Jump to content

Moto Zajednica

putarine

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

 Neko ispred rece"registracija nas kolje"! Mislim da je pocetak resnja tog problema(preskupa registracija), sto je u stvari jedna cista iznuda,doduse legalna, jedno veliko i dobro organizovano "PROTESTNO PARKIRANJE"!

Nase je legitimno pravo da se se borimo protiv svake vrste nasilja, a visina troskova registracije je cist drzavni reket! Ekonomsko nasilje na novcanik podanika,nas!,radnika,seljaka,gradjanina! Nasa duznost je spontano organizovani otpor! Legitimno ,legalno,PROTESTNO PARKIRANJE! Taksisti imaju "PROTESTNE VOZNJE", mi cemo imati "PROTESNO PARKIRANJE"!

 

Svaki motor parkira na slobodno parking mesto! Automobil se isparkirava,motorista parkira! I tako ceo dan! Pocetak radnog dana! I na kraju radnog dana! Jel placamo kao za cetiri tocka? Onda ocemo i prostor za ta cetiri tocka koja smo platili! Moze i pojedinacno, u svakoj prilici!, zauzeti jedno parking mesto! 

 

 

PARKIRANJE JE LEGITIMNO I LEGALNO PRAVO na OBELEZENOM PARKING MESTU za legalno vozilo!      

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Nadam se da to ne znaci da svaki parking oficir moze da me ukloni,otera,sa prakinga kako bi se auto parkirao? Mozda je to jos i bolje, onda koristimo to pravo!Neka nam to bude satisfakcija za preskupu registraciju! Celo parking mesto,ceo dan, i to besplatno  :jee: , eh da, mislio sam na parkiranje u zonama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Motocikli ne plaćaju parking u Beogradu, zvaničan stav Parking servisa.

 

 

S obzirom da je ovako, nije pametno "čačkati mečku" :)

Još samo fali da se dosete da i mi plaćamo parking >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ja to oko parkinga ne bih čačkao ali i za putarinu nisam baš siguran. Ne plaćamo ni ovako a blokada na naplatnim rampama mislim i nije bas izvodljiva, pa samo na bubnju ima preko 20 kućica tako da samo na tom ulazu-izlazu 100motora se ne bi ni osetilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Da ali isto tako postoji usko grlo malo posle rampe na istom mestu u oba smera izmedju rampi i skretanja za kruzni put gde bi 100 motora moglo da napravi itekako veliki problem.

A za registraciju i naplacivanje putarine po izjednacenim cenama sa kolima je suvisno vise i pricati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Motocikli ne plaćaju parking u Beogradu, zvaničan stav Parking servisa.

 

 

Nadam se da to ne znaci da svaki parking oficir moze da me ukloni,otera,sa prakinga kako bi se auto parkirao? Mozda je to jos i bolje, onda koristimo to pravo!Neka nam to bude satisfakcija za preskupu registraciju! Celo parking mesto,ceo dan, i to besplatno  :jee: , eh da, mislio sam na parkiranje u zonama.

 

Parking se ne naplaćuje na posebno označenim mestima na kojima je postavljen češalj. Na svim ostalim mestima je zabranjeno parkiranje motocikala. A tu spadaju i obeležena parking mesta za automobile. Ne čačkajte mečku da nam se svima ne obije o glavu.

 

Komunalni pajaci... policajci imaju zadatak da regulišu parkiranje. To znači da će i meni/tebi/nama/svima moći da naplate kaznu za motocikl parkiran ispred kapije zgrade iako tu realno nikom ne smeta. Ali to nije obeleženo mesto za parkiranje motocikala i nema češalj. Pitao ja još davno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja