Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki zrx 1100

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Nl
  • Motocikl: Suzuki

Odnedavno sam pazario kawasaki Zrx 1100 motor vibrira ili trese na brzini većoj od 50 vibracije se osjete najviše u zadnjem djelu motora sjedište i dole kod nogu

Postavljene nove gume i balansirane

Lanac i lančanici 4000 km stari

Ležaj guvernala kontroliran dobar

Svi držači agregata provjereni i stegnuti moment ključem

Dali je neko imao sličan problem i kako ga je resio

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

Ako je to ovaj koji si predstavio već u temi , onda ne mor nova tema. Srećno sa kawom. I ja želim takvu samo EL replica.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2359 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Tamo u onoj temi si nas iznapušavao da se ne javljamo ako nismo vozili takav model. Jebi ga, ima na forumu gomila iskustava u vezi ponašanja motora u vožnji i kako su vlasnici rešavali taj problem, ali tebe verovatno mrzi da tražiš. 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Nl
  • Motocikl: Suzuki
Tamo u onoj temi si nas iznapušavao da se ne javljamo ako nismo vozili takav model. Jebi ga, ima na forumu gomila iskustava u vezi ponašanja motora u vožnji i kako su vlasnici rešavali taj problem, ali tebe verovatno mrzi da tražiš. 

Gledao sam većinom ljudi to rjese zamjenom novih guma ili sa balansiranjem kod mene je nešto drugo u pitanju u kawasakiju kažu da je motor ok i da tražim probleme tamo gdje nisu dva njihova montera su vozili motor i kažu da je sve ok E sad možda je njima sve ok ali motor vibrira / trese u sjedištu i nogama i meni nije ok

Bas zbog toga sam u prvom postu pitao dali je neko imao ili vozio zrx mislim da se nismo razumjeli ili ja nisam bio dovoljno jasan


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Nl
  • Motocikl: Suzuki
To je to "top" stanje...

Vizualno i tehnički je top stanju potvrđeno od strane kawasaki garaže
To ti je isto kad neko kupi auto u top stanju izbroji 50 hiljada evra za njega i onda ga neka sitnica počne da jebe i šta bi trebali da mu kažemo to je to auto od 50 hiljada evra
Kad mislim na top stanje mislim prvenstveno na izgled motora i stanje agregata kočnice ,gume i dodatna oprema


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

"Zrx 1100 motor vibrira ili trese na brzini većoj od 50 vibracije se osjete najviše u zadnjem djelu motora sjedište i dole kod nogu..."

U kojem stepenu prenosa i pri kojim obrtajima ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Marko, 200 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Kwaka ZX-9R, GPz810 unitrak

Proveri ležajeve na zadnjoj osovini, sa posebnim akcentom na onaj treći na lančaniku. Krajem prošle godine sam imao isti simptom samo na nešto većim brzinama tipa između 80-120 kmh i onda prestane, pa sam bio siguran da je do balansiranja točkova jer je to klasičan simptom, međutim točkovi su bili balansirani, ali je opalio jedan ležaj. Nije se čuo, nije krljao, brujao ali mi je pravio baš takvu vibraciju na repu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 176 postova
  • Lokacija: Nl
  • Motocikl: Suzuki
Proveri ležajeve na zadnjoj osovini, sa posebnim akcentom na onaj treći na lančaniku. Krajem prošle godine sam imao isti simptom samo na nešto većim brzinama tipa između 80-120 kmh i onda prestane, pa sam bio siguran da je do balansiranja točkova jer je to klasičan simptom, međutim točkovi su bili balansirani, ali je opalio jedan ležaj. Nije se čuo, nije krljao, brujao ali mi je pravio baš takvu vibraciju na repu.

Probacu jos sve tri lezaja da zamjenim I ako I to Ne pomogne moracu ga se rjesiti


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja