Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Yamahu TW200

Recommended Posts

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan
Pre 23 sati, Havarisan je napisao:

Koliko ja znam ima dve u srbiji ali mislim da nece da prodaju. Jedna je bila moja.

I nju si kupio od momka sa foruma:takoje:, Ovo je svakako dobar nacin da se dodje do retkog motora.

Drugar I ja smo jedno vreme bili u potrazi za TW-om za njegovu cerku, pa nas je put odveo i do te TW200 kad je bila na prodaju. Ne znam kako ide ona(nismo probali), ali 5-6 125-ica koje jesmo, su me bas razocarale.

@Pseudonim Sale, ako ipak nadjes odgovarajućeg Tw-a,  i bude bilo potrebe za gumama, ne brini, imam par odlicnih. Javi se i resavamo;)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ne znam koliko si naumio da daš i koliko to vredi? Mogao bi da uvezes iz Germanije? 4-5 hiljada evra. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: KTM 790 Adventure R, Suzuki DRZ400 i ženina Yamaha TW125 :-)

Nedavno sam već kupio jednu TW 125 za ženu. Pa sam gledao da je polako pripremam za Big Bore. Vidim da ima dosta troškova kad se sve sabere.

 

Inače, ,ože se ići na razne kubikaže, za 20,30,40 kubika više a da se ne mora se menjati glava, za više od toga treba i glava i klipnjača i blok proširiti itd. karburator drugi, automatski i ručicu gasa da bude na dve sajle itd, itd obe one gume (između karba i cilindra i karba i filtera vazduha), kvačilo preraditi da bude sa 5 lamela itd.

 

I onda reko da pitam ima li ko na prodaju TW200. 

 

 

 

 

 

Promenio član Pseudonim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Meni je to bruka motor. Sećam se kada se pojavio, imam negde u magazinima test tog motocikla. Nikada ga nisam video uživo, a dolazio sam u iskušenje da sebi napravim repliku. 

Kazu da je to motor koji Vas može odvesti gde god poželite. Japanski rally motociklista Shinji Kazama je na TW200 vozio do Severnog pola. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd, Toronto
  • Motocikl: KLR 650

Sjajna masina. Terao sam ga po divljinama Ontarija i odusevljen sam sa njim. Za tezak offroad mozda cak i bolji od mog KLR-a. Nadam se da ces naci svoj primerak uskoro!

Promenio član deacon
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja