Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBF 1000 ABS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Vlasnik sam od juna prosle godine, kupljena u Tehnodromu sa 50 000km na satu.

 

Osim potrosnog materijala nije bilo potrebe za dodatnim ulaganjima tokom 33000+ km koliko je u mom vlasnistvu.

Estetski nije savrsena sto se moze videti i na slikama, al uzivo generalno izgleda dobro i mehanicki je u dobrom stanju.

 

Po meni je ovo dobar izbor za nekog ko hoce udoban turer sa ABSom za putovanja, koji zbog svoje upravljivosti ne predstavlja problem ni u gradskoj voznji, a ima performanse da isprati vecinu jacih motora (van autoputa). Mislim da je ovo najpitomija hiljadarka za nekog ko hoce da predje sa manjeg motora kao sto sam ja uradio.

Samnom je bila u Istanbulu, na Azurnoj Obali, prosla je Italiju, i Transalpinu i Transfagarasan (odatle velika kilometraza za kratko vreme).

 

Ideja mi je kad prodam da uzmem neki malo jaci i sportskiji motor. Trenutno mi zanimljivo deluju FZ1S i Z1000SX, mada me privlace i BMWovi K motori i stari CBR1100XX. Otvoren sam da doplatim za zamenu za neki od ovih motora.

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Honda CBF 1000 ABS, 2006. godište, Touring, vozilo prešlo 83400 km, Beograd. Cena 3.400 € - Motori - Polovni Automobili
  • Sviđa mi se 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Ако се прода, мој фазер је на продају.

Без обавезе, чисто информативно.:takoje:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Bacio sam oko na tvog fazera @Marko05 jos dok je bio na oglasu pre nego sto si ga kupio (ako je to taj sa oglasa iz Beograda :D). Ako prvi prodam cujemo se.

Mislim da je Aleksandra vec kupila crnog CBFa.

 

Koga zanima motor otvoren sam za korekciju cene donekle. Mislim da po ovoj ceni nema mnogo motora koji nudeUbrizgavanje, ABS, Hondina pouzdanost, rasterecenih hiljadu kubika, itd...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT
Pre 8 sati, Djeronimo je napisao:

Bacio sam oko na tvog fazera @Marko05 jos dok je bio na oglasu pre nego sto si ga kupio (ako je to taj sa oglasa iz Beograda :D). Ako prvi prodam cujemo se.

Mislim da je Aleksandra vec kupila crnog CBFa.

 

Koga zanima motor otvoren sam za korekciju cene donekle. Mislim da po ovoj ceni nema mnogo motora koji nudeUbrizgavanje, ABS, Hondina pouzdanost, rasterecenih hiljadu kubika, itd...

Без обавезе, није ни мени хитно.
Све је сређено, вероватно си читао.
Срећна продаја.:takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Smanjio cenu na 3000e, racunam van sezone slabija potraznja...

Vozi se svakodnevno po gradu, potrosnja oko 6-7L

Promenio član Djeronimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Popust za pocetak sezone za kolege sa foruma, cena 2600e!!! Ko hoce da se udobno naputuje za male pare kao sto sam ja prosle godine, mislim da nema bolji motor!

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja