Jump to content

Moto Zajednica

Spustanje konjaze uvezenog motora na kom jos uvek nije uradjen AMSS

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav svima, da li mogu da motor koji je uvezen, na koji jos uvek nije uradjen AMSS, i koji se vodio na 80kw u inonstranstvu, "spustim" putem AMSS na recimo 20kw i tako registrujem? Kasnije bih naravno skinuo tu blokadu i vozio na full 80kw, samo mi treba da u saobracajnoj pise 20kw ili slicno radi A2 dozvole(jer nemam A). Cuo sam da je moguce ali nesto ne verujem u to, imate li iskustva i ako da koliko bi me to izaslo da uradim i da li je pametno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 373 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Kymco VisaR 110, Honda VFR1200XD

Interesuje ih samo šta piše u saobraćajnoj inostranoj. Ako ti treba sa smanjenom snagom, dobro vodi računa da li je taj motor zaista iz fabrike originalno isporičivan sa smanjenom snagom, inače ako fabrika nije atestirala i nudila na tržištu, nećeš moći registrovati. Ja sam imao Suzuki, kulturno atestiran od strane servisa, ali nije fabrika nikad to nudila, i nema registracije. Vraćao sam ga nazad u DE, ponovna registracija, skidanje blokade u servisu, preregistracija na punu snagu, i tek onda nazad uvoz u RS.

  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
Pre 2 sati, maza1 je napisao:

Interesuje ih samo šta piše u saobraćajnoj inostranoj. Ako ti treba sa smanjenom snagom, dobro vodi računa da li je taj motor zaista iz fabrike originalno isporičivan sa smanjenom snagom, inače ako fabrika nije atestirala i nudila na tržištu, nećeš moći registrovati. Ja sam imao Suzuki, kulturno atestiran od strane servisa, ali nije fabrika nikad to nudila, i nema registracije. Vraćao sam ga nazad u DE, ponovna registracija, skidanje blokade u servisu, preregistracija na punu snagu, i tek onda nazad uvoz u RS.

au maza hvala ti puno na ovome, i ja sam razmisljao o uvozu motora kojima je spustena konjaza zbog a2 kategorije tako da mi je ovo sto si rekao/la od velikog znacaja, hvala puno jos jednom!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
Pre 2 sati, ProMaster je napisao:

Ne.

vazi i hvala, neki lik mi je objasnjavao kako moze i kako je njegov neki drugar to uradio sa r1 al sam za svaki slucaj hteo da pitam ovde pre nego sto kupim i pokusam ista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1242 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Nije li prostije polagati za A? 7 časova, to se odvoza za par nedelja, i posle ako umeš da voziš položiš iz prve i to je to.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 470 postova

Tako je, moze, ali kako se meni cini iz njegovog pisanja, pre ce biti da je tek polozio a2 i u startu trazi jaci motor.

Promenio član MarkoMoto
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1242 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Pa sad, šanse su fifty-fifty. Čovek se nije ni predstavio, tj. nije ispoštovao ni osnovno pravilo kuće, pa možemo samo da nagađamo.

 

Svakako cela ideja smrdi na nešto što ne valja.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja