Jump to content

Moto Zajednica

voge sr3 i sr250gt

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5969 postova

Definitivno sam resio da prodam moj SR3 ako nekog zanima. Kupljen i registrovan 09.07.2024. presao sa njim manje od 400 km uz njega dajem kacigu kupljenu isti dan u M velicini a u pitanju je MT Cosmo Cruiser.

 

Cena 3700 EUR prevod obavezan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 97 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350E
Just now, zorzis said:

Za 2 nedelje mogu ja, sreli smo se na semaforu pre 2 dana😊 nisam u bg

odlicno, samo da ostavim trag.... :) hvala...uzivaj u odmori

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Prosao sam 500km. Jako lepo se vozi skuter. Ja ne prelazim 80km/h , tako da mi je potrosnja oko 2.6l prosecna. Sto je i vise nego dobro.  Sve lepo radi,odlicno koci, lepo cimne kada treba. Imam samo muku sa sedistem. Jako mi je neudobno. Klizi se na dole konstantno, a dole je usko. Idealan polozaj za sedenje je nazalost direktno na kosini koja deli sa suvozacem.  Da li jos neko ima muku sa sedenjem?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 97 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350E
On 8/25/2024 at 7:14 AM, Darko- Sheki said:

Mogu i ja pozajmiti,samo sam ja u Pozarevcu.

Hvala ti na ponudi Darko...hajde da ne sedim na 2 stolice, sacekacu kolegu da dodje sa odmora i zbog blizine...mislis da tom sedistu treba malo modifikacije po potrebi ili mozda neki jastucic...? Taj naslon za ledja zlata vredi, sto veci to bolji :D steta sto nije malcice veci kod svih skutera....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Probaces, videces da je modifikacija neizbezna. Jastucice su probali njih par, konsultovali smo se nas par  svi dosli do zakljucka da je lose uradjeno. Ne neudobno,nekako na dole previse,klizi se stalno, dok je  za suvozaca odlicno. Ali se sedi na kosini i jako smeta ledjima. A kada se povuces napred, tu je usko  i vec neudobno.  Videces kada ga budes vozio. Ostalo je sve odlicno. Sklad cene i kvaliteta TOP

Promenio član Darko- Sheki
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300
On 8/22/2024 at 12:18 PM, dvlns said:

Definitivno sam resio da prodam moj SR3 ako nekog zanima. Kupljen i registrovan 09.07.2024. presao sa njim manje od 400 km uz njega dajem kacigu kupljenu isti dan u M velicini a u pitanju je MT Cosmo Cruiser.

 

Cena 3700 EUR prevod obavezan

Ja sam presao 6700km, za 2m mi stize istice 2g od kad sam uzeo. Nisam se ni ja navozao mnogo, al nema sanse da prodajem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
On 25. 8. 2024. at 14:14, Darko- Sheki je napisao:

Mogu i ja pozajmiti,samo sam ja u Pozarevcu.

I ja sam iz Pozarevca. Nameravam kupiti ovaj skuter, pa ako nije problem da pogledam kako to uzivo izgleda putem vaseg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2862 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
On 8/22/2024 at 12:18 PM, dvlns said:

Definitivno sam resio da prodam moj SR3 ako nekog zanima. Kupljen i registrovan 09.07.2024. presao sa njim manje od 400 km uz njega dajem kacigu kupljenu isti dan u M velicini a u pitanju je MT Cosmo Cruiser.

 

Cena 3700 EUR prevod obavezan

Šta bi? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z 750

pozdrav

 

evo nakon zavrzlame oko registracije napokon je i moj primerak u pokretu

 

konkretnije utiske cu podeliti kada se malo bolje upoznamo za sada sam samo trknuo do pumpe

 

pitanje za vlasnike: pokusavam da podesim dashcam, ubacio sam memorijsku karticu i zapoceo proces, medjutim voge global bluetooth ekran ne izlistava nista (bt 1 redovno povezan za pozive i radi), u okviru bt podesavanja na telefonu ble-... je vidljiv medjutim zahteva pairing kod koji nemam a defaultni ne prolaze, da li je neko imao slican problem i eventualno zna resenje? da napomenem pokusao sam sa 2 razlicita uredjaja i ponasanje je identicno

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац
Pre 8 sati, kanzel je napisao:

pozdrav

 

evo nakon zavrzlame oko registracije napokon je i moj primerak u pokretu

 

konkretnije utiske cu podeliti kada se malo bolje upoznamo za sada sam samo trknuo do pumpe

 

pitanje za vlasnike: pokusavam da podesim dashcam, ubacio sam memorijsku karticu i zapoceo proces, medjutim voge global bluetooth ekran ne izlistava nista (bt 1 redovno povezan za pozive i radi), u okviru bt podesavanja na telefonu ble-... je vidljiv medjutim zahteva pairing kod koji nemam a defaultni ne prolaze, da li je neko imao slican problem i eventualno zna resenje? da napomenem pokusao sam sa 2 razlicita uredjaja i ponasanje je identicno

Колико се сећам, мораш бити повезан на неки Ви-фи. Знам да се буразер исто зезао са тим

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z 750

uputstvo (na srpskom i engleskom) ispraceno naravno, bez previse detalja i samo "happy" case opisan i uglavnom fokus na mapbox (koji mi nije od interesa) 

 

sto se tice wifi pristupa, to je ispostovano s tim da i ne pise da je neophodan pristup netu po uputstvu

zaboravih da napisem da prilikom dodavanja dvr-a u opcijama za wifi bude dostupna mreza wifi_camera_... koja je zakljucana (a sama opcija nije izlistana na infotainmentu vozila)

 

pretrazivao sam po netu ali slabo ima informacija, yt ima primera medjutim niko od njih nije imao potrebu da unosi sifre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5969 postova
On 9/1/2024 at 10:23 AM, Zloba_HT said:

Zainteresovan. Iz nekog razloga ne mogu vas dobioti na broj koji ste dali u oglasu.

Izvini ako si juce zvao nisam se javljao ceo dan na telefon bio u nekoj guzvi. Broj je dobar svakako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5969 postova
On 9/1/2024 at 10:31 AM, Andrej_Hotstepper said:

Šta bi? 

Nista mudro nemam da kazem, kupio sam impulsivno jer sam zaista mislio da cu naci neko ekonomsko opravdanje za kupovinu. Nakon dva meseca i predjenih 400 km a usput i nekih neplaniranih troskova sam uvideo da meni skuter uopste nije potreban. Uglavnom ne idem kolima u delove grada gde je frka za parking a kako stvari stoje necu ni poceti da odlazim u te delove :)

 

Sad mi je glupo da mi stoji neka lova u skuteru koji ne vozim a kapiram da je sasvim ok da dam 10% ispod cene nekom skuter koji je presao 400 km

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z 750

mali update po pitanju podesavanja kamere... uspeo sam da povezem i da se nakacim na kameru uz nekoliko egzibicija i dosta strpljenja

vrlo verovatno nekoliko faktora utice da bi uspesno podesili kameru (makar u mom slucaju)

 

nisam apsolutno siguran ali deluje da je neophodno dati sve permisije aplikaciji iako logicki ne bi trebale uticati, takodje osim permisije za lokaciju neophodno je istu i aktivirati

mozda je to slucaj samo do mog modela, ali kako nema delenja iskustva drugih vlasnika rekao bih da ili nisu zainteresovani za to podesavanje ili im je proces bio znatno drugaciji/laksi od mog pa time i zatvaram ovu pricu

 

u svakom slucaju ukoliko neko kuburi sa slicnim problemima moze PM i rado cu pomoci

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Voge sr3

Sad vidim post pa ću da pojasnim proceduru, trebaće sigurno nekome. 

 

Povezivanje na ovaj sistem se vrši na tri različite "veze" dve bluetooth i jedna wifi. 

 

Inicijalna BT veza je označena kao Voge 922 recimo i vidljiva je čim se da kontakt, služi za osnovnu vezu gde prikazuje pozive na ekranu (za prikaz imena kontakta potrebno je iste ažurirati kroz podešavanja).

Druga veza nosi oznaku BLE nešto i služi za prikaz navigacije na displeju, povezuje se kroz voge aplikaciju pri pokretanju navigacije. 

 

Wifi veza služi za povezivanje sa kamerom, zaboravio sam naziv mreže ali lako je prepoznatljiva, povezivanjem telefona na tu mreži dobijate pristup kameri uživo kao i snimcima na kartici ako ste je ubacili. Bitna napomena, ja sam se sa time mučio jer nigde nisam našao podatak dok slučajno nisam nabasao na netu, u slučaju da veza traži šifru, ista je 12345678. 

Drugi problem sa kojim sam se mučio, Voge aplikaciji je potreban pristup internetu, moj telefon kad se poveže na wifi motora ostaje bez pristupa internetu iako imam raspoložive mobilne podatke, džaba. Čim pokrenem Voge app, ista puca. Bilo je potrebno da kroz podešavanje telefona svakoj aplikaciji ponaosob označim koji internet da koristi.

Treća bitna stvar, kartica obavezno što bržeg protokola tipa UHS-3, sa sporijim se ne snimi sve i transfer snimaka traje u nedogled. 

Jedino što i dalje nisam provalio, pored svega podešenog kako treba, vreme i datum na snimcima su nekad kako treba a nekad proizvoljni, i redosled tih snimaka na kartici nema nikakav red i sve je to jako zbunjujuće i velika je muka ako se traži konkretan snimak nekog momenta. 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Voge sr3
On 27. 8. 2024. at 23:10, Darko- Sheki je napisao:

Probaces, videces da je modifikacija neizbezna. Jastucice su probali njih par, konsultovali smo se nas par  svi dosli do zakljucka da je lose uradjeno. Ne neudobno,nekako na dole previse,klizi se stalno, dok je  za suvozaca odlicno. Ali se sedi na kosini i jako smeta ledjima. A kada se povuces napred, tu je usko  i vec neudobno.  Videces kada ga budes vozio. Ostalo je sve odlicno. Sklad cene i kvaliteta TOP

Da se osvrnem i na ovo ponovo, sad nakon ovih 1050Km odvozanih u par dana. 

Prve vangradske ture su bile ozbiljno problematične, ova i ne toliko u smislu tog klizanja koje nije bilo toliko primetno do momenta kad pozadina utrne i onda se svesno guram na pregib da promenim položaj, to se dešava na svakih 2-2.5h što je za skoro svaki motocikl manje više uobičajeno. Nisam baš siguran šta je ali bih rekao da je malo do navike a više do činjenice da se to sedište "razgazilo" 🙂 Činjenica da bi meni zbog visine i dalje odgovaralo da je taj pregib malo dalje ali takođe i da sam mogao da sedim na ravnom delu bez da guram noge na ivicu fuzastera ili kako se to kod skutera zove.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja