Jump to content

Moto Zajednica

Petar, jedan od nas

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Dragi prijatelji i članovi velike MOTO porodice, jednom od nas, motociklisti Petru, je potrebna finansijska podrška sa naše strane.
 
Petar Novaković je 21. juna ove godine imao izuzetno tešku saobraćajnu nesreću nakon koje su doktori uz veliki napor i profesionalnost uspeli da ga stabilizuju kako ne bi bio životno ugrožen. Do sada je urađena operacija oba plućna krila čime je spašen Petrov život, ali pred njim je još dug put do oporavka i brojne komplikovane operacije zbog višestrukih preloma ekstremiteta.
 
Mi motociclisti smo ljudi od akcije i podrške. Mi smo oni koji pokažu slogu i posvećenost na svaki, i najmanji poziv. Zato vas dragi prijatelji pozivamo da nam se pridružite u humanitarnoj akciju prikupljanja novčanih sredstava za nastavak lečenja našeg i vašeg Petra.
 
Uplate možete izvršiti na dole navedeni broj namenskog tekućeg računa za pomoć pri Petrovom lečenju a za sve dodatne informacije možete nas pozvati na 0113110462 (Burnout)
Broj računa: 200-131913907-65
Banka Poštanska Štedionica a.d.
Primalac: Petar Novakovic
 
Zahvaljujemo vam se beskrajno jer znamo da ćete se odazvati i molimo vas da ovu objavu delite dalje.
 
Petar.thumb.jpg.60e658b87c28437afbb891dc90116e3e.jpg
  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja