio gomilu korisnih stvari, a i stupio u kontakt sa vrhunskim majstorom i covekom Dr@Satelis. Proucio dosta tema, mislim da sam ovako nesto groznicavo citao i upijao poslednji put dok sam spremao neke zajebane i zanimljive ispite😂.  Ukratko, opasno sam se zarazio, sa Bevom jos nisam napravio niti jedan krug, a vec sam bio u fazonu da sam se zajebao sto se odmah nisam prijavio za A, sto nisam kupio neki motor, a ne skuter itd itd, ali verujem da ce biti i zdravlja i love i vremena za sve to.

 

Za sada Bev slusa, a slusam i ja njega, odvozao za mene jednu ozbiljniju voznju do jednog sela podno Divcibara i nazad i bas uzivao i definitvno potvrdio sebi da uzivam u voznji na dva tocka.

 

Za nekog ko je pocetnik u ovom svetu, a verujem i za one iskusnije, ovaj forum i tekstovi na sajtu su pravo blago i neiscrpan izvor korisnih informacija.

 

Ovde cu verovatno vise citati, a pisati samo ako mislim da nesto korisno mogu da prenesem.

 

Pozdrav,

 

Milomir


 

 

 

 

  • Sviđa mi se 7
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 554 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве:BJB3:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT 07

Svako od nas ima dva uveta, dva oka, dve ruke, dve noge tako da su dva tocka uvek bolja od četiri.

 

Dobrodošao!

 

🍻

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 96 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT-07 , super soco ts1200r

 Sasvim je ok poceti sa skuterom i sa A2, pogotovo sto u pocetku sigurno nije preporucljivo uzeti nesto vece 😂 pa zar par godina punu A ako ti bude trebalo. Dobrodosao ! 🥰

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja