Jump to content

Moto Zajednica

Triumph & Indian Demo vikend u Beogradu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

Polaris, ovlašćeni distributer za Indian i Triumph motocikle za Srbiju, organizuje demo vikend u subotu 16.09. u svom salonu u Beogradu u okviru koga ćete biti u prilici da vidite i isprobate neke od najprodavanijih modela ova dva proizvođača.

 

Ukoliko želite da probate neki motocikl, potrebno je da se prijavite za demo vožnju ili telefonom ili preko profila na društvenim mrežama.

 

FB_IMG_1694435925803.thumb.jpg.e29fe5e305c018b2b568cbdc8cdaa9eb.jpg

 

FB_IMG_1694435931316.thumb.jpg.032e52cbe6acba1ea96b2b3cd75d0ea6.jpg

 

 

 

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4891 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Bio jutros sa mojim starkeljom (a mogao sam i peške, pošto mi je salon blizu) da vidim šta ima.

 

viber_image_2023-09-13_10-11-58-185.jpg

Promenio član MOTOM
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

Ja nisam otišao još uvek, jer ne rade vikendom (osim ako ih nisam pogrešno razumeo), a ne mogu baš da uzmem slobodan dan za razgledanje motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4891 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

@Nolanka Nisam video taj model. Ako ih bude kod nas, po mojoj proceni ispod 25k€ ih neće prodavati.

 

@Urban Rider Nisam siguran da ih rade samo po porudžbini ili si možda mislio na uvoz kod nas po porudžbini.

 

Inače SPEED TRIPLE 1200 RR BOND EDITION je limitiran na 60 kom.

 

  

Promenio član MOTOM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

@MOTOM Mislio sam da ih uvoze samo po porudžbini. Na tržištu kao što je naše, nerentabilno je držati takve motore, a u slučaju limitiranih serija, verovatno je potrebno kontaktirati proizvođača direktno.  

 

Royal Enfield je prošle godine na tržište izbacio limitiranu seriju od svega 120 Interceptora i Continental GT-a (po 60 od svakog) povodom 120 godina postojanja brenda i moguće je bilo poručiti ih samo preko sajta.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

Evo nekoliko slika od danas:

 

IMG_20230916_121324_BURST001_COVER.thumb.jpg.07097ed77e6897b86e5beac76891bb0b.jpg

 

IMG_20230916_121332.thumb.jpg.992fff898db13144507516434501d383.jpg

 

IMG_20230916_121346.thumb.jpg.96bb135ef60c695d81505b7c88ae75f5.jpg

 

IMG_20230916_121358.thumb.jpg.13ce492f68a26ec03697d5d49caf6062.jpg

 

IMG_20230916_121423.thumb.jpg.f6a5537e07e987423708b41adbd8a9c3.jpg

 

IMG_20230916_121415.thumb.jpg.a670811b7bd6f84a4b5e46fca95b43af.jpg

 

IMG_20230916_122456.thumb.jpg.c6f3411044901d6a8128e22b0f4ecb50.jpg

 

IMG_20230916_131718_BURST001_COVER.thumb.jpg.6a14e4b68d72422baf3958352d086c62.jpg

 

IMG-1e8f00ef2eb682d9122e5b60b9001378-V.thumb.jpg.c57a9f56065347f817b93dde2084fefa.jpg

 

 

Na poslednjoj je moja malenkost na 

Boneville T120 koji sam testirao. Pišem više kada sredim utiske ako nekoga zanima, ali ukratko zaista sjajan motor.

 

Ok. Sredio utiske.:) Otišao sam na kraću vožnju Interceptorom danas da bih mogao da ga uporedim sa T120 dok mi je pamćenje još sveže, i teškog srca moram da priznam da je vožnja na T120 bila mnogo prijatnije iskustvo. Ne toliko zbog dodatnih 30 konjskih snaga, koliko zbog prirodnijeg položaja sedenja i zbog toga, veće udobnosti. Celokupan utisak je da se radi o motoru premijum klase, ali to se zapravo vidi i na prvi pogled. Nešto je teži od Interceptora ali se zbog nižeg težišta to ne oseća. 140km/h bukvalno nisam ni osetio, jer ima snage za mnogo više, ali nisam želeo da idem preko toga, dok je to neka gornja granica za Interceptor, nakon koje vožnja prestaje da bude prijatna. 

 

Sama vožnja je bila odlično osmišljena, po grupama, i trajala je oko 30-40 minuta. Ja sam bio u prvoj grupi i nisam mogao da ostanem do kraja zbog obaveza, tako da sam otišao nakon svoje probne vožnje, ali celokupan utisak je sa su ljudi iz Polarisa ovo danas zaista sjajno organizovali! Sreo sam usput i kolegu sa foruma, koji je vozio Scramblera 900 u grupi sa mnom, pa iako mi je rekao da nije preterano aktivan ovde, ako bude ovo pročitao, prepoznaće se :)

 

Promenio član Urban Rider
  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

@vex Video sam tvoj Victory kada sam odlazio i da sam imao vremena, vratio bih se da se upoznamo, bez obzira na to što tvoji komentari nerviraju ponekad, ali jbg, baš sam žurio...

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Upravo sada, Urban Rider je napisao:

@vex Video sam tvoj Victory kada sam odlazio i da sam imao vremena, vratio bih se da se upoznamo, bez obzira na to što tvoji komentari nerviraju ponekad, ali jbg, baš sam žurio...

Sta mislis koliko ceo nerviram kad je samo jezik onaki:P!

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
pre 12 minuta, Urban Rider je napisao:

@vex Lol. XD Jesi vozio ti nešto danas?

Ovaj crveni:jee1:. Vesanje vrh, menjac isto. Jedino me nerviralo visoko kvacilo( izgleda svi serviseri u Evropi to rade isto) i masa prekidaca na ruckama. I da footboard mi ne odgovara, posebno sa heeltow shifter-om:neznam:

Sledeci put probaj Scout, videces zasto

Promenio član vex
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Street Triple RS '24

Svaka cast na dogadjaju zaista. Ne znam da li jos neko ovakve stvari organizuje od konkurencije, ali ovo je stvarno pravi nacin da se promovise brend.

 

Naravno, ovo je neki objektivan utisak. Mogli bi da ulazimo detalje sta je i da li je moglo nesto bolje da se uradi, al to je potpuno nebitno za sad. 

 

Ja sam probao Striple RS, i utisci su super. Ne vuce kao MT09 ili Duke 890R, sto je apsolutno razumljivo uzimajuci obrtni moment u obzir koji je najnizi u toj kategoriji i iznosi "svega" 80Nm pri 9,500 obrtaja, ali svakako nista manji osmeh kad se opusti ruka :)

 

Ono sto sam uspeo da primetim jeste da su bar end retrovizori poprilicno nestabilni (dal su svi generalno takvi, ili su ovi malo labaviji, jbmleegah), i ono o cemu nisam mogao da prestanem da razmisljam je sediste.

 

Buduci da sam visine bastenskog patuljka, sa celih 170, mene je ono cudo zuljalo. Mislim da je bar za nijansu uze, ili da je oblije, bilo bi mi udobnije. E sad dal je to do toga sto sam godinu dana bez masine ili sta, al mi je to jedina prava zamerka. Dal ima resenja za to, pa sigurno da ima, al to resenje kosta koliko i slip on pa kako ti volja.

 

Displej, nije mi se preterano svideo izgled obrtomera i nekako mi je sve sicusno izgledalo. Cini mi se da sto se displeja tice, BMW F900R je po mom misljenju to bas uradio kako treba.

 

Sve u svemu, jako dobar dogadjaj, atmosfera, i jedva cekamo jos ovakvih druzenja!

 

P.S. morao sam da okacim displej, jer nisam normalan :jee:

BMW-F900R-display-sport.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700

Sjajna organizacija i sve pohvale.

Svi su maksimalno usluzni i profesionalni - kako ne bi kad su  Sremci i Sremice
Primetio sam da su svi probni motori bili stranih tablica, ceska, madjarska....
KApiram da je to neki konvoj koji putuje od predstavnistva do predstavnistva.

Ja probah tiger 660 koji sam mislio da kupim za putovanja - zena i ja.
Utisak: Agregat jako fin. stvarno ima dosta obrtnog momenta u sredini. Ima malu rupu na samom inicajnom dodavanju gasa - mala zamerka.
I malo cudan osecaj kao da je gas otkacen od agregata = ili je navika na staru dobru sajlu potpuno drugacija od ovih novijih sistema ride-by-wire.

Kocnice jako fine. Vesanje malo balonasto ali sa obzirom da smo probali zena i ja verovatno se mora malo i isprobati tvrdoca zadnjeg amortizera - lako podesiva.

Tvrdo sediste ali izdrzivo. U mom slucaju velika zamerka sto je velicina za vozaca nepotrebno prevelika a za suvozaca izuzetno mala. ZNam znam...mali motor vrvtno nije ni predvidjen za dvoje i putovanja ali trenutno - upadalo je u moje mogucnosti.

I plastika....ne mogu da se naviknem da moja honda od 20 godina i dalje ima cvrscu i bolju plastiku od novih motora...malo jeftino na triumphu i klimavo

Ponovo - svaka cast za ljude iz polarisa


P.S. moradoh staviti jedna "pravi motor " sa eventa medj ove engleze :D

IMG_7652.JPG

IMG_7653.JPG

IMG_7658.JPG

IMG_7659.JPG

IMG_7660.JPG

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: N46 06.030 E19 45.398
  • Motocikl: Sveta Krava

khm khm da li se zna,gde vlasnik ove boldorke živi,da li ima alarm,da li ima video nadzor i u kojim vremenima nije kod kuće?:ph34r:

:lol3::lol3::lol3:

 

 

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 609 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650
Pre 12 sati, aleksandar andric je napisao:

Primetio sam da su svi probni motori bili stranih tablica, ceska, madjarska....

Nisu, osim ako Novi Sad ne smatraš inostranstvom ;) Tamo je bila neka njihova ekipa iz Češke i Mađarske koja je vozila sa nama u grupi. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja