Jump to content

Moto Zajednica

Izgubljen alu kofer na relaciji Obrenovac-Stubline-Ub-Valjevo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Ako je neko slucajno nasao ili cuo da je nadjen aluminijumski sivi kofer, Motomorini, sa rancem, reketima, kabanicama i jos nekim stvarcicama u njemu, ako moze da mi javi. 
Kofer je otpao sam motora (stvarno ne znam kako, verovatno ga nisam dobro namestio) na relaciji Obrenovac-Stubline-Ub-Valjevo, primetio sam tek negde u blizini Valjeva kad sam stao na pumpu. Vratio sam se istim putem da probam da ga nadjem, ali nista, verovatno ga je neko sklonio sa puta... 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2848 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Da ti ne sipam so na ranu, ali kako nisi primetio da ti fali kofer na tolikoj relaciji s obzirom da se relativno često baca pogled u retrovizor?? Nadam se da će se neko javiti ili se neko već obradovao :neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Kopilot je bio iza, pa se kofer ne vidi... A to sto ona nije isto primetila da nema kofera, zadrzavam komentare u sebi radi opsteg mira u kuci :D. Salim se, moja odgovornost, moja krivica, najverovatnije da ga nisam dobro zakacio ili nisam zakljucao bravicu, nosac je tu, neostecen...

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2848 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Sve si rek'o. Zbog mira u kući....j.beš kofer. Poučen tudjim iskustvom....ne vozim se više sa ženom ;)

Promenio član BaneVuk58
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Mojoj sreci nikad kraja. Ne, nije nadjen kofer, juce mi uleti neki insekt u rukav, uzujeda me, jos mi je otecena ruka... I kasnije sinoc u povratku iz bioskopa mi se probusi guma... Sve preporuke za Vozzi, bas su se potrudili da mi u 1 nocu nadju slep, a vec sam jednom koristio slep prosle godine, nisam ni zao da u paketu imam 2 slepanja zapravo, jedan mali do 40km i jedan na neogranicenu km. Sad idem da vidim sta je sa gumom... Greota nova guma, nzm da li je pametno zakrpiti je ako bude moglo? Ili ipak uzeti novu za svaki slucaj, samo sto ja ova pirelli 25 hiljada... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1907 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Skini je, neka ti lupe fleku sa unutrašnje strane, i teraj...ako je na gazećem sloju. Ako si je isekao sa strane, i isekao platna, nema pomoći. Mada, krpe ljudi i to, pa ubace unutrašnju gumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Nasao sam, rupica je na sredini gume, izmedju krampona. Klasican primer za set za reparaciju, samo ne znam da li je to trajno resenje, za dve nedelje idem na duzi put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4805 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Sto rece Blaza fleku sa unutrasnje strane ali trazi ko vulkanizira "na hladno" tako se rade moto gume, vozio tako 10tak hiljada i potrosio je bez problema. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja