Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Dobrovoljno Davanja Krvi 31.1 u Novom Sadu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Svaka čast na organizaciji, akcija uspela i svi preživeli. Prijavljujem se i za sledeći put  ;)

@ Grofe šta bi sa knižicama?

 

Resio je da udje u kes!Blanko knjizica 10 jevreja a 3 po pecatu,pa ko voli mora i da se otvori! ;D

Za tricavih sto evra mozes biti davalac od "48. ;D

Salim se.Koliko ja znam obicno prodje dva dana dok ne obave neke njihove formalnosti.

Obzirom da je bio vikend sumnjam da ce biti pre srede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Knjižice će nam završiti kako rekoše za 10ak dana, pa će me pozvati da ih pokupim, onda vam svima sledi sms ili pp da se dogovorimo gde se vidimo radi preuzimanja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

E ma oladite malo vi sa tim vidjanjima...svaki put kad se vidimo ili mi uzmete neke pare, ili se smrznem na motoru ili mi uzmete krv! Misim zaista  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1221 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Knjižice su gotove i biće sutra pokupljene , podela u subotu u fashon caffe-u uz diskove koje je Makins obećao!!!!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

ja sam na poslu od 10-14... pa me sacekajte do 14:10 za knjizice i za pice

 

Grofe,da nisu i meni napravili novu?Kukao sam da sam izgubio staru ali nisam siguran da su ukapirali. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

Akcija prosla uspesno. svi zivi zdravi!

 

a za sledecu neznam koliko vam je to pametno. ipak 2 maj. a dan pre toga bi bio prvi maj. ipak alkohola se puno unese i svega ostalog...bolje da premestite posle 6 maja. meni slava Djurdjevdan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Zeljko, datumi su definisani potrebama Zavoda za zalihama koje su bas tih datuma kriticne. Upravo su oni i zamolili da dajemo ovih dana koje smo odredili tokom ove godine. Taj prvomajski datum je ove godine vec na ulasku u tradiciju jer smo i prosle godine na taj dan davali krv, a davanje narednog dana, uz pomenuti kotlic, definitivno predstavlja mogucnost da jedni kod drugih gostujemo. Kako nas ima dosta, a svakim danom ocigledno i sve vise, za druzenje ce uvek biti onih koji nemaju taj dan neke duge obaveze, pa eto i prilike da se svi bolje upoznamo, druzimo i provozamo, a sve vezano za humanitarnu pricu. Jednom bi bilo lepo da toliko prosirimo broj jmesta za davanje krvi, da uhvatimo i Tvoju slavu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

pa moze, samo mislim alkohol ce da uzme svoj danak u krvi.  :P

 

 

a sta ste vi kontali? da mi dodjemo kod vas beogradjana? ili sta vec? nisam to bas razumeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

to u maju bih i ja mogao,imacu 18.. al u pravu je Zheljko,to nikako nije pametno... meni em 18 i 29 og aprila a josh prvi maj... holesterola i alkohola koliko hocesh  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

obostrani dolazak je jedna od blagodeti davanja krvi dan-za-danom, i to je upravo jedna od ideja. Naravno, gosti ce davati krv kao domacini, a u gostima ce biti bas pravi gosti - da se pocaste i druze bez obaveza.

 

Apropo alkohola pred davanje krvi, naravno da je to varijanta koja nam je svima na savesti licno. Ko bude smatrao da nesto vise cini davanjem krvi, uzdrzace se prethodnog dana, to svako za sebe odlucuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

tacno tako kako kaze Duleduka, vidi Zeljko, uvek je stvar u stavu, onom najlicnijem, nikad u alkoholu.

 

Ja, recimo, zasigurno necu piti za 1.maj...doduse, ne pijem vec celo necije punoletstvo, pa ne vidim ni razloga za to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Ne znate vi kako se slavi prvi maj na našim prostorima pa zato imate takvo mišljenje .Željko ima pravo da puno če biti ljudi koji bi mogli ali će ih odbiti ili zbog pića ili zbog preteranog roštilja ili pak neće ni stići ,ja dolazim sigurno i vidimo se.Meni će odgovarati jer 4 maja idemo za Italiju motorima pa ću i pre toga biti čist inače sigurno ne bi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja