Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svim clanovima BJB

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kotor - Beograd
  • Motocikl: Beverly 350

Pozdrav svim clanovima BJB

Evo u par recenica da se predstavim,Boris iz Kotora sam ,zivim u BG,jedan od mnogobrojnih  koji se kunu ,da bog da nikad ne posao odavde ako mi ne vjerujes. Pomorac sam, preko 25 godina rada na brodu,trenutno na brodu,i u fazi sam kupovine nesto jaceg motora tj sa dva cilindra,kada se vratim sa broda.

Ljubav prema motorima pocela je jednog dana kada je pokojni otac dovezao Tomos automatik ispred kuce.Nikada necu zaboraviti to okupljanje i odusevljenje nas drugara. Posle automatika je dosao legendarni APN 6,a zatim se posle par mjeseci promjenio cilindar i stavio od 15 tice sa klipom od Tomosa 4 tj od motora sa barke.  Isao je delorto karburator sa filterom od vazduha,pravljenog u kucistu od desodoransa tako da je strcao onako sa strane. Normalno auspuh je bio rezonantni narucen preko auto magazina iz Slovenije.

U razredu nije bilo djevojke koja nije imala pecat na nozi od auspuha....i bas je boljelo,pogotovo ljeti kada slana morska voda to dohvati.

Posle je dosao ETZ 250 ,pa Jawa 350, a onda odlazak na brod i do danasnjeg dana,prodje zivot po brodovima.

Kod nas ,sa mora se kaze....lako je njemu on je pomorac.....ima se

  • Sviđa mi se 11
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja