Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Dobrovoljno Davanja Krvi 31.1 u Novom Sadu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Ja cu gledati da dodjem tako da ce i aparat biti tu mada ne spada bas u najbolje ali moze dobro da posluzi.

Posto spadam u ovu grupu za trajno odbijanje ne mogu da ucestvujem sa vama :(  ali bih dosao da vas podrzim i usput proverim krvnu grupu, dobro je da je Makins stavio ovo ko moze a ko ne moze da bude dobrovoljni davalac. Znaci jedan manje  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

To bato, a i mogao bi da pohapsiš još malo Kulske, Vrbaške ,Srbobranske i sl .ekipe iz tvoje okolice. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

vezano za fotografisanje, stvari bih usmerio na ovaj nacin:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=29631.0

 

pa savetima iz te teme da se rukovodimo i napravimo kvalitetan materijal koji bi se mogao plasirati i u medije, kao poziv za sledeca davanja krvi, jer drugacije je kada ljudi vide da je vec bilo hrabrih i nesebicnih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ja ne verujem da cu moci da stignem, posto cu skoro sigurno biti u Bg-u za taj vikend.a i vreme, koliko sam video po prognozi, nece bas biti za motor...ali videcu jos i javiti... pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

ja ne verujem da cu moci da stignem, posto cu skoro sigurno biti u Bg-u za taj vikend.a i vreme, koliko sam video po prognozi, nece bas biti za motor...ali videcu jos i javiti... pozdrav!

 

Taj dan je i akcija u Bg-u pa možeš da svratiš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

ja ne verujem da cu moci da stignem, posto cu skoro sigurno biti u Bg-u za taj vikend.a i vreme, koliko sam video po prognozi, nece bas biti za motor...ali videcu jos i javiti... pozdrav!

 

Taj dan je i akcija u Bg-u pa možeš da svratiš

 

to sam i planirao ako stignem  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

drugari podrzavam akciju ali nisam u mogucnosti da dodjem jer u subotu radim.Inace radim svaku sestu subotu i to pada bas 31januara.Potrudicu se da nadjem zamenu ko bi me menjao na poslu,takodje nikada nisam davao krv i neznam koja sam grupa,a takodje neznam ni dali mogu davati krv jer sam samo jedanputa vadio krv i to kada sam bio na regrutaci onda je bilo sve uredu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Prvo bih hteo da pozdravim akciju i da zamolim sve koji su u mogucnosti da je podrze na bilo koji svrsishodan nacin.

Zatim bih hteo da se zahvalim ljudima koji su kontaktirali,verujem sve nas , i preuzeli na sebe organizacoju ovog humanitarnog cina.

Nazaost,kao sto sam na PP napisao , nisam 31. u NS-u tako da ne mogu PO PRVI PUT dati krv.

Molim sve koji budu ucestvovali u ovoj akciji da nama koji TRENUTNO nismo u mogucnosti da im se pridruzimo  ne zamere i budu na visini zadatka.

Mi cemo se prvom prilikom oduziti.

PS.

Predlazem Administratirima da za dosadasnja dela dodele Grofu titulu NS BJB Master Blaster ( ili nesti slicno) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

 

Predlazem Administratirima da za dosadasnja dela dodele Grofu titulu NS BJB Master Blaster ( ili nesti slicno) :)

u potpunosti se slazem.laza je to itekako zasluzio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ajd da vas malo brifingujem pošto vidim da je tema zamrla.

Plan je sledeći najavljeni smo u Zavodu od 9 ujutro , znači skup je ispred zavoda u pola 9 , ulazimo u grupama i dajemo krv, ispred zavoda će biti organizovan naj verovatnije paviljon ( tenda ) sa posluženjem , žužu ili paštete sa sirom i skokovi. Nakon akcije standardno druženje u Fashon kaffeu.

E sad pošto imamo problema sa nabavkom paviljona ( tende ) ako neko ima neku ideju šta i kako nek se javi ( bili smo u metrou , uradi sam i sl. i nema ).

Takodje ako se neko javlja da ispeče prethodno veče ili još bolje paštete ilil žužu-e bilo bi super.

 

Moj telefon je već poznat ali ponoviću 0655536241.

 

I nebi bilo loše da se još jednom svi prebrojimo koji bi dali krv. :)   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Ma daju neki mršavi keksić , kontam da ipak asocijacija to malo podeblja... ;) Red je poslužiti ljude koji se odazovu humanom pozivu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ma daju neki mršavi keksić , kontam da ipak asocijacija to malo podeblja... ;) Red je poslužiti ljude koji se odazovu humanom pozivu. :)

 

Ako neces podebljati sa nekom gicom,nemoj ni podebljavati! ;D

Malo mi je rano,ipak je subota!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Znam da je rano ali nam je Zavod dao takav termin , oni inače ne rade  subotom i nedeljom ali su nam izašli u susret i zbog nas će raditi pa nebi valjalo da se osramotimo slabom posetom. ;)

A za gicu će biti vremena posebno kad krene sezona i vozanje na veliko ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja